TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:13:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Palacinke pomoc  (Pročitano 25198 puta)
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #130 poslato: Maj 17, 2014, 02:33:56 posle podne »


















Eto par slika, od ovih dana :D
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #129 poslato: Maj 16, 2014, 05:23:17 posle podne »

Eto nisam ni ja mogao da verujem, zahvaljujuci vama uspeo sam tu barijeru u glavu da skinem :D ali od kad sam poceo da klopam, treninzi su mi vrh, dajem sve od sebe, imam dosta snage, svaki trening bude jaci od prethodnog ( gledam da povecam kilazu ili makar ako nista da uradim makar 2-3 ponavljanja vise od prethodnog puta)...
i ti sto kazes nemam ogroman stomak, nego sexi stomacic xD
p.s. imam par slika pa cu ubaciti posle, odoh sada na trening cekaju NOGE :D
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #128 poslato: Maj 16, 2014, 03:28:40 posle podne »

Ohoh, evo naseg vernog polaznika, posle izvesnog vremena.Sta je sad Zoki sine otkud to da se ne drzis iole normalne ishrane, kad si to skrenuo s puta :)? Zar nisi u ranijim postovima strepeo dal ces pojesti 2 ili 3 grama vise UH, i patio za nekom strudlom cini mi se, a sad odjednom kazes da si se bas predao junku,slatkisima i da si jako malo pazio???
One pretodne slike su ti sasvim OK, vrlo lep napredak,a ako kazes da si nabacio 9 kg iole kvalitetnih, to je dosta drasticna promena, za ne zanemariti.Stomacic ne treba da te brine, to je normalna stvar,samo da se ne pretera, ribe to najvise vole,tek kad se malo ocrtavaju trbusni,a ramena kao kuca,veruj mi :) Ne ubacuj taj jaci kardio,poremetice te, gledaj da se manes junka u velikim kolicinama,i stavljaj maslinovo ulje u salatu, nastavi sa tempom koji si zapoceo,ako ti daje rezultate,samo smanji kalorijski unos iz "losih namirnica".
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #127 poslato: Maj 15, 2014, 08:54:39 posle podne »

Ok, hvala na savetu :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #126 poslato: Maj 15, 2014, 06:40:59 pre podne »

Treba da jedes puno, ali kalorije unosi iz kvalitetnih namirnica, dorucak ti je slab,3 belanceta plus jogurt je slabo, izbacuj te torte, rumove,plasme i ulje iz salate i kojesta, umesto toga jedi ovsene, pirinac ili krompir, i od njih ces isto imati snage. Nemoj da ocekujes da klopas sve, a da imas iscrtane trbusnjake. Bolje da 6 dana jedes cisto pa jedan junk nego obrnuto.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #125 poslato: Maj 14, 2014, 09:49:04 posle podne »

Izbaci losu ishranu,pojacaj unos slozenih ugljenih hidrata,umesto trcanja brz hod sat vremena.
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #124 poslato: Maj 14, 2014, 09:46:34 posle podne »

Ok, hvala i dajem maximum...  svaku vezbe, seriju gledam da radim sto pravilnije... Razumem da se dobija daleko vise mase nego misica, ali svakako daleko bolje izgledam ... dobio i u obimu bicepsa, grudi, ledja, nogu ... samo kad bih stopirao taj stomak da ne ide dalje, posto cinimi se da samo meni od "sve dece" sve sto pojedem mora i u stomak da ode malo ... :)  nije sada meni bauk stomak, ali ipak sam sebi zacrtao kada sam sve zapocinjao da cu imati lepe izgradnjene plocice...Znam da je to najtezi posao ali trudim se da ispunim svoj zadatak
« Poslednja izmena: Maj 14, 2014, 09:54:09 posle podne od strane Zoran Vlajkov » Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #123 poslato: Maj 14, 2014, 09:37:46 posle podne »

Ne bih da te demotivisem,ali ako je u tih 9 kg SAMO 2 kg misica, treba da budes prezadovoljan jer se misicna masa tesko nabacuje.Nastavi da treniras jako, daj svoj maksimum, jedino tako mozes da pakujes kvalitetnu misicnu masu.  :)
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #122 poslato: Maj 14, 2014, 09:14:31 posle podne »

Evo mene opet posle dugog vremena (4meseca)...
Potreban mi je opet savet jedan...
Sto se tice treninga, napredovao sam dosta cak i previse sto se tice treninga i izgleda
Novina je to da sam krenuo na misicnu masu
i jos jedna velika novina je da sam se ugojio na 69kg (tacnije 9kg, posto sam bio spustio na 60kg) za mesec ipo dana, e sad svi mi kazu au dobro si se rasirio super sada izgledas, onako si bio zgoljav jako... sto se tice izgleda i ja sam stvarno zadovoljan samo imam problem jer sam nabacio 9kg nije mi sve otislo u misice nesto je i u salo ( tacnije u stomak ) posto se nisam drzao neke ishrane jeo sam sve zivo cak sam svaki petak, subotu ubacio uvece posle grada ili pljeskavica ili pohovanu palacinku ( znam da je ne zdravo ali jbg) slatko sam jeo svaki dan... Napredak je i u stomaku i ako sam dobio malo na njemu, pocele su da se naziru plocice i kada je opusten stomak, v izraz na stomaku tako da nazovem se super sada vidi :P ... Pre dva dana sam pokusao da vratim opet sve na staro povrce bez slatkog, odma sam video promene neraspolozen, gladan uvek, nemam volju, nervozan... Ubacio sam kardio svaki dan pola sata trcanja da bi izgubio stomak ali isto tako necu gubiti samo na stomaku vec na celom delu tela a meni nije to cilj vec samo stomak...
Eh sad ovako kao sto vidite ne bih da izgubim kilazu vec samo deo mali deo sala sto sam dobio na stomaku... A to salce sam dobio naravno od nezdrave hrane, jer se nisam pridzravao jeo sam slatko svaki dan, a najveca greska mi je bila sto sam svaki petak, subotu uvece posle grada jeo pljeskavicu ili pohovanu palacinku a i jednom nedeljno (subotom) alkohol, tacnije piva od kojeg bas raste stomak...
Da li da nastavim sa ishranom kao i do sada samo to vikendom junk da izbacim...
Inace sto se tice obroka bogati su proteinima...
Dorucak : ili riba (bez ulja) + jogurt ili 3 belanca + jogurt
Rucak: pola belog mesa (250-300 grama zive vage), ili snicle, povrce, salate jako puno jedem (mozda i tu gresim jer jedam svaki dan zelenu salatu sa uljem,secer,sirce,so napravljenu, pojedem serpu salate za rucak )
vecera : isto kao i rucak meso, povrce, salata
izmedju obroka dorucak rucak pojedem (2 plazmice ili petit keksa) isto tako i izmedju rucka vecera i popijem 1-2 kafe 3u1
pre treninga pojedem plocicu od ruma-cokolade
i parce torte ili cokolade skoro svaki dan
Mislio sam  i sada da nastavim sa ishranom samo tu salatu bez ulja i da izbacim torte i to vikendom... jer uz ovakvu do sada ishranu sam brzo napredovao a i imao sam volje jer sam imao snage i uvek sam povecavao kilaze i rezultat se vide brzo... Sad sta vi mislite ? hvala unapred
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #121 poslato: Februar 03, 2014, 08:15:42 posle podne »

Okey :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #120 poslato: Februar 03, 2014, 07:18:00 pre podne »

Jedi,treniraj i budi srecan. Zivotna filozofija.  ;)
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #119 poslato: Februar 02, 2014, 06:28:46 posle podne »

Ljudi kako da odolim, majka mi opet napravila strudlu sa nesvikom, orasima i mini pice -.-




Inace danas sam imao dobar meni - belo meso, boranija, sampinjoni i kiseli kupus i zelenu salatu ( rucak i veceru ) za dorucak kornfleks 40gr jogurt 200ml

p.s. probao sam samo krajicak strudle topi se u ustima  :'(  :'(  :'(
isekao sam jedno parce 100gr (izmerio) za posle
da li da ga pojedem ili ne?
mislim da jedno parce nece skoditi, posto sam od prosle nedelje ubacio i traku 15minuta 2 puta nedeljno tempo od 12-15 sagorim 250 kcal
cisto radi kondicije malo a i ovo ako se desi da nemogu da odolim inace nisam jeo strudlu bas dosta dugo jos pre nove godine xD
Stomak mi se taman istopio to sam zaboravio da kazem... sad sam u velikoj dilemi
« Poslednja izmena: Februar 02, 2014, 06:31:32 posle podne od strane Zoran Vlajkov » Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #118 poslato: Januar 23, 2014, 12:58:23 posle podne »

Ja sam navikao ujutru na ribu, mada kornfleks i jogurt me zasiti bas dosta... Pa da jedno vreme cu pauzu, pa cu posle uzimati povremeno da ne preteram opet :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #117 poslato: Januar 23, 2014, 12:16:43 posle podne »

Reci mi jel radis noge ikad,meni na ovim slikama izgleda kao da ih ne radis nikad?

Kazem noge sam krenu skoro da radim, jer naveo sam vec jednom od proslih postova, imao sam problema pre sa kalcijumom kad opadne krenu prvo noge da trnu, a isti takav osecaj i posle treninga nogu pa sam imao neki strah... ali polako bice doce i noge na svoje za koju nedelju

Citajuci tvoje prethodne postove naisla sam na slike koje si prethodno postavio i napredak u odnosu na tada je evidentan. Samo nastavi da radis.

Zasto si izbacio ribu?

sta bi ti sada, radis na masi i dalje ili hoces da se definises?
Hocu naravno nastavicu, naisao sam na par tekstova i od dosta njih sam cuo da konzervirana riba/tunjevina ima puno zive i da nije bas toliko zdrava jesti je svaki dan... Pa sam je izbacio neko vreme, posto vec vise od pola godine jedem 5dana u nedelji za dorucak tunjevinu... sto se tice recnih riba njih jedem kad god mi spreme, samo sto gledam da izbegavam

A da, to jeste tacno, a ti si je dosta cesto jeo. Savetuje se do tri puta nedeljno, ne vise, konzervirana riba. Ako ti odgovara tako napravi sada pauzu, ali posle mozes povremeno pojesti tunjevinu, za promenu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #116 poslato: Januar 21, 2014, 07:05:55 pre podne »

Vidi se da si dosta citao ovde i po drugim forumima,i to je za svaku pohvalu. Mnogi to ne urade i rezultat izostane. Samo nastavi ovako...  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.