TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:23:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: take one ... mozda pola ?? :)  (Pročitano 20944 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #45 poslato: Januar 27, 2012, 11:34:00 pre podne »

Ponekad 'vise' ne znaci stvarno 'vise'...Ako umesto 10g necega uzmes 20g,ne mora da znaci da ce efekat biti dupliran..

Ne da ne mora da znači, nego i neće biti dupliran efekat. Obično unosimo malo jače doze nekih suplemenata "čisto da budemo sigurni". :D Naravno, već sam napisao sa doziranjem kojih suplemenata se ne treba zezati.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: Januar 27, 2012, 09:21:28 pre podne »

držati se preporuke :)  ako se povećava doza pitati, znati zašto...  ipak suplementi nisu igra

p.s. više ni u apoteci ne mogu da kupim dosta stvari bez lekarskog recepta, užas
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #43 poslato: Januar 27, 2012, 09:14:41 pre podne »

Ponekad 'vise' ne znaci stvarno 'vise'...Ako umesto 10g necega uzmes 20g,ne mora da znaci da ce efekat biti dupliran...:) Moze cak i suprotno da ispadne...Sve u svemu,znaci da mogu jednom mesecno da 'omanem' sa vitaminima...:) Roberte,hvala na savetima...:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Januar 27, 2012, 08:35:43 pre podne »

samo si dobio jači koktel vitamina i minerala taj dan i to je to :)

a što se preparata tiče generalno - ne duplirati doze tek tako... mnogi misle ako poduplaju doze NO, sagorevača, i sl. da će biti bolji efekat. Postoji preporuka koje se treba držati. Ok je za nekog ko ozbiljnije vežba i ko je probao i eksperimentisao na sebi, ali ovo rade i početnici, zato kažem...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #41 poslato: Januar 27, 2012, 02:03:45 pre podne »

Dobro je što nisi popio dve kese NOX-pump-a. E to bi bilo nešto... ako bi preživeo tj. ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #40 poslato: Januar 27, 2012, 01:56:32 pre podne »

Znam, ni ja. Nego ajde, probao jednom nishta hteo sam samo malo da pojacham da vidim da li radi, medjutim nista, batalio sam ga.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Januar 27, 2012, 01:55:34 pre podne »

Ja ne volim da dupliram doze NO, niti to savetujem, a 50-ak posto svih koje sam probao nisam ni osetio.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #38 poslato: Januar 27, 2012, 01:15:20 pre podne »

Ja sam popio jednom 2 kese Hot blooda odjednom i nisam nishta osetio :/
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Januar 27, 2012, 01:09:10 pre podne »

U suštini, sa najvećim delo suplemenata i nemaš mogućnosti da kritično pogrešiš. Neće ti ništa biti od 2 ili čak 3 x veće doze wheya, aminokiselina, bcaa, glutamina, kreatina, tribulusa... Jedino može biti nezgodno sa jačim dozama supsa koji deluju stimulativno(jači NO reaktori, jači sagorevači). A, i to je već individualno jer je neko više a neko manje osetljiv na stimulanse.

Naravno, NE TREBA redovno da preteruješ sa dozama, ali ništa strašno i ako se slučajno desi. Mnoge suplemente je čak poželjno uzimati u  većim dozama nego što je naznačeno na kutiji(amino, bcaa, EAA, glutamin...). Kad jednom naučiš doziranja i ulogu suplemenata, uputstva ti više nisu toliko bitna nego pratiš sastave proizvoda. ;)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #36 poslato: Januar 27, 2012, 12:59:34 pre podne »

hah :) Pa da,na greskama se uci...Inace,dobro ti je to sto logicki sve zakljucujes,manja je mogucnost da se zeznes...:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Januar 27, 2012, 12:15:46 pre podne »

Razumem ja tebe, bez brige. :) Samo sam hteo primerom da te nateram na logično razmišljanje. Tako ćeš moći bolje da se snalaziš i sa korišćenjem drugih suplemenata. Ja sam jednom greškom pijuckao NO tokom treninga, iako sam već uzeo serviranje pre treninga. :D I nije bilo ništa. Tokom treninga uvek pijem nešto sa ukusom(bilo tečne aminokiseline, EAA, izotonik, neki šumeći multi...) i tek krajem treninga sam počeo da razmišljam o ukusu onoga što pijem i skontao šta je i kako je došlo do greške. :D



Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #34 poslato: Januar 26, 2012, 07:00:06 posle podne »

Pa dobro,samo sam pitao...:) Stoji da ima jaci sastav,ali ono...Bolje da se informisem sad na vreme,nego...Mada,ono-i da popijes jednom vise nego sto treba,ne bi ti bilo nista...Mislim na suplemente i vitamine,ne alkohol...:D Sa njim je druga prica..Jednom popijes malo vise i bude svasta...:D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #33 poslato: Januar 26, 2012, 06:33:58 posle podne »

Hehe...:) Dobro je...Posto sam se setio da sam negde citao (cuo) da je dozvoljena samo jedna tableta dnevno,pa rek'o da sam se zeznuo...:) Znaci,sve je ok...Fala Mirjana..

Razmišljaj i ovako - zašto misliš da je "dozvoljena" samo jedna tableta Take One, a isto tako "dozvoljena" i jedna kesica Animal Paka koji ima nekoliko puta jači sastav? :) To je kao kad čujem od ljudi kako se jedne aminokiseline smeju piti maksimalno 3 tablete, a neke druge maksimalno 2. :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #32 poslato: Januar 26, 2012, 06:17:10 posle podne »

avitaminoze neće sigurno, pošto je to nedostatak vitamina :P
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #31 poslato: Januar 26, 2012, 05:23:27 posle podne »


[/quote]
Ma jok..Ne brini nece ti nista biti :)
[/quote]

Hehe...:) Dobro je...Posto sam se setio da sam negde citao (cuo) da je dozvoljena samo jedna tableta dnevno,pa rek'o da sam se zeznuo...:) Znaci,sve je ok...Fala Mirjana..
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 17 upita.