TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:37:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme сагоревач  (Pročitano 42452 puta)
Inel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #9 poslato: April 03, 2014, 05:57:44 posle podne »

Dorucak: crni hleb I obicno bude sir ili 3 jaja. Rucak, obicno bude belo/crveno meso, opet crni hleb kao, pasulj, krompir. Vecera, jajaili mlecni proizvodi, opet crni hleb, zamena za ovakvu vecru je riba. Ovo je neka osnova. Ovsene pahulhice ne znam kako da ubacim jer obicnom jedem na poslu.

Ja sam spreman da idem do kraja. Promenio nacin treniranja. Vise se skoncentrisem na broj ponavljanja, a manje na tezine. Imam 2x kardio, to je fudbal. Zbog sporta ovo I radim, jer hocu da povratim staru formu, izgled I reflekse. Teretana ume da ukruti coveka previse. Briga me za sve misice kad imam reflekse ko mrtav konj

Od suplementacije sam ranije koristio monohidrat I whey protein. Mono mi nije odgovarao uopste. Tezak za stomak, nisam navlacio nesto mnogo vode, sto je najbitnije nisam se osecao jace niti izdrzljivije koristeci ga. Ostale suplemente nisam koristio
« Poslednja izmena: April 03, 2014, 06:01:10 posle podne od strane Inel » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: April 03, 2014, 05:38:49 posle podne »

Pozdrav i od mene,

što se tiče tvog BMI koji je preko 27  spadaš u kategoriju prekomerne telesne težine.  Najlakše je reći na forumu uzmi taj i taj sagorevač i pij ga tako i tako, ali mi preferiramo da pomognemo našim kupcima u kompletu - ishrana, trening, suplementacija... zbog toga te i pitamo za više informacija.

Koliko si uopšte spreman da se posvetiš ishrani i treningu?  ovo bi bilo glavno pitanje, jer mnogi znaju da treba da koriguju ishranu ali ne žele... nemaju dovoljno motivacije da joj se posvete.

Jer ako imaš zacrtan cilj da smanjiš masne naslage i izgledaš i osećaš se bolje, onda treba svemu ozbiljnije i pristupiti.

Ishranu bi bilo dobro da ispišeš i po obrocima.  Možemo ti dati samo okvirna uputstva i šta da izmeniš i slično. 

Da li radiš i kardio trening?

Da li si do sada koristio nešto od suplementacije?
Sačuvana
Inel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: April 03, 2014, 05:02:44 posle podne »

Imam 25 godina. Trenirem 2 1/2 godine. Mada bilo je i pauziranja. U ishrani najvise mi smetaju sltkisi I gazirani sokovi.

Msm nemam idealnu ishranu,  ali uglavnom jedem crni hleb, jaja, sir, mleko, belo/crveno meso, krompir, pirinac al retko, pasulja, crni luk :Dod salata jedino zelena... od voca jabuka, pomorandza i  banana. Nemam sad neki striktni plan tj odredjen broj kalorija po obroku ili svaki dan jedan te isti dorucak/rucak/vecera. Ali smatram da mo ishrana nije losa, ali neke odredjene lose navike me dosta kostaju.

Treniram 4x u teretani, pon/uto/cet/pet, I 2x fudbal sredom I nedeljom. Ne pijem, ne pusim. Mozda nesto bude od mene :D

Jos da dodam 183 cm i 93kg. U janauaru sam imao 101 kg. Ali sam polako mrsao. Nemam bas spor metabolizam ali nije ni prebrz
« Poslednja izmena: April 03, 2014, 05:07:30 posle podne od strane Inel » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: April 03, 2014, 04:36:08 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao. :)

Lepo od tebe što si malo tražio po forumu i pronašao već postojeću temu, a ne da odmah otvaraš novu. :)

Pošto je DymaBurn prilično snažan sagorevač, najpre mi reci da li si ranije koristio neke suplemente iz ove grupe? Zanima me i koliko imaš godina, koliko dugo treniraš i kakva ti je ishrana... To će nam pomoći da ti damo prave smernice.
Sačuvana
Inel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: April 03, 2014, 04:22:34 posle podne »

Kada treba konzumirati tablete ? Pola sata pre treninga ili neposredno pred pocetak treniranja?

Kolike su sanse da se izgubi nesto od misicne mase   ?

Pretpostavljam da nisu svima potrebne 4 tablete na dan da bi dobili rezultate. Je li bolje uzimati tablete
pre kardio treninga ili pre treninga u teretani ?

Izvinjavam se zbog upada. Tek sam uzeo ovaj suplement pa rekoh da se jos malo informisem kad vec ima tema :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 15, 2014, 10:30:25 pre podne »

Ok :)

Ukoliko treba pomoć oko ishrane, na forumu imamo i nutricionistu tako da bi bilo dobro da opišeš (ja sam prešla na ti, nadam se da je ok) npr jedan tvoj tipičan dan, jer najviše od toga zavisi uspeh.  Što se tiče ishrane generalno treba staviti akcenat na integralne namirnice - celovite žitarice, integralni pirinač, povrća što više, nemasni proteini - riba, piletina... e sad oko mlečnih proizvoda - mislim da ne treba preterivati... imaju dosta masti i laktoze, nisu baš naj naj za dijetu :) može naravno šolja jogurta uz obrok ali ne treba ih puno uzimati na dijeti... posni sir ok.

što se tiče treninga ok, bolje je i tako nego ne vežbati uopšte, teretana je najbolje rešenje u svakom slučaju.  Što se tiče kardio treninga, 3,4 pa čak i više puta nedeljno je ok, samo je bitan intenzitet.  On treba da bude takav da je osećaj kao da bi mogao da pričaš u isto vreme, da ne ostaješ bez daha, ali da osećaš izvestan napor.  Najbolje je koristiti pulsmetar u toku trčanja-kardio treninga kako bi se pratio intenzitet.  Ako mi kažeš puls u mirovanju (jutarnji najniži) mogu ti izračunati zonu u kojoj bi trebao da držiš puls. 

Što se tiče suplementacije, whey protein se može ubaciti za oporavak nakon treninga, ili kao zamena za obrok u toku dana, na poslu... npr sa dodatkom nekog koštunjavog voća ili sa mlekom....   jer sadrži malo ugljenih hidrata i masti, čist protein.

Što se tiče sagorevača možda čak krenuti i sa nekim slabijiim, konkretno sa nekim L-karnitinom, predložila bih npr Scitec Carni FX u kesicama, to je malo jača doza L karntiina.
Sačuvana
Radeljas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2014, 03:35:52 posle podne »

Хвала на одговору и на добродошлици  :).

А сада да одговорим на питања, редом:

- тренирам 4-5 пута недељно, тренинге радим кући, јер за теретану немам времена од посла. Радим тренинге са бучицама, плус стандардни згибови, склекови, трбушњаци... Имам и кардио тренинг 3х недељно.

- што се тиче исхране, у последња два месеца сам избацио све штетно, ту рачунам газиране сокове, слаткише, бели хлеб, брзу храну и сл, а убацио шаблон исхране који сви препоручују, бело месо, рибу, житарице, доста јогурта, млека (0.5 % м.м), посни сир...

- здравствене проблеме немам

- па јако сам посвећен тренинзима, тренирам редовно и нисам нови у тренирању, јер ја тренирам јако дуго, само до сада нисам узимао сагореваче. Једино што сам пио до сада то је веј протеин и то једну дозу помешано са око 10 гр. декстрозе одмах након тренинга и то је то.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2014, 10:06:34 pre podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum :)

BMI je 26,6  što spada u kategoriju "blago" overweight, ali nije strašno.  Sada je vreme da se poradi malo na tome :)

Najpre da odgovorim na pitanja u vezi Dyma burn-a:
- sagorevač je odličan i jedan od jačih sagorevača iz naše ponude sa stimulativnim dejstvom dosta jakim (kofein npr.) i jedan je od traženijih i hvaljenih, tako da preporuka stoji.
Da li imate možda nekih problema sa krvnim pritiskom ili srcem? jedino u tom slučaju ne bih savetovala da ga koristite. 

Što se tiče uzimanja, preporuke naših nadležnih institucija se mogu razlikovati od preporuke proizvoĂ°ača i stoga te razlike. U svakom slučaju onako kako vam je rekao prodavac, toga bih se držala. Dakle ako ste se već odlučili na dyma burn, onda za početak 1 pre doručka i 1 popodne, najbolje pre treninga, a kasnije povećavati dozu.  Ukoliko budete intenzivno odreagovali na sagorevač, možda će biti dovoljno i samo pre treninga da uzimate. Maksimalna doza je 2 x dnevno po 2 kapsule.

Što se tiče efekta i mršavljenja, efekat zavisi 70% od ishrane, onda od treninga i tek onda od suplementa koji je tu da "pogura" celu priču i da obezbedi dodatnu energiju za trening, zato je bitno poznavati celu sliku.

Moja pitanja bi bila sledeća:
- kako trenirate? koliko puta nedeljno, šta, i kojim intenzitetom?
- kako se hranite?  bilo bi dobro da detaljnije opišete vašu ishranu
- da li imate odreĂ°enih zdravstvenih problema?
- koliko ste spremni da se posvetite treninzima i ishrani, pored obaveza?

Nema glupih pitanja, tako da je sve ok, slobodno pitajte šta vas zanima.
Sačuvana
Radeljas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2014, 09:21:05 posle podne »

Прво да вас све поздравим и да вам се извиним на оваквом падобранском упаду на форум  :).
Заиста од посла немам времена да излистам читав форум и да потражим оно што ме интересује, па бих замолио упућене да ми одговоре на пар питања.

Као што сам наслов теме говори, интересује ме конкретно тај сагоревач. У продавници ми је препоручен, и речено ми је да пијем у првој недељи по две капсуле дневно док се организам не навикне, а касније да узимам по четири капсуле дневно. То упутство о употреби се крши са оним што пише на сајту, рекао бих. Дакле, моје прво питање је како да користим овај сагоревач, у којој мери и сл.?

А друго, и оно због чега сам више одлучио да вам се обратим је...потпуно сам нови што се тиче сагоревача масти, нисам их пре користио и интересује ме шта могу да очекујем од сагоревача? Тренирам 4-5 пута недељно, до пре два месеца сам имао 83 кг на 172 цм висине, па сам одлучио да мало смршам, данас имам 78 кг. и одлучио сам да скинем вишак масних наслага које имам. Оне се као и обично највише налазе на доњем делу стомака, добро ми је познато да не постоји локално мршање и сл. , али ми заиста сметају. Па ме интересује, ако будем коритио овај сагоревач, колико може утицати на читаво тело, тј. да ли ћу изгубити нешто много килограма? Не бих да губим превише килограма. У та два месеца која сам навео горе, регулисао сам исхрану скоро па у потпуности.

Волео бих да добијем одговоре на ова питања, извињавам се ако звуче глупо јер заиста сам нови у овоме а немам кога да питам оно што ме интересује па се надам да ћете ми ви са форума помоћи. Ако вас још нешто додатно интересује, због давања правог савета, слободно питајте  :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.