TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:10:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme сагоревач  (Pročitano 42363 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Maj 15, 2014, 02:17:56 posle podne »

mislim da pokušava da ti pomogne... a ne da mu je dosadno... al ajd

Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #23 poslato: Maj 15, 2014, 08:59:45 pre podne »

Za mišiće znam, a za skidanje sala?!?
Kako smo otišli u off, otvorio sam temu u početnike

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=199045.new;topicseen#new

pa se vidimo tamo ako ti je baš dosadno...
:)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #22 poslato: Maj 15, 2014, 06:47:09 pre podne »

Osim rucka,sve ostalo ne valja nista. Msm nece ti doneti nikakve rezultate.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #21 poslato: Maj 14, 2014, 02:50:42 posle podne »

Pa, napravio sam plan, ali svaka preporuka-savet mi je dobrodošao...
:)
Plan mi je u suštini gub (da dovedem ishranu u red koliko mogu, pazarim sagorevač i vežbam malo kod kuće, pošto stvarno nemam vremena da se posvetim teretani jer mi je debilno radno vreme, imam po kući obaveza i + lupam bubnjeve u 3 benda), tako da ima dosta prostora za savete i preporuke (koje ću prihvatiti, ili pitati zbog čega...).
:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Maj 14, 2014, 02:22:33 posle podne »

ishrana je slaba, premalo proteina, malo kalorija generalno...

imam utisak da si ti sebi već napravio plan po tvojoj želji i da ne želiš puno da menjaš, tj. da ti ne treba naša preporuka- savet...   u svakom slučaju odluka je na tebi, a ako imaš neko pitanje tu smo.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #19 poslato: Maj 13, 2014, 04:38:26 posle podne »

OK, hvala.
:)
Ne očekujem wow efekat, zato sam odlučio da ga pijem 1x na dan...
Za nedelju dana kako radim te vežbe već mogu da osetim da lakše zakopčavam pantalone.
:)
Mislim, ipak znači i 3-5% ako ima sagorevač ako se gleda na duži vremenski period...
:)
Ishrani sam se ozbiljnije posvetio; juče:
D: 1 crni tost sa susamovim puterom;
U: 1 kuvano jaje;
R: 1 tanjir pileće domaće supe, 1 parče crnog tosta, 1 pileći batak+karabatak salata (paradaz, luk, krastavac);
U: nešto badema;
V: 1 crni tost, malo pavlake i malo neke pileće salame.
Vidimo se, onda, ili u ovom postu, ili nekom drugom...
:D
PozZ
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Maj 13, 2014, 04:22:05 posle podne »

Ne znam šta da ti kažem... nisi ni tamo ni 'vamo što bi se reklo :)

poenta je da za ozbiljnije rezultate moraš da se posvetiš i malo ozbiljnije celoj priči - treningu i ishrani...  a to zavisi od tebe.

Sagorevač ti neće imati puno efekta, ne možeš od njega očekivati neki wow efekat.   Zavisi koliko trošiš kalorija u toku dana, koliko unosiš, da li praviš deficit ishranom... ako praviš onda ćeš izgubiti nešto kg...

U svakom slučaju prati napretak, javi kako ide i ako imaš neko pitanje pitaj
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #17 poslato: Maj 13, 2014, 04:09:33 posle podne »

Znam da je štetan, nego sam pitao jer znam da će se to desiti (a i pitao sam za 12 sati nakon popijenog sagorevača).
:)
Bar sam cigarete izbacio iz života...
:D
Jedna kapsula je malo po tebi i za mene koji ne odlazim u teretanu (tj. za osobu koja nema preko dana neke velike fizičke napore)?
Ne radim kardio, ali pošto nemam položeno za auto dosta pešačim...
Znam da je bitna ishrana, i trudim se da se pravilno hranim koliko je to moguće, ali se ne mogu odreći zauvek svinjskog vrata na roštilju i novogodišnjebožićnog prasećeg pečenja; ili ako odem na ručak kod nekog da mu kažem: e, meni posebno ribu ispeci...
:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Maj 13, 2014, 03:51:07 posle podne »

Vidi, alkohol i sport ne idu zajedno kako god da okreneš... sa sagorevačem kao stimulansem tek ne idu... znači ako uzimaš alkohol neka to bude bar u razmaku od sagorevača

zeleni čaj nemoj previše jer i u dyma burn-u ima kofeina, ali ako piješ 1 kapsulu onda to nije strašno.... 1 je malo, po meni... 

zavisi ti uspeh 80% od klope, to da znaš...

radiš li kardio trening? 
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #15 poslato: Maj 13, 2014, 03:33:31 posle podne »

Hvala na brzom odgovoru...
:D
Stvarno imam puno obaveza, tako da ako dobijanje mišićne mase podrazumeva odlazak u teretanu, onda ništa od toga...
:/
Dyma Burn mi je prvi sagorevač koji koristim, i nisam uzimao šta od suplemenata do sada.
Nisam ni planirao da povećavam dozu od jedne na dan, jer mislim da sa mojim "treningom" nije potrebno više od jedne.
Pošto lupam bubnjeve, mislio sam da popijem jedan i pre probe kada je imam.
Kafu pijem, ali danas sam popio zeleni čaj baš iz razloga jer mi je danas prvi dan sa Dyma Burnom (čitao sam malo forum).
:D
Imam kod kuće teg od 10 kila i sa njim radim 30 trbušnjaka pa 20 čučnjeva pa 30 trbušnjaka pa 20 čučnjeva 30 trbušnjaka ( :D ) tri puta na dan. Jednu seriju radim uvek pre doručka i pre večere, a za treću turu kada naĂ°em vremena izmeĂ°u te dve.
Obroke sam raspodelio u 5 na dan, 'mesto do sada 2-3.
Nisi mi još odgovorila što se tiče konzumiranja alkohola i sagorevača.
:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Maj 13, 2014, 03:09:57 posle podne »

Ćao!

Tvoj BMI spada u normalnu težinu, oko 22...   mislim da ti fali mišićne mase i da bi tome trebalo ozbiljnije da se posvetiš...

što se tiče suplementacije, da li si do sada nešto uzimao od suplemenata? da li je dyma burn prvi sagorevač koji uzimaš? da li ti odgovara?   

dyma burn max. doza je 4 kapsule dnevno.  Najbitnije je pre treninga da uzmeš, ukoliko ne treniraš kasno uveče da ti ne bi izazvao nesanicu. TakoĂ°e pre doručka je ok.  U početku pij 1 kapsulu ujutru i jednu npr popodne pre treninga. Kasnije možeš povećati do max. 4 kapsule na dan, ali nemoj da prekoračuješ tu dozu.  I ako ti ne odgovara, ako osetiš lupanje srca, nervozu... smanji dozu.

Piješ li inače kafu, guaranu i slično?  da ne bude previše kofeina.

Pauzu možeš napraviti posle jedne kutije čisto da se organizam ne navikne.

Što se tiče ishrane, kako si sve to rasporedio u toku jednog dana?

Kako sada izgleda trening?

Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #13 poslato: Maj 13, 2014, 02:57:11 posle podne »

Evo i ja nalete na forum...
:)
Iz razloga: poslednjih par meseci sam nabacio par kila i sada želim da ih se rešim, tj. da skinem salo sa stomaka i kukova. U teretanu ne idem (niti sam je posećivao), ali do pre godinu dana sam kod kuce radio vežbe 3x dnevno (ništa preterano, 40 čučnjeva i 90 trbušnjaka 30-20-30-20-30) i oslabio sam dve rupe na kaišu. Sada sam odlučio ponovo da krenem sa "treningom" i čitao po netu i naišao na pojam "sagorevač", koji poboljšava efekat oslobaĂ°anja masti uz vežbe i pravilnu ishranu. Pazario sam ovaj sagorevač i odlučio da ga pijem 1x na dan (kada ustanem), pa me interesuje da li je to OK. Način ishrane ne trebam da menjam nešto preterano (pošto beli hleb, peciva i tako to ne jedem; torte, kolače i slatkiše nisam ikada ni voleo; svinjetinu retko jedem, a zadesi se koja pica ili brza hrana par puta mesečno), nego samo da dovedem obroke u red uz minimalne korekcije...
Interesovalo bi me još i to da li trebam svaki dan da ih pijem, ili da napravim pauzu (tipa: 15 dana pijem, 5 dana ne pijem), i da li da kupim novo pakovanje kada popijem tih 120 komada.
I još, koliko je i da li je štetno konzumirati alkohol recimo 12 sati nakon popijenog sagorevača.
Posto vidim da se traži, visok sam 167-8cm i imam 64-5kg.
:)
Hvala.
Pozdrav.
Sačuvana
Inel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #12 poslato: April 05, 2014, 10:42:38 posle podne »

Hvala na savetima :) Msm nisam vas hteo daviti sa ovim u vezi ishrane, jer ovo sto si meni napisala verovatno si napisala jos desetorici, i to ove nedelje :D. Citam forum od ranije pa znam. Al hvala u svakom slucaju.

Sto se tice sagoravaca, odradio sam jedan trening , pre njega uzeo jednu tabletu i bas sam imao osecaj kao da sam uzeo neki NO. Ok mozda malo preterujem, ali daje dobar kick. Cak iako mi ne pomogne u gubitku masti, tj ako zajebam stvar sa ishranom, nece biti bas uzaludno bacene pare jer ima koristi necemu.

Ionako sam planirao/razmisljao da ubacim dva dodatna kardio treninga, sa niziim intenzitetom. Mogao bih ja to odraditi na trim stazi. Ali zar bas mora 60-90 min ?!! Mnogo mi to :D jer na poslu se bas dosta krecem, znaci konstatno sam na nogama i u konstatnom pokretu. Plus idem sa biciklom do posla, predjem 3km, pa onda opet tih istih 3km dok se vratim. Sve nesto imam osecaj da ce pretreniranost da mi pokuca na vrata :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: April 04, 2014, 03:29:11 posle podne »

Dorucak: crni hleb I obicno bude sir ili 3 jaja. Rucak, obicno bude belo/crveno meso, opet crni hleb kao, pasulj, krompir. Vecera, jajaili mlecni proizvodi, opet crni hleb, zamena za ovakvu vecru je riba. Ovo je neka osnova. Ovsene pahulhice ne znam kako da ubacim jer obicnom jedem na poslu.

Ja sam spreman da idem do kraja. Promenio nacin treniranja. Vise se skoncentrisem na broj ponavljanja, a manje na tezine. Imam 2x kardio, to je fudbal. Zbog sporta ovo I radim, jer hocu da povratim staru formu, izgled I reflekse. Teretana ume da ukruti coveka previse. Briga me za sve misice kad imam reflekse ko mrtav konj

Od suplementacije sam ranije koristio monohidrat I whey protein. Mono mi nije odgovarao uopste. Tezak za stomak, nisam navlacio nesto mnogo vode, sto je najbitnije nisam se osecao jace niti izdrzljivije koristeci ga. Ostale suplemente nisam koristio

ako je ovo sve što jedeš u toku dana, onda ne valja mnogo toga.  Crni hleb je ok, ako je pravi crni, ali žitarice su bogatije vitaminima i mineralima i vlaknima, a kako da ih ubaciš... naĂ°i način, ovsene ne zahtevaju pripremu, možeš ih samo preliti npr mlekom ili jogurtom ili čak vrelom vodom i dodati nešto od začina tipa cimet, ili malo suvog grožĂ°a, po želji.... ok protein treba da imaš ujutru, jaja su ok.  IzmeĂ°u bi trebalo bar neku užinu da imaš, voćka pre podne je ok ili šačica orašastih plodova, proteinski šejk... ručak ok ali opet gledaj da ne bude hleb već pirinač, supa od povrća, salata obavezno... povrće niujednom delu nisi pomenuo... i opet jedna lagana užina poopdne, večera bez hleba, uveče hidrate zaboravi...   ovo su samo okvirna uputstva, jer ne znamo vrednost tvog bazalnog metabolizma niti potrošnju kalorija.

2 x fudbal je ok, kao što rekoh  ja bih povećala kardio, tj ubacila još bar 2 kardio treninga nižeg-srednjeg intenziteta, oko 60 minuta bar...

kreatin ti za sada ne treba, a čak i sa sagorevačem bih pričekala još jedno mesec-dva.  Za sad bih ti savetovala samo jedan dobar protein, posle treninga za oporavak i eventualno kao dopuna ishrani tj zamena za obrok u toku dana.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: April 04, 2014, 12:39:13 posle podne »

Refleksi i krutost mislim da nemaju dodirnih tacaka. Nije to tema, da ne idemo u off,ali teretana ne umanjuje reflekse.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.