TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:10:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi amino kiselina  (Pročitano 21156 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #54 poslato: Jul 04, 2014, 09:49:58 pre podne »

isto to i ja savetujem kupcima ovde... posle kutije-dve NO reaktora jeste poželjna pauza, telo se brzo adaptira, a na stimulativni efekat je lako "navući se" ;)

takoĂ°e, nemojte zaboraviti na pojačan unos tečnosti (pre svega vode, pa onda i izotonika) što zbog velikih vrućina to i zbog pojačanog unosa kofeina koji je sam po sebi diuretik
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #53 poslato: Jul 04, 2014, 08:56:16 pre podne »

Možeš ići do dve kutije xpanda ali nemoj više jer pauza je od toga potrebna.Ukoliko doziraš i kofein od toga budi pažljiv jer ipak preveliko uzimanje istih u kombinaciji može prouzrokovati i neželjene efekte.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #52 poslato: Jul 03, 2014, 03:32:26 posle podne »

Nema na čemu i drugi put.
No reaktor ti nema nikakve veze sa Beta-alaninom,tako da slobodno počni njega da piješ.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #51 poslato: Jul 03, 2014, 11:37:10 pre podne »

ja mislim da ne moraš da praviš pauzu posle 1 kutije xpand-a....   a što se tiče beta alanina prolab je ok, a kofein imamo natrolov od 200 mg, i to od 100 tableta - trajaće ti dugo ;)
Sačuvana
ice_face
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #50 poslato: Jul 02, 2014, 02:39:38 posle podne »

hvala dusane uzecu ih predpostavljam oba od prolab-a ili ima neki bolji proizvodjac?...samo jos jedno pitanje:)da li da pravim pauzu posle xpanda I koliku ako treba ili mogu odma da nastavim sa b.alanin-iom?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #49 poslato: Jul 02, 2014, 01:07:46 posle podne »

Dovoljne su ti te amino kiseline što imaš.Eventualno da dodaš Beta alanin i neki kofein kao stimulans pred sam trening.
Sačuvana
ice_face
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #48 poslato: Jul 02, 2014, 10:54:20 pre podne »

I ja sam zadovoljan njima osvezavaju...imam I ja bcaa,amino 6000 I pproteine I xpand...samo sto ih ja pijem jel sam na definiciji nadam se da nisu za masu:)...Dusane a kombinacija koja me interesuje je za snagu I izdrzljivost jel mi je trening oko 2h mozda I vise kada spojim I dzak posle teretane I kardia...pa mi treba neki predlog sta bi mogao da pijem posle  xpanda ako je moguce da ne pravim pauzu?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #47 poslato: Jul 02, 2014, 09:16:10 pre podne »

pre treninga i uz sam trening ja na primer uzimam ove aminokiseline iz razloga što me osvežavaju i leti dok sam u nekoj polu masi zaista sam zadovoljan njihovim učinkom.Ali napomenuo bih da je ovo samo deo moje suplementacije.

http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Te%C4%8Dne-aminokiseline/DY354-Liquid-Super-Amino-23.000.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #46 poslato: Jul 01, 2014, 10:20:20 pre podne »

Možeš svašta da napraviš.Pitanje je kako i šta treniraš,da bi bilo smisla šta ćeš pomešati.
Šta treniraš?
Sačuvana
ice_face
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #45 poslato: Jun 30, 2014, 07:02:46 posle podne »

I po meni je ta super kombinacija...a sa krealkalynom pro jel moze odma da se nastavi ili je I tu potrebna pauza?i koji prroizvod bi mi ti preporucio za pred trening ne mora ova dva o kojima pricamo..npr moze I neki mix tipa kofein I b.alanin arginine neki kre..nemam pojma lupam za te mixeve ali sam cuo da je moguce da svako svoj napravi..hvala..pozz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Jun 30, 2014, 03:56:23 posle podne »

Ja bih bcaa + tečne. Ukoliko bi uzimao neki jači sagorevač, poželjna bi bila pauza nakon Xpanda.
Sačuvana
ice_face
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #43 poslato: Jun 30, 2014, 02:13:11 posle podne »

a koja je bolja kombinacija bcaa I tecne ili samo tecne pre posle I za vreme treninga?i da li je potrebna pauza posle xpanda ako bih hteo da nastavim sa krealkalynom ili nekim sagorevacem?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #42 poslato: Jun 26, 2014, 03:38:00 posle podne »

Možeš kombinovati bcaa (pre treninga) i tečne (tokom). Neće da se bace amino kiseline, one su uvek dragocena, ali ne treba ni da se razbacuješ njima. :)
Sačuvana
ice_face
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #41 poslato: Jun 26, 2014, 02:22:12 posle podne »

pa imam I 6000 izbacio sam ih zbog vas:)pijemih samo danima kada ne treniram...da se na bace..:)a koja je bolja opcija bcaa I tecne ili da predjem samo na tecne
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Jun 26, 2014, 02:01:16 posle podne »

Ti si pominjao da piješ i Amino 6000, zar ne? Zbog svega toga sam ti i rekao da je bolje da preĂ°eš samo na jednu vrstu amino i tako trošiš jedne za drugim, a ne sve odjednom. Ok, možda i dve vrste, pošto su tečne lakša opcija za u toku treninga, ali zaista nema potrebe da u isto vreme koristiš tri AK proizvoda.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 19 upita.