TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:34:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje o stetnosti  (Pročitano 12408 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #11 poslato: Januar 25, 2014, 05:51:13 posle podne »

Ništa mi konkretno nisi rekao o ishrani da bih mogao da ti kažem šta tačno da dodaš ili izbaciš,ali mislim da je tebi potrebniji protein koji bi to koristio posle treninga i kao užinu nego što ti je potreban kreatin.
Sačuvana
AnimeFreak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #10 poslato: Januar 25, 2014, 05:40:32 posle podne »

Reci mi šta tačno jedeš? Osim tog ručka koji je uvek različit i ne zavisi od tebe.Da li užinaš?
I zašto izbegavaš užinu?
Ne izbegavam tad jedem voce: jabuke, mandarine..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #9 poslato: Januar 25, 2014, 05:37:08 posle podne »

Reci mi šta tačno jedeš? Osim tog ručka koji je uvek različit i ne zavisi od tebe.Da li užinaš?
I zašto izbegavaš užinu?
Sačuvana
AnimeFreak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #8 poslato: Januar 25, 2014, 05:26:56 posle podne »

Trebao bi onda da prvo a središ ishranu,ajde napisi kako se tačno hraniš pa da ti kažemo šta da koriguješ u ishrani.I napiši kako treniraš i da li radiš kardio ?I da li si koristio suplementaciju ranije ?
Pa hranim se u zavisnosti sta ima za rucan u Domu ucenika.. Uvek je kuvana hrana za rucan.. Ne jedem hleb. Doruckujem a veceru izbegavam, ne jedem slatkise a jedem dosta jabuka! Kardio radim svaki drugi dan.. Pio sam protein ranije a visok sam 194cm...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Januar 25, 2014, 05:20:36 posle podne »

Trebao bi onda da prvo a središ ishranu,ajde napisi kako se tačno hraniš pa da ti kažemo šta da koriguješ u ishrani.I napiši kako treniraš i da li radiš kardio ?I da li si koristio suplementaciju ranije ?
Sačuvana
AnimeFreak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #6 poslato: Januar 25, 2014, 05:13:50 posle podne »

Koji je tvoj cilj,šta želiš da postigneš treningom da dobiješ na masi ili da skineš kilograme ?Koliko si visok i koliko imaš godina ? Koliko dugo već treniraš ?

18 godina  vezbam vec 6 meseci.. Da dobijem na masi ali da skinem salo sa stomaka..?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Januar 25, 2014, 05:09:29 posle podne »

Koji je tvoj cilj,šta želiš da postigneš treningom da dobiješ na masi ili da skineš kilograme ?Koliko si visok i koliko imaš godina ? Koliko dugo već treniraš ?
Sačuvana
AnimeFreak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2014, 05:05:52 posle podne »

Zdrave osobe koje nemaju problem sa bubrezima ne bi trebale baš nikakve posledice da imaju od kreatina.Da trebao bi da piješ malo više vode nego obično.A to koliko ćeš dobiti kg to niko ne može da ti kaže,ali pre nego što kupis kreatin trebao bi da središ ishranu.Napisi nam kako se hraniš,kako treniraš,i jos neke osnovne stavri o sebi da bi mogli da ti izaĂ°emo u susret i pomognemo oko svega što te interesuje :)
Idem u teretanu 4 dana sedmicno i pritom ne zabusavam vec pokusavam da izvucem maksimum.. Do pre pola godine sam imao 97 kilograma sad imam 86, napravio sam odredjenu dijetu gde sam hleb gotovo izbacio iz upotrebe i jedem najvise ribu, tunjevinu i sardinu.. Treba li bolje da jedem ili da drzim dijetu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2014, 05:00:32 posle podne »

Zdrave osobe koje nemaju problem sa bubrezima ne bi trebale baš nikakve posledice da imaju od kreatina.Da trebao bi da piješ malo više vode nego obično.A to koliko ćeš dobiti kg to niko ne može da ti kaže,ali pre nego što kupis kreatin trebao bi da središ ishranu.Napisi nam kako se hraniš,kako treniraš,i jos neke osnovne stavri o sebi da bi mogli da ti izaĂ°emo u susret i pomognemo oko svega što te interesuje :)
Sačuvana
AnimeFreak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #2 poslato: Januar 25, 2014, 04:50:45 posle podne »

Takodje me zanima kako treba da jedem i da l smem da drzim dijetu prilikom koriscenja kreatina?
Sačuvana
AnimeFreak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #1 poslato: Januar 25, 2014, 04:28:32 posle podne »

Pozdrav zanima me moze li kreatin da osteti organizam? Zatim zanima me za koliko se primecuju rezultati? Da l treba da pijem dosta vode? Cuo sam neku pricu o ostecenju bugrega ukoliko se ne pije voda? Priblizno koliko mase dobijam za mesec dana i sta tacno kreatin radi?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 19 upita.