TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 12:05:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 637903 puta)
Milos97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #1311 poslato: Decembar 10, 2014, 07:12:09 posle podne »

Da li mogu zajedno da spremim kreatin i whey ili moram posebno?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1310 poslato: Decembar 09, 2014, 07:18:04 posle podne »

Inače NO nisam ni osetio, da nema onog slatkastog ukusa posle uzimanja ne bih ni znao da sam ga popio :)
Zato je mnogo jeftinije i bolje da ga sam pravis. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1309 poslato: Decembar 09, 2014, 10:14:11 pre podne »

Inače NO nisam ni osetio, da nema onog slatkastog ukusa posle uzimanja ne bih ni znao da sam ga popio :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1308 poslato: Decembar 09, 2014, 08:16:12 pre podne »

Ovaca za šišanje će uvek biti, tako da momci samo napred...podrška za popunu budžetskog deficita po svim osnovama.  8)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1307 poslato: Decembar 08, 2014, 03:04:45 posle podne »

Dobio sam na poklon ovo veliko pakovanje od 1,4kg. Nadam se da će raditi, šteta je baciti :)
Ja bih ga prodao,ta tvoja kantica vredi 70 e buraz.
Prodas,uzmes lepo zalihe belog,govedjeg,teleceg itd mesa..za ceo mesec i gruvas. Simple :)
Da bi ga prodao za te pare, mora da nadje jednu veliku budalu. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #1306 poslato: Decembar 08, 2014, 02:37:44 posle podne »

Dobio sam na poklon ovo veliko pakovanje od 1,4kg. Nadam se da će raditi, šteta je baciti :)
Ja bih ga prodao,ta tvoja kantica vredi 70 e buraz.
Prodas,uzmes lepo zalihe belog,govedjeg,teleceg itd mesa..za ceo mesec i gruvas. Simple :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1305 poslato: Decembar 08, 2014, 02:35:42 posle podne »

Dobio sam na poklon ovo veliko pakovanje od 1,4kg. Nadam se da će raditi, šteta je baciti :)
Kako meni neko ne pokloni ??! :/
Gde da baciš, samo gruvaj!
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1304 poslato: Decembar 08, 2014, 02:31:43 posle podne »

Dobio sam na poklon ovo veliko pakovanje od 1,4kg. Nadam se da će raditi, šteta je baciti :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1303 poslato: Decembar 08, 2014, 11:30:05 pre podne »

Probao neko mp assault? Kakvi su utisci?

U radnji imamo dobar feedback što se tiče tog reaktora. Ipak, jedno je sigurno  - svako različito reaguje i najbolje je isprobati po jednu dozu od svakog, ako si u mogućnosti :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1302 poslato: Decembar 08, 2014, 07:36:32 pre podne »

Probao neko mp assault? Kakvi su utisci?
Meni je to ''OK'' reaktor, odnosno sa nekom srednjom ocenom. Zlatna sredina što bi se reklo...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1301 poslato: Decembar 08, 2014, 12:09:20 pre podne »

Probao sam samo jednu dozu, i to u vreme dok sam koristio Xpand (koji obožavam), nije me oduševio... Planiram da mu dam još jednu, bolju šansu, nakon pauze sa stimulansima, pa da budem siguran. :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1300 poslato: Decembar 07, 2014, 08:30:57 posle podne »

Probao neko mp assault? Kakvi su utisci?
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1299 poslato: Decembar 06, 2014, 04:42:10 posle podne »

Da, samo dom zdravlja... Nije da pljujem, ali svi se zale i gledaju da odu negde sa strane, msm i oni sami cim je nesto malo cudnije i ne znaju sta da rade ,  daju upute za druge gradove. Vazi, otvoricu novu temu.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1298 poslato: Decembar 06, 2014, 03:19:02 posle podne »

Ovako, imam pitanje koje ne mogu da iguglam, izbacujem i sve nesto o proteinima u ishrani. Moja devojka "ima" previse proteina u organizmu, bolesna je i radila je neke analize i rekli joj da ima previse proteina u telu. Medjutim ona ne trenira, ne hrani se zdravo, ne unosi previse proteina(sto i da unosi, sumnjam da bi od toga bilo)... Ako bi neko mogao da mi objasni, hvala.

Hm, za svako stanje u medicini postoji neka dijagnoza? Čim je to stanje identifikovano, tj. ako su raĂ°ene odreĂ°ene lab. pretrage( ili neke druge dijagnostičke procedure) kojima je utvrĂ°eno to stanje verovatno je već postojao neki osnovni pregled( fizikalni pregled) i neki kriterijumi po kojima je vršeno upućivanje na dodatne preglede, ispitivanja? Kako to reče PeĂ°oni anamneza( "dobro uzeta anamneza je pola dijagnoze"), koja se uvek započinje pitanjima o "glavnim tegobama", tj. šta to muči "našeg pacijenta"? Malaksalost? Bolovi? Gubitak na težini? Mučnina? Povraćanje? Temperatura...

Ima povišene proteine u mokraći( proteinurija)? Urea? Kreatinin? Ako možeš skeniraj i "okači" neke nalaze i upute, tako da te što bolje možemo uputiti...

Cenim trud svih onih koji žele da pomognu, ali bih zamolio da se ne okreću leĂ°a zvaničnoj medicini i priznatim dijagnostičkim i terapijskim procedurama...NAJVEĆI GREH JE ŽIVETI U NEZNANJU I ZABLUDAMA...

Funta molim za još detaljnih informacija...postoje razne bolesti jetre i bubrega, kao i uroĂ°ene bolesti "metabolizma proteina" koje mogu dati "slično" uspoljavanje...

P.S. Menjanje iskaza se "krivično goni"  :D


Hvala slavisa, posto sada nisam kuci, ne mogu da sve to uradim, ali cim budem bio, okacicu sve i napisacu detaljnije o svemu, posto zivim u malom gradu i doktori koji tamo rade i ne rade bas najbolje...

Eh,znaš kako, u malim mestima nema dovoljno dostupnih ni dijagnostičkih, ni terapijskih mogućnosti...nemojte uvek "pljuvačina po lekarima"...jer, za neka specifična stanja, da ne kažem bolesti, su potrebni i visokokvalifikovani specijalisti i "stručnije okruženje"...pretpostavljam da u tvom mestu postoji samo dom zdravlja?

Inače, još jedna molba, kada sve to skeniraš i imaš dovoljno podataka, otvori novu temu u delu foruma SAVETI LEKARA, odeljak Ostala pitanja iz oblasti medicine, tako da ćemo dr Tutorov i ja moći da te detaljno posavetujemo i potrudimo se da stanje tvoje voljene osobe sagledamo realno...
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1297 poslato: Decembar 06, 2014, 02:49:25 posle podne »

Ovako, imam pitanje koje ne mogu da iguglam, izbacujem i sve nesto o proteinima u ishrani. Moja devojka "ima" previse proteina u organizmu, bolesna je i radila je neke analize i rekli joj da ima previse proteina u telu. Medjutim ona ne trenira, ne hrani se zdravo, ne unosi previse proteina(sto i da unosi, sumnjam da bi od toga bilo)... Ako bi neko mogao da mi objasni, hvala.

Hm, za svako stanje u medicini postoji neka dijagnoza? Čim je to stanje identifikovano, tj. ako su raĂ°ene odreĂ°ene lab. pretrage( ili neke druge dijagnostičke procedure) kojima je utvrĂ°eno to stanje verovatno je već postojao neki osnovni pregled( fizikalni pregled) i neki kriterijumi po kojima je vršeno upućivanje na dodatne preglede, ispitivanja? Kako to reče PeĂ°oni anamneza( "dobro uzeta anamneza je pola dijagnoze"), koja se uvek započinje pitanjima o "glavnim tegobama", tj. šta to muči "našeg pacijenta"? Malaksalost? Bolovi? Gubitak na težini? Mučnina? Povraćanje? Temperatura...

Ima povišene proteine u mokraći( proteinurija)? Urea? Kreatinin? Ako možeš skeniraj i "okači" neke nalaze i upute, tako da te što bolje možemo uputiti...

Cenim trud svih onih koji žele da pomognu, ali bih zamolio da se ne okreću leĂ°a zvaničnoj medicini i priznatim dijagnostičkim i terapijskim procedurama...NAJVEĆI GREH JE ŽIVETI U NEZNANJU I ZABLUDAMA...

Funta molim za još detaljnih informacija...postoje razne bolesti jetre i bubrega, kao i uroĂ°ene bolesti "metabolizma proteina" koje mogu dati "slično" uspoljavanje...

P.S. Menjanje iskaza se "krivično goni"  :D


Hvala slavisa, posto sada nisam kuci, ne mogu da sve to uradim, ali cim budem bio, okacicu sve i napisacu detaljnije o svemu, posto zivim u malom gradu i doktori koji tamo rade i ne rade bas najbolje...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Stranice: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.