TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:15:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 603061 puta)
kobe_b
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #291 poslato: Decembar 26, 2013, 12:51:07 posle podne »

Htedoh i ja nesto da pitam: da li je moguce postici definiciju bez znacajno redukovanog unosa UH i sta mislite o programima tipa CrossFit, Insanity za topljenje masti? Ima li neko iskustva?  :)

pri visokom intenzitetu treninga se kao primarno gorivo troše ugljeni hidrati, a ne masti.  Da bi se trošile masti intenzitet mora biti umeren, u zoni srednjeg intenziteta.

A naravno ako je ovo tvoja slika nema govora o daljoj potrebi za smanjuješ procenat masti
mozda je mislila na HIIT trening,koji je dokazano za nijansu bolji od duzeg treninga niskog intenziteta,a znatno krace traje (famozni strah od katabolizma)
naravno ne moze svako da ga radi,bar dok ne postigne odredjeni nivo kondicije ...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #290 poslato: Decembar 26, 2013, 09:34:20 pre podne »

Htedoh i ja nesto da pitam: da li je moguce postici definiciju bez znacajno redukovanog unosa UH i sta mislite o programima tipa CrossFit, Insanity za topljenje masti? Ima li neko iskustva?  :)

pri visokom intenzitetu treninga se kao primarno gorivo troše ugljeni hidrati, a ne masti.  Da bi se trošile masti intenzitet mora biti umeren, u zoni srednjeg intenziteta.

A naravno ako je ovo tvoja slika nema govora o daljoj potrebi za smanjuješ procenat masti
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #289 poslato: Decembar 26, 2013, 09:25:14 pre podne »

Ako si ti ta sa slike fali ti barem 10kg da ne izgledas anoreksicno, a o topljenju masti necu ni da komentarisem
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #288 poslato: Decembar 26, 2013, 09:20:36 pre podne »

Ti bi da topis masti?
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #287 poslato: Decembar 26, 2013, 08:36:48 pre podne »

Htedoh i ja nesto da pitam: da li je moguce postici definiciju bez znacajno redukovanog unosa UH i sta mislite o programima tipa CrossFit, Insanity za topljenje masti? Ima li neko iskustva?  :)
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #286 poslato: Decembar 26, 2013, 08:34:49 pre podne »

Da li neko ko zivi u Beogradu na Zvezdari moze da mi preporuci neku teretanu? (od Ustanicke pa do Vuka bi bilo ok)
Imas blizu Vuka Palestru i Wellness Land (lokacijski malo blize Vracaru), ova druga je full opcija, najmodernija teretana u kojoj sam imala praksu (radi sa Technogym kljucicima, imas svog trenera, sve je digitalizovano, mozes tipa da surfujes netom ili igras igrice dok si na traci :P) ali zato i jaaako skupa, a prva je solidno opremljena i sredjena teretana. Za neke underground varijante bolje pitaj nekog drugog, nas su samo vodili u najbolje :D
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #285 poslato: Decembar 26, 2013, 08:19:04 pre podne »

whey+kreatin ako nemas za to tokom cele godine nema ti smisla razmisljati o necemu drugom...
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #284 poslato: Decembar 26, 2013, 12:36:14 pre podne »

Da li neko ko zivi u Beogradu na Zvezdari moze da mi preporuci neku teretanu? (od Ustanicke pa do Vuka bi bilo ok)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #283 poslato: Decembar 25, 2013, 09:51:02 posle podne »

A i treba uzeti cuvenu pricu kako BCAA definisu ljude...mnogi jos veruju u to...slazem se da je su BCAA tek iza whey-a,kreatina,glutamina,vitamina...ali pitanje je da li je on vec odlucio da ih uzme pa samo zeli amin ili postoji sansa da se predomisli...  :-\
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #282 poslato: Decembar 25, 2013, 09:49:35 posle podne »

Да да, капирам ја то што ти причаш...

Које су то ставке које су изнад БЦА? Исхрана, добар тренинг су подразумеване ствари...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #281 poslato: Decembar 25, 2013, 09:42:49 posle podne »

Pazi, suplementi se prozivode masovno iz dana u dan, pune su police novih cudesnih proizvoda..Ja ne osporavam da je bcaa izuzetan suplement, ali je bitnije pitanje za tebe jel si podmirio sve, jer bcaa je stavka koja je mnogo ispod nekih bitnijih prioriteta..razumes ? najlakse je reci uzmi sine kupi dve kile ,i onda ti kupis i razocaras se jer nista nisi uradio.
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #280 poslato: Decembar 25, 2013, 09:38:14 posle podne »

"Знам", бар ово што сам прочитао овде по форуму и по интернету о њему... Зато ми и треба неко да ме упути из прве руке...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #279 poslato: Decembar 25, 2013, 09:33:43 posle podne »

A jel znas sta su uopste bcaa ? Pusti te price cuo sam, reko mi ovaj onaj itd, do bcaa dok se stigne podugacak je spisak, najlakse ti je sada reci kupi ih, tvoje su pare trosi jbg
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #278 poslato: Decembar 25, 2013, 09:30:57 posle podne »

Па чуо сам да је добар у комбинацији са протеинима, да је важан за изградњу мишића, итд. Зато мислим да ми је потребан, бар је то нека моја процена, уосталом, зато сам и овде, да ме исправите ако грешим...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #277 poslato: Decembar 25, 2013, 09:27:51 posle podne »

Ajmo bolje pitanje, zasto mislis da je tebi preko potreban ?  Sad kad bi krenuli da cackamo tvoje treninge ishranu i suspse,cenim ga da ces da imas 93 rupa ispred bcaa, tako da bolje da ne zapocinjemo.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.