TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:26:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Palacinke pomoc  (Pročitano 25207 puta)
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #100 poslato: Novembar 28, 2013, 11:04:29 posle podne »

Nisam rekao za pirinac ovsene, nego konkretno obrok neki mali kada pojedem bilo sta malo jace a i uspava me
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #99 poslato: Novembar 28, 2013, 10:47:41 posle podne »

hmm cudi me da ti padne secer tokom treninga ako jedes pirinac,ovsene i to,a pojedes voce i sve ok?  :-\
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #98 poslato: Novembar 28, 2013, 10:44:33 posle podne »

Nemogu nista jace pre treninga, jer kad jedem malo jacu hranu 15minuta imam snage kao konj posle mi padne secer nemogu nista da radim... Ovako ja usput do teretane pojedem jabuku,mandarinu ili bananu i bude mi extra tokom celog treninga
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #97 poslato: Novembar 28, 2013, 10:32:25 posle podne »

Zato sto mu pre treninga treba nesto malo kalorijski jace.
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #96 poslato: Novembar 28, 2013, 09:55:17 posle podne »

Ako coveku prijaju mandarine pre treninga i dobro ondradi trening, zasto ih ne bi jeo?
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #95 poslato: Novembar 28, 2013, 09:45:59 posle podne »

Ma nisam imao danas banane, nisam imao vremena da ih kupim... inace svaki dan bananu pojedem pre treninga, zaboravio sam na mandarine pojeo sam jednu jabuku 200gr xD
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #94 poslato: Novembar 28, 2013, 09:43:32 posle podne »

To pre treninga sto si pojeo 2 mandarine to nije nista. Ako vec ne mozes ovsene ili pirinac sa necim,pa jako zelis voce,bolje pojedi bananu ili nesto.
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #93 poslato: Novembar 28, 2013, 04:13:49 posle podne »

Evo ovako danasnji meni

Dorucak 10h

 Konzerva tunjevine 112gr bez ulja
 Jogurt 200ml

Uzina 14h

 Jabuka

Rucak 15h

 200ml corba od povrca standard (karfiol,sargarepa,kelj)
 150gr belog mesa
 100gr sira
 200gr pasulja
 za salatu kupus kiseli 200gr i 4 ljute papricica
 i malo kecapa na meso



za uzinu pre treninga 2 mandarine cu uzeti

za veceru cu :

100gr belog mesa
150-200gr sira
100gr pasulja
200gr kupus za salatu

ili cu pojesti punjenu papriku zavisi sta ostane u frizideru kad se vratim kuci xD

p.s. jbg sad mi ostalo toliko belog mesa, posto sam sam kuci pa nemogu da se snadjem u zamrzivacu xD
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2013, 09:14:36 posle podne od strane Zoran Vlajkov » Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #92 poslato: Novembar 25, 2013, 12:37:45 pre podne »

Da, da, zato i pitam. inace kad mi roditelji kupe meso uvek gledaju da je cisto bez masti (but, snicla, vrat) ja od toga samo snicle jedem  ...
Jeste sir je mlad...
Jabuka mi nesto u poslednje vreme ne prija, kada je pojedem posle me boli jako stomak, ne znam zasto, poslednjih dana zamenim pa uzmem pomorandzu ili mandarinu.Pa da, bananu gledam da pojedem samo pre treninga, bas zbog toga sto imaju vise secera, da bih izdrzao ceo trening, mislim da je to ok? Hvala svima sto ste se toliko "iscimali", sto se toliko trudite da mi sve objasnite i sto se kaze " sto imate zelju i strpljenja da me uvedete na pravi put"
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #91 poslato: Novembar 24, 2013, 11:59:37 posle podne »

Ne moras jesti samo belo meso, mozes kombinovati ali gledaj da bude manje masno ( svinjsko je tu najmasnije pa ga treba izbegavati ). Sir, ako je mlad, mozes jesti cesce, a izbegavaj ako je stari, onda je punomasan.

O kolicinama se moze govoriti samo odprilike, to vec moras sam proceniti. Ne mozes jesti koliko hoces mesa, jer sve sto je visak ici ce na kilazu. Prati dnevni unos, 50% ide iz UH, 35% iz masti i 15% iz proteina. Povrce mozes jesti slobodno u vecim kolicinama, voce umereno ( jabuka ima najmanje secera pa nju mozes pojesti i vise, a banane i grozdje npr imaju dosta secera pa treba ograniciti unos ).
Sačuvana
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #90 poslato: Novembar 24, 2013, 11:44:55 posle podne »

Imam da izdvojim u mesec dana svaki dan za ribu,jogurt,povrce,pilece meso (20dana otrilike belog mesa + batak karabatak, pa onda pauza nekih 10 dana dok ne kupim novu turu), svinjskog imam za svaki dan, ovcijeg-jagnjeceg takodje, teleceg otprilike isto kao i pilece meso... Stim da gledam da jedem samo pilece i ponekad svinjske snicle, to jest tih 10 dana dok ne stigne pilece meso... Pa bih hteo da vas pitam da li mogu komotno da jedem "sva mesa" ? Ili da gledam da unosim samo pilece posto ima vis proteina a manje kcal? Mada snicla svinjska ima manje kcal a otrilike isto proteina?
P.s. Sira takodje imam za svaki dan, kupujem od coveka sto ga sam pravi, mleko takodje iskljucivo sveze pomuzeno isto i za sir svez napravljen
E sad vi  meni recite kolko ja za rucak, veceru da pojedem mesa, kolko povrca, kolko corbe? Koliko mogu voca za uzinu ? Za dorucak jedem ribu + jogurt ... To mene interesuje i interesuje me ako pojedem lupam 1000kcal belog mesa to mi nece otici nista u mast, jel tako? Mogu komotno da jedem koliko hocu mesa?  to me interesuje
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2013, 11:54:41 posle podne od strane Zoran Vlajkov » Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #89 poslato: Novembar 24, 2013, 11:13:22 posle podne »

realno ne mozes reci da nemas finansija a krljati strudlu sa makom svaki dan lol
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #88 poslato: Novembar 24, 2013, 08:27:23 posle podne »

Ne igra samo novac ovde ulogu, nego i muda do kolena.. ja u najgorim epohama zivota sa najmanje novca sam najbolje napredovao, jer sam psihicki 129% to zeleo i padao od treninga. Da treba, treba, ali realno za sta u ovim nasim zivotima na brdovitom Balkanu ne treba novac ? :D Tako da generalno novac je potreban za sve ne samo za trening.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #87 poslato: Novembar 24, 2013, 08:22:52 posle podne »

Brate postoje psihoterapeuti koji ti mogu mnogo pomoci ( ne salim se). Jer dok ne resis problem u glavi, tu barijeru koju imas, i neke stvari ne vratis u pravi kolosek nisi ti za ovo, jbg.
Svako moze da bude za ovo,samo ako slusa iskusnije,radi kako treba da radi i moze to da izdrzi finansijski i karakterno. Moze neko imati genetiku Fila Hita a ako unosi 60 grama proteina dnevno kao Zoki :), od njega nikada nista nece biti,pa i da uzme svu hemiju ovog sveta i sve moguce suplemente:) U ovom sportu sve se vec zna, ne treba izmisljati toplu vodu,i da svima pa i tebi Zoki bude za nauk,novac ovde igra jako veliku ulogu,ako nemas dovoljno kvalitetne hrane( citaj :PROTEINA) nista od tebe :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #86 poslato: Novembar 24, 2013, 08:10:10 posle podne »

Brate postoje psihoterapeuti koji ti mogu mnogo pomoci ( ne salim se). Jer dok ne resis problem u glavi, tu barijeru koju imas, i neke stvari ne vratis u pravi kolosek nisi ti za ovo, jbg.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.