TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 02:34:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sve o aerobnom treningu  (Pročitano 38499 puta)
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #75 poslato: Januar 25, 2007, 07:41:38 posle podne »

E fanatic u kojoj teretani vezbas ajde se nadjemo preko vikenda da se ispricamo na ovu temu a i da nabavim onaj cd sa tvojim treninzima? Zajednicki trening?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #74 poslato: Januar 25, 2007, 01:05:40 posle podne »

Kao prvo moram reci da je meni firma PANSPORT sponzor i da one najglavnije stvari dobijam od njih free! To je velika prednost i usteda.Svi mi ovde imamo frku sa lovom ali moze se to nekako skrpiti.Prosta racunica je sledeca: Izracunajte koliko vas izadje izlazak u grad?! Ovo je takav sport da morate da se odreknete nekih sebi dragih stvari koje bi radili ali zato ulazete u sebe.
Opet napominjem da ako vam ambicije nisu jako velike batalite takmicenje i neku ozbiljnu vezbu.Bolje te pare potrosite za nesto drugo.Ovo je po meni jedan od najskupljih sportova ako ne i najskuplji.
Sada cu reci par cena namirnica pa vi vidite koliko to izadje mesecno:
1kg pilecih fileta = 300din a dnevno treba 1kg minimalno
pirinac integralni 500gr oko 70-80din traje dan ili dva sve zavisi.
10-30 jaja to jest belanaca dnevno a komad je oko 6-7din

-Eto pa sada vidite koliko je to mesecno samo na to ne racunajuci suplemente ako nemate sponzora.
TAkmiciti se a nemati jaku finansijsku poledjinu bilo kakvog tipa je ravno samoubistvu i ne preporucujem nikome.
Tebi Viktore zelim srecu i da se spremis pa nadam se da te uskoro vidim na Vojvodini (ove godine) mozda!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #73 poslato: Januar 24, 2007, 10:27:00 posle podne »

Ebiga,zato sam ja izabrao nevezan fakultet sa sportom,zbog para da imam uvek za extra hrane i dodataka.Da bi radio ono sto volis,moras i nesto sto ne volis
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #72 poslato: Januar 24, 2007, 10:20:45 posle podne »

Pa ne ozbiljno, recimo 20 do 25 hiljada na food i 250 evra za suplemente to mu dodje jebiga nekih 500-600 evra a to su velike pare za nase uslove, Mozes kupiti zenu za te pare, salim se. i stra pobedis i dobijes 150 200 evra, jevreji.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #71 poslato: Januar 24, 2007, 08:49:16 posle podne »

Oko 200-250 evra za suplemente...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #70 poslato: Januar 24, 2007, 04:35:35 posle podne »

Fanatic svaka ti cast skidam ti kapu, mene zanima par stvari, Koliko si para potrosio, posto kao sto sam vec ranije rekao na ovom forumu imam takmicarskih ambicija, znaci otisao bi na takmicenje, ne bitno prvenstvo Vojvodine, samo da probam to i da iskusim te pripreme i taj rezim zivota ali ja nemam bas toliko para, Mislim da si mi bas ti odgovorio da sve treba probati i to je jednostavno to. Dijetu bih radio kao Miki otprilike 3 meseca ali meni su tu pare najveci trn u oku, po nekim mojim proracunima ti si brate potrosio na hranu za prve dve nedelje 10000 dinara, gde su druge dve nedelje dve ili tri kante elita, glutamin i sve ostalo jel imas barem otprilike predstavu koliko je to?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #69 poslato: Januar 24, 2007, 02:24:10 posle podne »

reci mi Zoli da li kad zavrsis sa ovakvom dijetom da li ti se brze skupljaju masti , pitam zbog metabolizma

Odgovor je da! Iz prostog razloga sto organizam sve bukvalno posle takve dijete lepi na sebe jer dugo nije imao druge namirnice.Medjutim,ako se malo povede racuna o ishrani i postepeno se unosi ostala hrana onda je mogucnost dobijanja masti relativno mala.
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #68 poslato: Januar 23, 2007, 05:57:55 posle podne »

reci mi Zoli da li kad zavrsis sa ovakvom dijetom da li ti se brze skupljaju masti , pitam zbog metabolizma
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #67 poslato: Januar 23, 2007, 04:01:31 posle podne »

Hocu ne brini,samo necu bas tolko da se mucim bas svaki gram da izbacim
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #66 poslato: Januar 23, 2007, 12:43:56 posle podne »

Sve zavisi od tvog organizma.Mada verujem ako se sto posto budes drzao onoga sto sam napisao da ti aerobni trening nece ni trebati.Probaj pa vidi.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #65 poslato: Januar 22, 2007, 04:22:04 posle podne »

Dijeta je super,definitivno cu probati,mada ne toliko ekstremno posto ne razmisljam o takmicenjima.
Samo da sumiram:Ishrana mnogo proteina,izbacim proste secere,bez masti.Trening s tegovima kao dosad samo povecana ponavljanja,kardio jednom dnevno dovoljan.Jel to to?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #64 poslato: Januar 22, 2007, 01:03:13 posle podne »

Dodao bih jos nesto sto je veoma vazno.Ako neko bude drzao moj nacin ishrane ono sto mora znati je sledece:
Ta dijeta je veliki sok za organizam jer se izbacuje sav natrijum poslednjih dana i obroci su cesti ali po malo.Kada se dijeta zavrsi,kada ste postigli to sto ste hteli.NIKAKO, nemojte odmah jesti previse testa,soli i kojekakve bezvezne namirnice.Zasto je to vazno???
Zato sto ste u periodu dijeta navikli organizam na mali unos hrane i onda ako mu to sve date on ce kao lud sve to da lepi i skladisti.Sta se posle desava!?  Dolazi do naglog porasta telesne tezine sto nikako nije dobro! Za par dana mozete dobiti 10kg i sto je najgore mozete dobiti i visok pritisak,sto prouzrokuje glavobolje a o mucninama u stomaku i da ne govorim.Jedino resenje je polako da krenete sa ishranom i bice sve ok.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #63 poslato: Januar 15, 2007, 04:55:38 posle podne »

Važno je da znate ka čemu idete i šta vam je cilj ui da se toga držite...
Važnost bar po meni, ovoga što je Fanatik napisao je da se sve može postići posvećenošću i koncatracijom te da ako ne uspevamo u nečemo sami smo krivi jer se verovatno ne pridržavamo pravila (koje smo sami postavili naravno).

Naravno da je ovo samo za profi BB ali smanjenje UH jeste najbolji način da se smanji salo no to već i ptitice na ovom forumu znaju :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #62 poslato: Januar 15, 2007, 01:41:21 posle podne »

Verujem da je ova dijeta vrlo efikasna ali takodje verujem da nije bas zdrava i da ako nisi profi ne treba se toliko muciti

Sve sto si napisao je tacno.I ovakvu dijetu ne preporucujem nikome samo takmicarima.To sam cisto napisao jer ste vi to zeleli.Eto sada malo znate kako je nama takmicarima ;)
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #61 poslato: Januar 15, 2007, 11:55:00 pre podne »

Potpuno se slazem,sto bi se toliko mucili sa tako restriktivnim  dijetama kad nismo profi.Meni recimo kad smanjim uh,veoma brzo i vidljivo se smanjuje salo a nisam nikad radio klasican kardio.Kad bih jos bio na ispod 100g uh,mislim da bi mi koza bila kao najlon.A misici bi se prepolovili.Tako da cu jesti umereno,a proteine neumereno,tj koliko god je moguce vise :) A posto u ukusnoj hrani uzivam isto kao i u dobrom sportu ili vezbanju,zasto bih sebi uskracivao uzitak.Ali sve umereno.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 19 upita.