TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 07:32:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 592504 puta)
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #936 poslato: Oktobar 11, 2014, 06:43:00 posle podne »

Prevencija
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #935 poslato: Oktobar 11, 2014, 06:41:04 posle podne »

Prevencija ili oporavak? Šta te tačno muči?
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #934 poslato: Oktobar 11, 2014, 06:07:00 posle podne »

Jel imao neko iskustva sa biotech flex formulom
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #933 poslato: Oktobar 06, 2014, 08:43:17 posle podne »

Fitnes trkacica , secam te se od ranije, nikako da izbacis tu sliku forme, ja evo secem levo jaje ako nisi na pragu anoreksije i premrsava si, i jednostavno imas fobiju sa tom cudesnom vagom i nekim mastima po telu. Daj Boze da me demantujes i postavis sliku neke carobne forme, ali cenim ga da ti se vise vide rebra nego sto imas neku misicnu masu.
U Srbiji su zene opterecene vagom i kardio treninzima, to je nesto strasno , strah me kad vidim neke anoreksicne zene kako se izgladnjuju jedu jabuke i siluju trake i bicikle.
Potpisujem!
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #932 poslato: Oktobar 06, 2014, 08:09:45 posle podne »

Malo hrane sa visokim GI i pormetila si nivoe insulina? A pritom nisi gojazna? Nemaš dijabetes( tip2)?

Pa fora i jeste da taj deo tela "kipi", ne znam šta je problem ako imaš zadnjicu? To je čak i suprotno od problema...
Fora je sto su mi tesne omiljene farmerke i donji ves, i da me to nervira :D Ne bih sad da ulazim u raspravu o ukusima, uglavnom meni se ne svidja. Sigurno ima sala jer je mesto hladno na dodir i posle trcanja, znaci slaba cirkulacija u tom podrucju, dakle vece deponovanje sala.

Moje pitanje je bilo ZASTO POSLEDNJE DOBIJENO SALO NE ODLAZI PRVO. Ajd' pusti gluteus, ali sa delom iznad bedrene kosti oko kukova nikad ranije nisam imala problem. Sada napipavam jastucice. Zato mislim da je do hormona, mozda sam u tom vremenskom razdoblju preko nesto jace poremetila insulin ishranom sa visokim GI pa treba vreme da se vrati sve na svoje mesto... bar neka moja teorija.

Zašto zadnje salo ne odlazi prvo? Hm, postoji nešto što je hormonski diktirano, a to je tzv- ženski tip distribucije masnog tkiva...tzv. "kruška distribucija"...bokovi, zadnjica, butine...

P.S. da li si sigurna da je to masno tkivo?

Nego, dva puta sam te pitao za visinu i težinu i nikada nisam dobio odgovor?! % telesnih masti?

Ti ovo planiraš neku keto varijantu?

I da, opet bih zamolio da sa nama podeliš svoj dnevni meni ( okvirno)? Premalo hrane, previše kardia = "aušvic mode"...u svemu treba biti umeren...

Previše stresa za organizam treningom = PRETRENIRANOST = previše kortizola = masno tkivo se održava i/ili povećava, mišična masa se razgraĂ°uje...

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #931 poslato: Oktobar 06, 2014, 06:34:11 posle podne »

Fitnes trkacica , secam te se od ranije, nikako da izbacis tu sliku forme, ja evo secem levo jaje ako nisi na pragu anoreksije i premrsava si, i jednostavno imas fobiju sa tom cudesnom vagom i nekim mastima po telu. Daj Boze da me demantujes i postavis sliku neke carobne forme, ali cenim ga da ti se vise vide rebra nego sto imas neku misicnu masu.
U Srbiji su zene opterecene vagom i kardio treninzima, to je nesto strasno , strah me kad vidim neke anoreksicne zene kako se izgladnjuju jedu jabuke i siluju trake i bicikle.
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #930 poslato: Oktobar 06, 2014, 05:34:26 posle podne »

Sve je to individualno, zavisi kojim sportom se prvenstveno bavis i koliko nesto volis. Pitaj nekog triatlonca koliko puta mesecno uzme dan odmora, i recice ti da ga cesto preskace. Pa i Djokovic kada ne igra tenis bavi se drugim sportovima, nikad nisam cula da miruje. Ja se recimo unervozim ako jedan dan ne setam bar pola sata (u vidu aktivnog odmora), nikako ne mogu da mirujem. Trening je za mene nesto planski osmisljeno i sa odredjenim culjem. Sve ostalo je uzivancija...  ;D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #929 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:53:22 posle podne »

Ja odradim deset jakih serija mrtvog dizanja, kao da sam uradio 10 kardija :D Sto puta rekoh moze se i bez kardija odrzavati dobrani BF, naravno da se hrana ispostuje bar 80%. Kardio se vec treba ukljuciti na jednocifreni BF, ni u ludilu svakog dana, to je maltretiranje bespotrebno, i nista se time ne postize.
+1
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
pedjoni986
Gost
« Odgovor #928 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:52:32 posle podne »

Ja odradim deset jakih serija mrtvog dizanja, kao da sam uradio 10 kardija :D Sto puta rekoh moze se i bez kardija odrzavati dobrani BF, naravno da se hrana ispostuje bar 80%. Kardio se vec treba ukljuciti na jednocifreni BF, ni u ludilu svakog dana, to je maltretiranje bespotrebno, i nista se time ne postize.
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #927 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:41:58 posle podne »

Nije pametno raditi kardio svaki dan. Misici moraju da se odmaraju.
Pa mišići se odmaraju i dok radiš kardio. To se zove tzv. AKTIVAN ODMOR. Dakle, kardio, ukoliko se ne preteruje može doneti samo dobro. Svaki dan je previše, ali 3-4x nedeljno uz treninge sa tegovima DA. Kardio kao što je vožnja bajsa može i skoro svakog dana, što da ne. Sve zavisi od ciljeva
Pa ja sam reko da je svaki dan previse :D
3,4 puta je ok
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #926 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:39:02 posle podne »

Nije pametno raditi kardio svaki dan. Misici moraju da se odmaraju.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #925 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:17:34 posle podne »

Ajde opisi jedan ceo dan kada treniras i svaki obrok ? Koliko kcal uneses i koliko % odlazi na koji makronutrijent ?
Kako radis kardio i trening sa tegovima ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #924 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:12:39 posle podne »

Gubljenje masti se odigrava dosta sporo...
Mislim da je ovo kljuc :)
Odlucila sam se za strategiju "jedi manje, treniraj manje" da bih sacuvala misice.. tek sam krenula sa "dijetom", javicu da li sam nesto uradila. Inace 80% svih kardia mi je dugog obima, oko 70% pulsa, bez brige ;) A ne prodje nijedan dan da ga ne radim, ne dozivljavam to kao trening, vec je telo naviklo... ukratko, bez njega se lose osecam.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #923 poslato: Oktobar 06, 2014, 02:51:43 posle podne »

Gubljenje masti se odigrava dosta sporo... Samo pazi da ne preteras sa rigoroznoscu ishrane i tako dovedes telo u ''survival mod''. Kako radis kardio ? Koliko si dugo na dijeti ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #922 poslato: Oktobar 06, 2014, 02:47:20 posle podne »

Pa fora i jeste da taj deo tela "kipi", ne znam šta je problem ako imaš zadnjicu? To je čak i suprotno od problema...
Fora je sto su mi tesne omiljene farmerke i donji ves, i da me to nervira :D Ne bih sad da ulazim u raspravu o ukusima, uglavnom meni se ne svidja. Sigurno ima sala jer je mesto hladno na dodir i posle trcanja, znaci slaba cirkulacija u tom podrucju, dakle vece deponovanje sala.

Moje pitanje je bilo ZASTO POSLEDNJE DOBIJENO SALO NE ODLAZI PRVO. Ajd' pusti gluteus, ali sa delom iznad bedrene kosti oko kukova nikad ranije nisam imala problem. Sada napipavam jastucice. Zato mislim da je do hormona, mozda sam u tom vremenskom razdoblju preko nesto jace poremetila insulin ishranom sa visokim GI pa treba vreme da se vrati sve na svoje mesto... bar neka moja teorija.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.