TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397194 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 10:30:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ostar bol izmedju tricepsa i lakta  (Pročitano 23591 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #76 poslato: Februar 16, 2014, 05:19:18 posle podne »

da li boli kad naglo ispružiš ruku?
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #75 poslato: Februar 16, 2014, 02:32:21 posle podne »

I primetio sam da me taj deo lakta ne boli na pritisak kada ruka nije skroz ispruzena.Kad je ispruzim pod uglom od 90 stepeni i pritisnem od ivicu stola najjace sto mogu i naglo opustim,kad pritisnem taj deo,tu bol ne postoji,kao i na levoj ruci,ne boli nista,iskljucivo kad je ruka skroz ispruzena,tu vec boli jako.Svako ispruzanje manje od 180 stepeni i pritisak u tom polozaju ne boli me apsolutno nista,sve je normalno.Sve dok ne ispruzim ruku,kad stegnem triceps i stavim prst na bolno mesto,cim opustim presece me bol odmah.
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #74 poslato: Februar 16, 2014, 12:29:17 posle podne »

Krenuo sam danas sa lioton gelom,sad sam namazao prvi put.Necu vezbati,boli me ruka,pa necu da forsiram,prvo da prodje pa cu vezbati.Pozdrav
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #73 poslato: Februar 14, 2014, 11:13:50 pre podne »

Jel moze ovo da bude neka ozbiljna povreda,jel moze nesto da mi se desi ako ovo i dalje boli?
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #72 poslato: Februar 14, 2014, 11:12:59 pre podne »

Redovno sam mazao te gelove na ruku,masirao ledom,ovih par dana sto sam vezbao istezao sam se,zagrevao,mazao konjski gel (crveni) da zagrejem ruku,kao sto mi je doktor Jelic rekao.Dok vezbam ja to ne osetim,samo kad prestanem,boli kad pritisnem to mesto.
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #71 poslato: Februar 14, 2014, 11:09:49 pre podne »

Da,za lakat,nekako mi je lakse kad njega nosim.Necu ici u teretanu,radicu kuci ove klasicne vezbe,a videcu da kupim ovih dana lioton gel,posto sam do sad mazao hepatrombin.Ne znam stvarno zbog cega me boli,secam se da mi je dr Jelic na ultrazvuku prelazio preko tog dela gde me sad boli i da nije video nista,i to sam bio na 2 snimanja,kad sam isao da vidim sta mi je i na kontrolnom ultrazvuku.Niko mi nije nista spomenuo da tu postoji neka upala ili povreda tetive.Vise puta su mi pregledali taj tu deo i nisu mi rekli da mi je tetiva povredjena,a ona i dalje boli na pritisak.Ne znam sta da radim za tu povredu,dok treniram ne boli nista,samo na pritisak.Sinoc sam namazao biofriz na taj deo i ujutru je sve bilo normalno,nije me nista bolelo.Javljam vam za dan dva kako ide,hvala puno.Pozdrav.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #70 poslato: Februar 14, 2014, 10:58:03 pre podne »

Ne ovu ruku sto sam sad povredio,nego drugu,zglob,pa sam mislio na to,da ce boleti i posle povrede,kad se izleci.Ostavilo je posledice,na to sam mislio.Jel ovo moze da boli u pocetku,prvi prvim treninzima,pa da kasnije,vremenom prodje? Vazi vazi,radicu svaki dan,pa vam javim za dan dva kako ide,za sad me lakat boli na pritisak,a u toku vezbanja ne.Kupio sam steznik za ruku i lakse mi je,manje boli.Pozdrav!
koje ćeš vezbe raditi, moj program ili teretanu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #69 poslato: Februar 14, 2014, 10:56:41 pre podne »

marko, kakav si steznik uzeo? za lakat?
javi kako je za dan-dva.... ledom masiraj 2-3x na dan, posle leda treba gel lioton na mestu bola.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #68 poslato: Februar 14, 2014, 10:53:11 pre podne »

ne taj tip povrede ne bi trebao da boli u početku, pa da prodje sa treniranjem...
uopšte, povrede ne reaguju na opterećivanje izlečenjem.
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #67 poslato: Februar 14, 2014, 12:49:05 pre podne »

Ne ovu ruku sto sam sad povredio,nego drugu,zglob,pa sam mislio na to,da ce boleti i posle povrede,kad se izleci.Ostavilo je posledice,na to sam mislio.Jel ovo moze da boli u pocetku,prvi prvim treninzima,pa da kasnije,vremenom prodje? Vazi vazi,radicu svaki dan,pa vam javim za dan dva kako ide,za sad me lakat boli na pritisak,a u toku vezbanja ne.Kupio sam steznik za ruku i lakse mi je,manje boli.Pozdrav!
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #66 poslato: Februar 13, 2014, 09:02:48 posle podne »

Prosli put kad sam radio te vezbe koje ste mi dali,bolelo je,jer je misic bio pokidan,nije nista zaraslo,a sad je sve normalno.A lekari su mi rekli da ne moram nikakve predvezbe da radim,nego samo da krenem iz pocetka samo naravno slabiji tempo
onda radi kako su ti rekli...
javi kako napreduješ
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #65 poslato: Februar 13, 2014, 08:59:28 posle podne »

Pri pokretima ne,malo na pritisak al prodje brzo,izmasiram ledom i do sutra bude ok,jedino samo ne znam jel to tako normalno posle povrede da boli jer je jos sveze,posto sam lomio ruku i kad sam poceo da vezbam bolelo je,boli i dan danas.
lomio si ruku, kada?
šta je bio prelom tačno, koje kosti?
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #64 poslato: Februar 13, 2014, 02:02:23 posle podne »

Prosli put kad sam radio te vezbe koje ste mi dali,bolelo je,jer je misic bio pokidan,nije nista zaraslo,a sad je sve normalno.A lekari su mi rekli da ne moram nikakve predvezbe da radim,nego samo da krenem iz pocetka samo naravno slabiji tempo
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #63 poslato: Februar 13, 2014, 01:54:03 posle podne »

Pri pokretima ne,malo na pritisak al prodje brzo,izmasiram ledom i do sutra bude ok,jedino samo ne znam jel to tako normalno posle povrede da boli jer je jos sveze,posto sam lomio ruku i kad sam poceo da vezbam bolelo je,boli i dan danas.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #62 poslato: Februar 13, 2014, 12:58:54 posle podne »

Radio sam danas 9 serija po 7 zenskih sklekova,sve ukupno 63,oko pola sata sam radio,pravio sam duze pauze pa zato, nije nista bolelo,sve normalno istezao se mazao sam pre treninga crveni konjski gel.Mislio sam tako par dana da radim,posto nisu preterano teske vezbe,a opet meni odgovaraju,pa reko tako malo po malo da radim.Posto ste mi rekli da mogu povlacenja za triceps na onoj masini sa lakim tezinama,onda verovatno mogu i ove vezbe.Javicu vam za koji dan kako ide,nadam se da ce biti dobro.Pozdrav!
trebalo bi da radiš program koji sam ti u prethodnom postu napisao, sajla triceps bi bila vežba za narednu fazu, ali ok, ako hoćeš radi sklekove, ako ne izaziva bol.  svakako, to je dosta veliko opterećenje (i ekscentrično!) za tetivu tricepsa/i ako su ženski. ...
da li ima bola posle vežbanja od juče?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.163 sekundi sa 18 upita.