TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 09:32:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 8662 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Septembar 27, 2013, 01:36:22 posle podne »

Da li moze u periodu definicije da se koristi kre-alkalyn i koliki bi u tom slucaju bio njegov uticaj na snagu?

može slobodno da se koristi i u periodu definciije, ne vuče vodu, čak ga mnogi i kombinuju sa sagorevačima.

Treba probati, a koliko tačno bi uticao sve zavisi - najpre od toga kakva je dijeta, ako si na jako niskom unosu hidrata normalno da nećeš imati full snage kao inače....
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #17 poslato: Septembar 26, 2013, 10:33:01 posle podne »

Da li moze u periodu definicije da se koristi kre-alkalyn i koliki bi u tom slucaju bio njegov uticaj na snagu?
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Septembar 26, 2013, 05:58:25 posle podne »

uzeo sam ovaj kreatin pa sam hteo da pitam,citao sam da pise da ubrzava procese mrsavljenja,pa me zanima kako to kreatin moze da radi i kako je najbolje da ga pijem..?
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/UN268-Creatine-Monohydrate-100-creapure.html
Moguće da si čitao ovaj tekst koji sam preveo i postavio prošle godine. :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=153881.0
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Septembar 26, 2013, 02:17:10 posle podne »

naravno da sam koristio..samo kad sam koristio kre alkalyn nisam bio zadovoljan uopste,snagu daje veoma malo..a jel dobar ovaj Universal sto sam uzeo..?

Kre Alkalyn je izuzetno hvaljen, moram ti reći... e sad, kod nekih je doza od 2 kapsule nažalost mala (neko ko ima veću telesnu težinu, odn. mišićnu masu) tako da je potrebno povećati dozu na 4 kapsule...

inače napredak u snazi zavisi od više faktora tako da je teško reći da li je u pitanju samo kre alkalyn.

Dobar je Universal, sve ok. Samo unosi dosta tečnosti u toku dana.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #14 poslato: Septembar 25, 2013, 09:45:20 posle podne »

Mozda ti je ishrana bila slaba, nisi imao dovoljno ugljenih hidrata ili nisi dovoljno odmarao. Videcces sada kakva je situacija sa monohidratom, ako i sa njim ne budes zadovoljan verovatno treba da promenis nesto od ovoga.
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #13 poslato: Septembar 25, 2013, 09:34:30 posle podne »

naravno da sam koristio..samo kad sam koristio kre alkalyn nisam bio zadovoljan uopste,snagu daje veoma malo..a jel dobar ovaj Universal sto sam uzeo..?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #12 poslato: Septembar 25, 2013, 09:05:28 posle podne »

Kreatin povecava snagi i izdrzljivost na treningu, ulogu u procesu mrsavljenja nema. Mozda u smislu da se sa porastom misicne mase ubrzava metabolizam i trosi vise kalorija, ali je tu kreatin samo karika, ima bitnijih stvari. Ako zelis da smrsas obrati paznju na ishranu, kako ne bi zadrzavao vise vode, mada se u sustini monohidrat uzima kad radis na masi.

Uzimas ga posle treninga 5 g, ili pre i posle treninga. Jesi li do sada koristio neki kreatin?
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #11 poslato: Septembar 25, 2013, 09:03:28 posle podne »

uzeo sam ovaj kreatin pa sam hteo da pitam,citao sam da pise da ubrzava procese mrsavljenja,pa me zanima kako to kreatin moze da radi i kako je najbolje da ga pijem..?
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/UN268-Creatine-Monohydrate-100-creapure.html
Ne znam gde si to procitao, ali prvi put to cujem. Monohidrat navlaci vodu, smrsati sa monohidratom sigurno neces! Ako ti je vec do toga, probaj kre alkalyn, meni osobno mnogo bolja stvar! Bez navlacenja vode...
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #10 poslato: Septembar 25, 2013, 07:54:37 posle podne »

uzeo sam ovaj kreatin pa sam hteo da pitam,citao sam da pise da ubrzava procese mrsavljenja,pa me zanima kako to kreatin moze da radi i kako je najbolje da ga pijem..?
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/UN268-Creatine-Monohydrate-100-creapure.html
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2013, 07:58:34 posle podne od strane wladaboss » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Septembar 01, 2013, 06:57:32 posle podne »

Da, može tako. To je neko standardno korišćenje.
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #8 poslato: Septembar 01, 2013, 06:49:18 posle podne »

jel mozes samo da mi kazes kako da ga pijem..? jel trebam 5 gr pre treninga 5 posle,ili kako je najbolje..?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Avgust 31, 2013, 02:14:10 posle podne »

Teško je malo pričati o tome... Rekao bih samo da meni bolje leži Scitec, sitniji je i blaži za stomak. Ipak, ko nema problema sa stomakom, često proguta bilo koji kreatin i svaki mu je super. :)
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #6 poslato: Avgust 31, 2013, 01:44:52 posle podne »

znaci bolji je od ovaj Biotech..?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Avgust 31, 2013, 01:21:06 posle podne »

Za tu cenu bih preporučio ovaj, i sam ga trenutno koristim http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN100-Creatine-Monohydrate-100-pure.html
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2013, 01:14:28 posle podne »

da li je dobar ovaj kreatin ili ako ne neki savet za bolji?
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/BI340-100-Creatine-Monohydrate.html
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2013, 01:21:20 posle podne od strane wladaboss » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.