TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:07:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme сагоревач  (Pročitano 42487 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #54 poslato: Avgust 08, 2014, 09:53:38 pre podne »

Preporučljivo je napraviti pauzu posle jedne kutije oko dve nedelje.Očistiš receptore i posle je taj kick još jači kao i sama delotvornost celog sagorevača.
Nije tolika greška ako se uzme i dve kutije ali delotvornost kod samog kicka neće biti tolika kao da si napravio pauzu.
Neće ti štetiti što si nastavio i drugu odmah ali efekat je malo manji i zato se pauza preporučuje.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #53 poslato: Avgust 07, 2014, 04:01:40 posle podne »

Jesam.
:)
Ima 120 komada, znači 4 meseca...
Krenuo sam 12-og maja da ga pijem.
:)
Mislim da mi je MightyMO u nekom postu rekla da napravim pauzu od desetak dana nakon jedne popijene kutije.
Mislim, zadovoljan sam rezultatom; nemam nešto preterano mnogo sala za skidati i ograničeni vremenski rok, tako da sam skontao da mi je jedan na dan dovoljan...
:)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #52 poslato: Avgust 07, 2014, 03:53:38 posle podne »

Pa nije problem,ali je bolje da si se pridržavao mere od 2 tablete dnevno(posle 4) :) I ako još uvek nisi popio,znači da ga nisi pio ni svakog dana,je l tako?
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #51 poslato: Avgust 07, 2014, 03:52:10 posle podne »

OK, pogledaću šta je to...
:)
Pa, uzimao sam uvek jedan na dan.
Da li je to problem?!?
Mislim, nisam ni celu kutiju popio (koš uvek...).
:)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #50 poslato: Avgust 07, 2014, 03:47:43 posle podne »

Pio sam ovaj sagorevač 1x na dan dva meseca kada ustanem, i oslabio sam 7 kila (sa 65 na 57-8).
Sada pravim pauzu od dve nedelje, pa ću nastaviti sa njim.
Ne znam koliko je sam sagorevač uticao na rezultate, jer sam redukovao ishranu maksimalno koliko sam mogao, a kontam da je to najbitnije...
:)

Zbog čega si spojio dva meseca upotrebe sagorevača? Trebao si odmah posle prvog napraviti pauzu i to ne na dve nedelje. Skoncentriši se sada na ishranu,to ti je moj savet.Eventualno uzmi neki nisko stimulansni sagorevač tipa L-carnitina.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #49 poslato: Avgust 07, 2014, 02:22:19 posle podne »

Ništa...
:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #48 poslato: Avgust 07, 2014, 02:12:03 posle podne »

jeste, Dyma Burn ima biljnu mešavinu koja utiče na smanjenje apetita, pa me je zanimalo da li si to stvarno i osetio.  Hvala :)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #47 poslato: Avgust 06, 2014, 04:42:12 posle podne »

A da li si ti siruran da je tebi trebala dijeta ? 57-8 kg imaju zene :D koliko si visok ?

Pa, imao sam sala na stomaku i bokovima, a pošto ga ne mogu ciljno skidati....
:)
Sa stomaka gotovo da sam skinuo, počeo sam (ponovo) kaiš da nosim...
:)
168-9 cm. Znam da mi fali masa. Kupio sam danas teglu proteina, pa ću videti šta će se desiti...
:)

pametno, i treba da se napravi malo pauza...

da li si osećao još nešto dok si uzimao dyma burn - viši nivo energije na treningu, smanjeni apetit...?

Pauzu sam napravio jer sam bio na moru, pa ne bi' bio u mogućnosti pravilno sa se hranim, pa bi uzimanje sagorevača bilo uzaludno (valjda).
:D

Prvih par dana sam osetio blagu uznemirenost (kao otprilike 2-3 kafe na prazan stomak) sat vremena nakon popijenog, a i dalje imam smanjeni apepit od njega, koji me baš dosta drži nakon što ga popijem.
Ne osećam višak energije, nego višak volje za bilo šta...
:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #46 poslato: Avgust 06, 2014, 04:05:28 posle podne »

Pio sam ovaj sagorevač 1x na dan dva meseca kada ustanem, i oslabio sam 7 kila (sa 65 na 57-8).
Sada pravim pauzu od dve nedelje, pa ću nastaviti sa njim.
Ne znam koliko je sam sagorevač uticao na rezultate, jer sam redukovao ishranu maksimalno koliko sam mogao, a kontam da je to najbitnije...
:)

naravno, utiče kompletna "slika"...  sve je povezano, kako treniraš, koliko si posvećen ishrani, suplementi su tu da ubrzaju, pripomognu....  

ali mi je drago da si zadovoljan :)   pametno, i treba da se napravi malo pauza...

da li si osećao još nešto dok si uzimao dyma burn - viši nivo energije na treningu, smanjeni apetit...?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #45 poslato: Avgust 06, 2014, 04:05:04 posle podne »

Pio sam ovaj sagorevač 1x na dan dva meseca kada ustanem, i oslabio sam 7 kila (sa 65 na 57-8).
Sada pravim pauzu od dve nedelje, pa ću nastaviti sa njim.
Ne znam koliko je sam sagorevač uticao na rezultate, jer sam redukovao ishranu maksimalno koliko sam mogao, a kontam da je to najbitnije...
:)
A da li si ti siruran da je tebi trebala dijeta ? 57-8 kg imaju zene :D koliko si visok ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #44 poslato: Avgust 06, 2014, 03:46:40 posle podne »

Pio sam ovaj sagorevač 1x na dan dva meseca kada ustanem, i oslabio sam 7 kila (sa 65 na 57-8).
Sada pravim pauzu od dve nedelje, pa ću nastaviti sa njim.
Ne znam koliko je sam sagorevač uticao na rezultate, jer sam redukovao ishranu maksimalno koliko sam mogao, a kontam da je to najbitnije...
:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #43 poslato: Jul 30, 2014, 08:59:46 pre podne »

Za sve ove godine koliko se bavim sportom a sada ima već više od 20god ne sećam se da sam odjednom uzeo dozu od 400mg kofeina.Uzeo sam u toku dana i više ali razmak je bio barem 3sata.Smatram da nema potrebe uzimati odjednom preko 200mg a ako te ta doza ne radi znači da si receptore zasitio i vreme je za pauzu.

Što se tiče doze kofeina u AC bila je po kesici 200mg ali u onoj staroj verziji catsa koje nažalost više nema.Ova nova je drastično slabija i ako ima 150mg dobro je.

Savet za sve je  NE PRETERUJTE SA KOFEINOM!
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #42 poslato: Jul 29, 2014, 11:27:19 posle podne »

Osnovno pravilo za sagorevače je kontinuitet, dakle piješ svakodnevno...svih 7 dana u nedelji...obično jedna doza ujutru i jedna doza kasno popodne...trudiš da uzimanje "doza" bude uvek u isto vreme( razmak minimum 8 sati)...i da uklopiš da bar jedna doza bude 30-45 minuta pre treninga...i da razmak izmedju počinka i poslednje doze bude najmanje 4-6 sati...

Inače, mnogi smatraju da danima kad se ne treninra, da se sagorevač ne pije...hm, "založite peć, a onda je pustite da se ugasi"...neki će reći, taj jedan dan off će obnoviti receptore...jes da bude  ;D neki preporučuju pola doze tim neradnim danima...

Samo kratka napomena, kad postanete "utrenirani", brzina vašeg metabolzma se povećava, to "povećanje" se održava i u danima kad ne trenirate, dakle kao podrška sagorevanju i u danima odmora uzimajte sagorevač...

Preporuka  - uzimanje u kontinuitetu, svaki dan u trajanju od 3 nedelje do mesec dana, a potom pauza od 7-14 dana...pa ponoviti do željenog efekta!

Inače, da opet ponovimo - korigovana ISHRANA, TRENING...pa tek onda sagorevači!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #41 poslato: Jul 29, 2014, 08:35:43 posle podne »

Retko radim tegove i kradio, ili ih razdvojim ujutru jedno predvece drugo ili jedan dan kardio drugi tegovi. U isti trening ih ubacim bas kada nisam imao prethodni dan vremena ili sutradan necu imati vremena za kardio a to je jako retko. Nije mi inace problem ali sam na nekim rotacijama UH 50-150-250 tako da nemam bas snage za to. Dakle sta mislis konkretno, tegovi ili kardio ? :D

Onda ga jednostavno piješ svakog dana i pre svakog treningaa,bio on sa tegovima ili kardio :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #40 poslato: Jul 29, 2014, 02:35:01 posle podne »

Ako želiš brže da smršaš, onda sagorevač treba redovno da koristiš. Pošto si naveo da ga uzimaš povremeno, i to samo pred kardio, rekao sam ti da možeš razmisliti o kofeinu. :)
3 puta nedeljno nije bas povremeno
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.151 sekundi sa 17 upita.