TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:44:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme сагоревач  (Pročitano 42490 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Jul 29, 2014, 02:30:56 posle podne »

Ako želiš brže da smršaš, onda sagorevač treba redovno da koristiš. Pošto si naveo da ga uzimaš povremeno, i to samo pred kardio, rekao sam ti da možeš razmisliti o kofeinu. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Jul 29, 2014, 01:58:40 posle podne »

I to sam radio pa oko godinu dana. Uglavnom jos kada sam isao u srednju pa idem ujutru u skolu ( ustajem u 6h), dodjem kuci u 14h pa jedem i u 16h teretana tako da mi je trebalo nesto da me razbudi i razdrma. Meni kofein extra radi, tipa sad mi se spava a posle 40-45 min od kad ga popijem dobijem naliv snage, motivacije i ne spava mi se vise. Jos po nekad uzmem 400 mg :D
sve preporuke inace, ali sad koristim sagorevac a ne cist kofein jer zelim da naravno brze smrsam. btw da li neko zna koliko mg kofeina ima u kesici animal cut-a ? :)

nemoj preterivati sa dozama kofeina, imaćeš kontra efekat... počev od lupanja srca, nesanice, dehidratacije... a imaj u vidu i to da se organizam brzo navikne na kofeinsku dozu... (i sama sam zavisnik od kafe pa znam kako to ide.... ;)
ne treba preterivati sa stimulansima nikako...  200 mg ti je sasvim dovoljno.  I to napravi pauzu povremeno,nemoj da uzimaš bez prestanka.
Za Cuts se ne sećam koliko tačno ima kofeina, ali je veoma jak. Ako uzimaš cuts kreni sa 1 pakovanjem dnevno, i nemoj ništa drugo od stimulanasa da uzimaš uz njega...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #37 poslato: Jul 29, 2014, 12:02:17 posle podne »

I to sam radio pa oko godinu dana. Uglavnom jos kada sam isao u srednju pa idem ujutru u skolu ( ustajem u 6h), dodjem kuci u 14h pa jedem i u 16h teretana tako da mi je trebalo nesto da me razbudi i razdrma. Meni kofein extra radi, tipa sad mi se spava a posle 40-45 min od kad ga popijem dobijem naliv snage, motivacije i ne spava mi se vise. Jos po nekad uzmem 400 mg :D
sve preporuke inace, ali sad koristim sagorevac a ne cist kofein jer zelim da naravno brze smrsam. btw da li neko zna koliko mg kofeina ima u kesici animal cut-a ? :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Jul 29, 2014, 09:34:42 pre podne »

Za kick pre treninga se slažem sa Robertom za čist kofein jer i sam to koristim i zadovoljan sam.e sada sve zavisi šta ko želi postići,ko kako na kofein reaguje jer znam ovde kod mene u teretani momke koji od 200mg kofeina legnu odmah da spavaju a drugi ne znaju šta će sa sobom pa trče sa sprave na spravu.
efekat kofeina biće svakako mnogo jači ako se ne konzumiraju neka energetska pića i kafa...tada uglavnom udara snažno.
Moja je preporuka da se nikako ne uzima u večernjim satima jer može poremetii noćni san.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Jul 29, 2014, 07:22:03 pre podne »

Da, sagorevač bi trebalo redovno da se uzima. Ako već tražiš samo neki povremeni kick pred kardio trening, da probaš možda sa nekim jeftinijim izborom, poput kofeina, guarane, kombinacije kofeina i taurina, i slično?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #34 poslato: Jul 29, 2014, 02:04:07 pre podne »

Ipak za potpuni efekat sagorevaca je potreban kontinuitet u koriscenju... ;D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #33 poslato: Jul 29, 2014, 01:38:16 pre podne »

Ti si to odlicno podelio...ako ti je razmak izmedju kardia i tegova veci od 8 sati, onda mozes dozu pre treninga sa tegovima, i dozu pre kardia...inace izbegavaj "stimulansne" sagorevace 4-6 sati pre pocinka...mogu ti poremetiti kvalitet sna, tj. izazvati nesanicu...
Iskreno sagorevac sada pijem 2-3 puta nedeljno pred kardio 35-45 min. Ne pijem ga pred trening sa tegovima jer tu uzivam a kada popijem sagorevac nije mi bas prijatno, ugreje mi stomak i sl. pa bih tako upropastio taj svoj uzitak. :)
Kardio mi nocna mora, mrzim ga mnogo, tako da mi sve jedno da li pio ili ne sagorevac, nocna mora je nocna mora. A to da ga ne treba piti pred spavanje sam provalio jos prosleg leta kada sam nekih 3h pred spavanje pio animal cuts jer sam trcao uvece, nisam spavao do svitanja uglavnom. Tezim putem sam to saznao :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #32 poslato: Jul 29, 2014, 01:27:21 pre podne »

Ti si to odlicno podelio...ako ti je razmak izmedju kardia i tegova veci od 8 sati, onda mozes dozu pre treninga sa tegovima, i dozu pre kardia...inace izbegavaj "stimulansne" sagorevace 4-6 sati pre pocinka...mogu ti poremetiti kvalitet sna, tj. izazvati nesanicu...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #31 poslato: Jul 29, 2014, 01:21:45 pre podne »

Retko radim tegove i kradio, ili ih razdvojim ujutru jedno predvece drugo ili jedan dan kardio drugi tegovi. U isti trening ih ubacim bas kada nisam imao prethodni dan vremena ili sutradan necu imati vremena za kardio a to je jako retko. Nije mi inace problem ali sam na nekim rotacijama UH 50-150-250 tako da nemam bas snage za to. Dakle sta mislis konkretno, tegovi ili kardio ? :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #30 poslato: Jul 29, 2014, 01:17:24 pre podne »

Naravno, NIKADA ne prekoraciti propisane doze...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #29 poslato: Jul 29, 2014, 01:14:24 pre podne »

Dobro pitanje...pre treninga sa tegovima...dobices dobar kick, a ako posle "tegova" cepas kardio efekat sagorevaca je jos uvek tu...dakle, oko 30 min pre svakog treninga... ;D

Pokreni masinu za sagorevanje uvek i na svakom mestu  ;D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #28 poslato: Jul 29, 2014, 01:01:16 pre podne »

Kada smo kod sagorevaca, sta mislite da li ga je bolje biti pre kardija ili treninga sa tegovima ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #27 poslato: Jul 28, 2014, 11:50:05 posle podne »

To sto osecas je samo stimulativni efekat ovog sagorevaca...dakle, odlican pred-trening booster, a ujutru dodje dobro za razbudjivanje...za pun efekat i maksimalnu "vidljivost dejstva"ovog suplementa je potrebno redovno uzimanje, puna doza, cak i danima kad ne treniras...moj savet, ubaci 4-5 treninga nedeljno, ili jedno uzimanje ubaci 30-45 minuta pre neke fizicke aktivnosti, tipa trcanje, brzo hodanje, kardio...naravno sve to uz korekciju ishrane(kalorijski deficit), koja je OSNOVNI PREDUSLOV sagorevanja masti!

Vreme uzimanja 3 nedelje do mesec dana, pa pauza od bar nedelju dana...sve to uz adekvatan unos vode, jer sastojci ovog preparata povecavaju i eliminaciju viska tecnosti iz organizma...
Sačuvana
greeneyed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #26 poslato: Jul 28, 2014, 11:12:56 posle podne »

Zdravo svima! Koristim dyma burn sagoreveace i jako sam zadovoljna iako ne uzimam punu dozu, cak ni redovno. Zbog toga me interesuje koliko dugo bih smela da upotrebljavam ovaj preparat ukoliko ga ne uzimam svaki dan vec pred trenng i ponekad ujutru? Da li treba praviti pauze i koliko dugo?Treniram tri puta nedeljno. Hvala.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #25 poslato: Maj 15, 2014, 06:31:08 posle podne »

Nisam mislio šta loše pod "dosadno", nego bi ceo post značio:
Da ne idemo u off ovde, piši mi tamo ako imaš volje i želju...
Čak sam i smajli stavio...


:)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 18 upita.