TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:51:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 189 190 [191] 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602423 puta)
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2013, 10:27:04 posle podne »

Druze,citas li..Nisam ni masi,a ni na definiciji..
Samo sam pitao koliko UH dnevno da unosim da bi reaktor odradio svoje i to je to.. :D
Pa cekaj ako neces da mrsas niti da gradis novu masu,tj, zadovoljan si trenutnim izgledom,koji ce to onda reaktor.
Ne znam koliko treba UH reaktor da radi,ali on se koristi u periodu masu,a ako se ne varam ti si napisao da hoces da omrsas 4 kg,tako da ti tu no reaktor ne treba...:)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #20 poslato: Novembar 22, 2013, 10:18:38 posle podne »

Druze,citas li..Nisam ni masi,a ni na definiciji..
Samo sam pitao koliko UH dnevno da unosim da bi reaktor odradio svoje i to je to.. :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #19 poslato: Novembar 22, 2013, 09:15:50 posle podne »

Srecom,sam uzeo ovaj manji od 736 grama koji sam prepolovio sa drugarom..Nista sada,popicu ga za 20 dana maksimalno,a posle cu uzeti KreAlkalyn i kofein kao kombinaciju..KreAlkalyn sam vec koristio..
Samo mi jos recite, koliko UH da unosim?? 150-200??
Ako ti je cilj definicija,onda kreni sa rotacijom ugljenih hidrata ili low carb sistemom,a ako si na masi odredi kolicinu ugljenih hidrata koja te ne masti i tako furaj.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #18 poslato: Novembar 22, 2013, 07:39:06 posle podne »

Srecom,sam uzeo ovaj manji od 736 grama koji sam prepolovio sa drugarom..Nista sada,popicu ga za 20 dana maksimalno,a posle cu uzeti KreAlkalyn i kofein kao kombinaciju..KreAlkalyn sam vec koristio..
Samo mi jos recite, koliko UH da unosim?? 150-200??
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Novembar 22, 2013, 07:30:37 posle podne »

Danas mi se okrenuo dan da sam uneo mozda svega 50gr. UH i potpuno sam se iskljucio iz toga i raspicio po proteinima kojih sam uneo oko 150gr. bez vecere..Popio sam NO Assault Punch pre treninga, skoro pa celu dozu(pre dva dana mi je odlicno radilo pola doze) i aspolutno ni da me dirne..Usput,moram da skinem 4kg sala pa sam se ogranicio na UH..Koliko je potrebno UH dnevno da bi radio NO(naravno pricamo o UH iz pirinca,ovsenih,krompira..)?

da, naravno da "ne radi" ako si na nedovoljnom unosu hidrata..,,

stefolinho ti je dao super savet, kofein i kre alkalyn su ti super kombinacija... pusti sada NO, ili kofein ili neki sagorevač eventualno kao stimulans pred trening.

NO reaktor bih ostavila za period kada budeš radio na masi i snazi...
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #16 poslato: Novembar 22, 2013, 07:19:47 posle podne »

Nisam na dijeti druze, nikakvoj..Samo pazim da ne idem vise sa kilogramima..Imam 88, hocu da skinem na 84..
Danas sam uzeo skoro celu dozu i bukvalno nista,cak ni to blago peckanje po usnama..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #15 poslato: Novembar 22, 2013, 07:11:18 posle podne »

Pazi na dijeti i neces imati nekih benefita od no reaktora,osim eventualno da te pogura malo na treningu.Bolje uzmi kofein i eventualno krealkalyn,isprobao na sebi i prava stvar za dijetu.

Ja spadam u onu grupu osoba na koje no reaktor skoro ne deluje,pio sam horse power,vpx shotgun i nista nisam osetio u oba slucaja osim blago peckanje na usnama,nikakav kick,nista.Ali mislim da no rekator treba da radi i pri niskom unosu hidrata,posto znam neke ljudi koji ga na dijeti koriste...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #14 poslato: Novembar 22, 2013, 06:17:32 posle podne »

Danas mi se okrenuo dan da sam uneo mozda svega 50gr. UH i potpuno sam se iskljucio iz toga i raspicio po proteinima kojih sam uneo oko 150gr. bez vecere..Popio sam NO Assault Punch pre treninga, skoro pa celu dozu(pre dva dana mi je odlicno radilo pola doze) i aspolutno ni da me dirne..Usput,moram da skinem 4kg sala pa sam se ogranicio na UH..Koliko je potrebno UH dnevno da bi radio NO(naravno pricamo o UH iz pirinca,ovsenih,krompira..)?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #13 poslato: Novembar 22, 2013, 03:44:54 posle podne »

Koji god metod da odaberes je ok jedino sto je bitno je da se drzis istog metoda sve vreme... jediina razlika ce biti virtuelan broj maintenance kalorija... ali ako svaki put koristis istu metodu odstupanja ce biti minimalna...

inace je bolja i preciznija varijanta meriti raw...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Novembar 22, 2013, 03:41:02 posle podne »

Narode, sve namirnice se mere sirove, naravno bez vodurine i zaledjivanja, to se ne racuna.. Ne osmisljajte vrucu vodu kada je ovo hladna odavno :D Odlicna tema, konacno da se forum malo smiri od nebuloznih nabacanih tema sa jedno te istim pitanjima, ovde neka pucaju mlade nade pa cemo im odgovarati :D
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #11 poslato: Novembar 22, 2013, 02:10:42 posle podne »

@TwinSix Hvala,druze!
@Vip meris sve namirnice u sirovom stanju nije isto 200 gr sveze  i 200 gr pecene piletine!U 200 gr sveze imas 40 gr proteina a u a ako meris pecenu ima mozda 60 gr proteina nisam bas siguran...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Novembar 22, 2013, 02:08:39 posle podne »

Ja sve merim sirovo. Otpadne pri termickoj obradi nesto,ali ako ga ne oprljis bas totalno te brojke su zanemarljive.
P.S. Stefolino svaka cast za temu!!!  :)
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #9 poslato: Novembar 22, 2013, 02:05:45 posle podne »

ja licno merim kada ispecem .. jer ako jedem 200 g neke hrane i ja izmerim 200 isprzim to je onda 170-180 nije 200 tako da uvek merim kada ispecem.. msm da je to bolje
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #8 poslato: Novembar 22, 2013, 02:00:32 posle podne »

Imace 77 gr proteina kada je ispecena,mozda koji gram manje ne znam koliko ce izgubiti pri termickoj obradi..
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #7 poslato: Novembar 22, 2013, 01:42:10 posle podne »

Obicno kupujem piletinu koja je pakovana na 350gr..Pecem sve odjednom i to mi bude za dva obroka(za rucak i za veceru po 170-180gr)..Eh sad,pecenjem se sa tih 350gr ona spusti na nekih 200gr..
Ako sam dobro razumeo,tih dobijenih 200gr ce imati 77gr. proteina(350gr. po 22gr. proteina na 100gr) ili ce imati svega 44gr. proteina???
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Stranice: 1 ... 189 190 [191] 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 19 upita.