TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 02:21:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najbolji Gainer za nabacivanje mase ? :-)  (Pročitano 19745 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Novembar 01, 2013, 05:08:38 posle podne »

Ne ustručavaj se da pitaš, šta god da te muči. :)
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #28 poslato: Novembar 01, 2013, 05:00:38 posle podne »

Hvala ti puno,dosta si mi pomogao  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Novembar 01, 2013, 02:44:58 posle podne »

135 g = 2 + 1/3 dozera. :) Dakle, jedna merica je, grubom računicom, oko 55 g. 5 g kreatina = 1 kafena kašičica.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #26 poslato: Novembar 01, 2013, 11:29:54 pre podne »

Da,zato sam bas i uzeo ovaj Gainer,zbog toga sto ima dosta proteina u njemu. E sad,ima jedna stvar koju ne razumem,jedna merica Gainera je ista ona merica kao i za protein obican, 135 gr se nalazi u toj jednoj merici ? I da li mi mozes reci,kako da odredim 5 gr kreatina,jer nisam dobio nikakvu mericu kada sam kupio kreatin?  :-\ Hvala unapred.  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 31, 2013, 04:51:07 posle podne »

Ovaj gejner ima 4 g kreatina po proizvoĂ°ački naznačenom serviranju (135 g). No, to je zaista preveliko serviranje, posebno uzimajući u obzir bogat proteinski sastav ovog gejnera, tako bih ti savetovao da prepoloviš ovo serviranje. Znači, nekih 70-ak grama ovog gejnera (tu imaš oko 26 g proteina, što je sasvim dovoljno za PWM).

Kreatin možeš uzimati 5 g pre treninga.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 31, 2013, 04:37:15 posle podne »

Vazi... Posto sam vec popio Whey,kupio sam MyoMax Gain (Gainer), e sad, Gainer sadrzi vec u jednoj porciji 5 gr kreatina, da li da koristim i kreatin  Dymatize micronised uz taj Gainer ili da ga ne koristim ?  :-\

Do sada,dokle sam imao Whey,mesao sam ga sa kreatinom i zajedno pio sa vodom. E sad, kako i sta sa Gainerom i kreatinom,ako moze neko da pomogne?  ::)
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2013, 04:49:38 posle podne od strane @lex » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:46:50 posle podne »

imaš glutamin, whey i kreatin.... sasvim dovoljno... vitamini - da, npr Daily Formula ili Natrol Energizer

NO reaktor - nisam za to, ako ti treba neki stimulans pre treninga popij kafu ili zeleni čaj,  ili kofein u tabletama eventualno...

sreća pa ima dosta dostupne gotove kvalitetne hrane ako živiš u gradu... ja bih to iskoristila
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 24, 2013, 10:35:40 posle podne »

To ''sto pre'' izbaci,ti instant bilderi prekratko traju. Ako imas love u mega market,pa napuni frizider namirnicama. Od supsa ti treba whey,kreatin i eventualno vitamini. Ali pre svega ,klopa,klopa i klopa,kao i konstantnost u tome.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 24, 2013, 10:06:17 posle podne »

Uci macane o ishrani,pa ces nekad imati i masu i plocice.. ti sto imaju i masu i plocice nisu dobili preko noci,i uz kutiju dve sarenih pilula,nego uz mukotrpni rad. ne treba ti No reaktor, nego meso.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:45:37 posle podne »

Naravno da ne zelim sve,vec zelim da imam masu ali i definicuju stomaka,sto je moguce. Mnogi ljudi imaju masu a i plocice,e sad sta koriste,bog ce znati..  ;D OK,ako L-Karnitine ne ide uz protein i kreatin,kako bi bilo da ubacim No Reaktor uz njih? Zelim jos bolje rezultate,i to sto pre. Hvala bogu,kes za sada nije problem.  :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:18:24 posle podne »

Da li je dobro da uz Glutamin,Whey i Kreatin dodam jos L-Carnitine? Zaista velikom brzinom nabacujem masu,za mesec dana 8 kg,ali primecujem po malo,da mi se stvara stomak.. sto mi se uopste ne svidja,zelim neki zagorevac masti ili sta vi preporucujete da dovedem definicju na sto bolje moguci nivo ?  :-\

Whey i kreatin su kombinacija suplemenata za masu, a L karnitin kao sagorevac nikako ne ide uz tu pricu. Uglavnom, moras o ishrani da povedes racuna jer si u kalorijskom suficitu i zbog toga pocinje da se pravi stomak.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:05:43 posle podne »

Bravo momce, pa ti bi sve zive suplemente da uzmes,a ne znas ni cemu sluze :/// Kreatin i L carnitin zajedno u sinergiji je kvalitetna nebuloza i bachena para..a takodje i glutamin u prici sa ^nabacivanjem mase^.. Mada dobro, bitno da se pare trose ;)
Ako si vec resio da nabacis masu,pomiri se da ce malo i stomak da propati, jer da nabacujes masu a da dobijas plocice nece da moze,izadji iz tog mita.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 24, 2013, 08:56:30 posle podne »

Da li je dobro da uz Glutamin,Whey i Kreatin dodam jos L-Carnitine? Zaista velikom brzinom nabacujem masu,za mesec dana 8 kg,ali primecujem po malo,da mi se stvara stomak.. sto mi se uopste ne svidja,zelim neki zagorevac masti ili sta vi preporucujete da dovedem definicju na sto bolje moguci nivo ?  :-\
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 15, 2013, 02:33:11 posle podne »

Možeš dodati još i glutamin, i gledaj da uzimaš barem 10 g po serviranju. Isto možeš uzeti od Sciteca.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:25:17 pre podne »

Evo mene opet,kupio sam ono sto ste mi preporucila,e sad me zanima sta bi mogao jos tome da dodam nesto za brzi oporavak nakon treninga ili tako nesto?  :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 18 upita.