TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 04:31:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352855 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14271 poslato: Jul 08, 2015, 01:11:13 posle podne »

Ma mogu ja, cak mi vise prija kad se preznojim, nego sta znam, kontam da nije najzdravije, pa sto bi cackao mecku?

@Pecha probacu s barenim jajima onda, cisto da bude nesto u stomaku.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9518


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14270 poslato: Jul 08, 2015, 01:07:24 posle podne »

He, he...bez preterivanja sa hidratima i nece biti problema...bar sat vremena sacekaj od obroka, pa na trening...i bez kukanja...Pedjoni brat i ja vezbamo na divnih 40 bez klime,pa nam nista ne fali...mi nismo svileni...mi smo vise frotirski  ;D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14269 poslato: Jul 08, 2015, 12:53:42 posle podne »

Pedja se izrazava preko stilkih figura. :)

I ja isto tako R1, probaj bez hidrata i salata u tom obroku. Meni najvise prija 4 jaja i 100g mesa, probaj pa proceni...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #14268 poslato: Jul 08, 2015, 12:43:19 posle podne »

Odi gladan kad ti je pupica tako svilena i resis muke :)

hahahahhahahahhaha PeĂ°oni doktore :D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14267 poslato: Jul 08, 2015, 11:29:43 pre podne »

Nisam siguran da sam razumeo :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14266 poslato: Jul 08, 2015, 11:15:04 pre podne »

Odi gladan kad ti je pupica tako svilena i resis muke :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14265 poslato: Jul 08, 2015, 10:48:49 pre podne »

Ne koristim suplemente, jedino u blender belanca, mleko, voce, mada to sam cuvao za posle treninga, ne znam koliko bi mi tesko palo po varenje za pred trening. Ili ovsene mozda manja kolicina s mlekom i vocem, hmm
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14264 poslato: Jul 08, 2015, 10:32:19 pre podne »

Dajte neki predlog za bas lagan obrok pred trening, ne volim da treniram na pun stomak, obicno sacekam 2-3h pre treninga i tad bude odlicno, ali kako moram da treniram ujutro zbog vrucina i ustanem u 7-8, onda ne mogu cekati 3h, nego eventualno pola sata sat, a bilo bi previse da treniram skroz na prazan stomak gde je zadnji obrok vecera.
Mozda neki sejk da iskombinujes?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14263 poslato: Jul 08, 2015, 10:16:55 pre podne »

Dajte neki predlog za bas lagan obrok pred trening, ne volim da treniram na pun stomak, obicno sacekam 2-3h pre treninga i tad bude odlicno, ali kako moram da treniram ujutro zbog vrucina i ustanem u 7-8, onda ne mogu cekati 3h, nego eventualno pola sata sat, a bilo bi previse da treniram skroz na prazan stomak gde je zadnji obrok vecera.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14262 poslato: Jul 07, 2015, 11:39:14 pre podne »

Ček ček,  kako to misliš da ne smrša od kesice proteina??? Pa Herbalife je onda bolji, jedeš sve i mršaviš a samo piješ te šejkove :-D

e, stvarno se nekad osećam kao idiJot da prostite kad pričam istinu.... da li ljudi jednostavno ne žele da uključe mozak ili žele da ih neko laže o sjajnim brzim ludim rezultatima - ja ne znam...

kakvi su u ostalim sferama života ako su takvi ovde, pitam se?!

ponekad moram da se spustim na njihov nivo, ako želim da prodam proizvod, but that is not my style  :P
« Poslednja izmena: Jul 07, 2015, 11:41:17 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #14261 poslato: Jul 07, 2015, 11:33:02 pre podne »

Ček ček,  kako to misliš da ne smrša od kesice proteina??? Pa Herbalife je onda bolji, jedeš sve i mršaviš a samo piješ te šejkove :-D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14260 poslato: Jul 07, 2015, 11:24:20 pre podne »

ja sam valjda već oguglala na raznorazne pametnjakoviće i komentare...  nemam ništa protiv da čujem drugačije mišljenje, savete iskusnijih i edukovanih,uvek sam za to...   ali od ovih praznoglavaca mi se stanjuju živci....

evo baš sam imala slučaj sa debelom ženom (ups, gojaznom!) sa bar 30 kg viška koja mi je držala predavanje kako ništa ovo ne valja od suplemenata...  pokušala sam da objasnim, nije vredelo. Kupila je kesicu proteina (nakon pola sata objašnjavanja da surutka i protein surutke nisu ista stvar, jelte...)  i verovatno sam nadrljala za nedelju dana kada shvati da nije smršala zbog jedne kesice.... :(
umem da budem jako ljubazno neljubazna prema takvim primerima  >:(
« Poslednja izmena: Jul 07, 2015, 11:30:14 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #14259 poslato: Jul 06, 2015, 04:10:16 posle podne »

Sto se moje doktorice tice,sa time nemam problema,iako nije aktivni sportista,cak i kuru neku da uzmem mislim da bi imala preporuke i savete sto se toga tice pre nego sto bi rekla "ni slucajno",necu identitet otkrivati ali nema bolje :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9518


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14258 poslato: Jul 06, 2015, 02:03:53 posle podne »

Hahahahahahaha...nemoj sve to ide po partijskoj liniji...ipak, "mozda"ima drugova clanova, koji su zasluzniji, ne po znanju, vec po "zaslugama"...ali da ne idemo u krajnost, neka bar Forum bude mesto gde ce jedino biti price o "politici" suplemenata, zdrave ishrane i treninga  ;)

Ja glasam za Scitec Nutrition, a vi?  ;D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9518


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14257 poslato: Jul 06, 2015, 01:55:57 posle podne »

Mnogo je neznanja i nepotrebnog uopstavanja vezano za suplementaciju, trening, ishranu...pogotovu od "strucnog mediciniskog osoblja"...

Da, rece Hipokrat, "moje kolege, bice mi braca i sestre"...da,da...ali ne priznajem tu "rodjacku liniju" kada je neznanje u pitanju...

Eto, znaci, margarin je bolji od maslaca, belo brasno od inregralnog brasna...ehhhhh...ali zato takve "sveznalice" zauzimaju radna mesta, a sve sto vredi ili ide ili se sprema da ide preko granice...zapitajte se ko vas leci, savetuje i "savesno" brine o vasem zdravllju?  ;) Cast retkim izuzecima...

Sta to bese kontinuirana edukacija ?  ::)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 18 upita.