TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 06:47:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346871 puta)
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #14406 poslato: Jul 22, 2015, 05:26:36 posle podne »

Probaj da ne jedeš ovsene uveče, možda ti one prave problem. Meni odgovaraju samo pre podne. Posle me nadimaju.
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #14405 poslato: Jul 22, 2015, 05:08:53 posle podne »

A cekaj, zar mleko ne spada u "spore" proteine?
Onda moze i whey da pravi u mleku.

Ja nemam whey, ali ne pijem ni cokoladno posle treninga. Jedem kao covek kad dodjem kuci.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2015, 05:10:34 posle podne od strane cantawait » Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14404 poslato: Jul 22, 2015, 05:06:06 posle podne »

I ja mislim, 1% masti.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14403 poslato: Jul 22, 2015, 04:53:11 posle podne »

Low fat čokoladno može za PWM, ako nemaš whey-a

Svako cokoladno je low fat koliko ja znam,  nikada nisam video da ima punomasno cokoladno.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14402 poslato: Jul 22, 2015, 04:39:57 posle podne »

Malo me zatvori, ali od kad sam promenio da prvo jedem pa njega popijem kad mi je dosadno kao uzinu ok sam.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14401 poslato: Jul 22, 2015, 04:21:47 posle podne »

Izbaci to cokoladno, kakvo crno cokoladno kao PWM ili uzina.
Moze cokoladno kao pwm, jos ono dukatovo od 500ml ima 18g proteina plus secer i imace dobru ulogu posle treninga, ali mozda mu ne prija to cokoladno
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14400 poslato: Jul 22, 2015, 04:18:18 posle podne »

Pa sta da ubacim? ima 15g proteina, 50ak uh, nesto secera, but who carees :D
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #14399 poslato: Jul 22, 2015, 04:03:41 posle podne »

Izbaci to cokoladno, kakvo crno cokoladno kao PWM ili uzina.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14398 poslato: Jul 22, 2015, 02:17:55 posle podne »

Mada nije mi najjasnija ova odrednica - "ne mogu uneti makronutrijente ako se ne prejedem"...kako izgleda jedan tvoj prosecni obrok?

Pa malo jedem i kolicine koje su nekom normalne meni su prevelike. Dorucak npr 100g ovsene, 350ml jogurta, 2-3 jajeta cela, rucak 1 30g pirinca i 150-200g mesa,  rucak 2 isto, vecera barena jaja ili belanca, u medjuvremenu 0.5l cokoladnog, opet 100g ovsenih s 300-400ml jogurta i dosta vode. Da ne pazim na uh i proteine ovsene bi mi prijale u 3x manjoj kolicini, pirinac uopste ne bi jeo kao ni toliko mlecnih proizvoda.

Sutra mi stize vaga, mozda sam odokativno masio kolicinu mesa pa mi se cinilo da jedem 150g, a unosio 250-300, takodje sam izbacio cokoladno kao PWM, samo se istusiram i odma jedem normalan obrok, meso/pirinac, pa posle cokoladno kao uzina.

Verovatno ima i navike, ceo zivot sam jeo malo, kad sam poceo trening pojacao sam, ali ovo je prvi bulk koji pokusavam da odradim na najkvalitetniji moguci nacin, s minimumom masti, ranije sam samo brojao proteine i krljao ovako sta god mi dopadne pod ruke od junka, pogotovo slatko i torte, svaki dan je bilo takvog obroka, sad necu to da radim.

+ poceo sam da ustajem u 7-8 kako bi to izveo inace ako ustanem posle 9 vec je kriticno da li cu uneti sve potrebno.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2015, 02:33:07 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14397 poslato: Jul 22, 2015, 12:46:23 posle podne »

hahahahaah

Cokolada je zaduzena za osmeh. :P Nista ne znas. :D

Tebra pa dogovori se sa sobom,jebem mu mater. :D Nemam problem da me neko spusti,sam se salim na svoj racun,ali tebra radi to kako treba i kad imas za sta,a ovde nisi imao za sta,dok ja za glutamin jesam imao razlog da se iznerviram,a vec rekoh da nisam trebao onako da odreagujem...

Sad mi nesto pade ma pamet,pominjanjem C. Ronalda aludirao si da sam gradjen poput njega,i one klasicne fore zgoljavi fudbaleri i to...

Nisam ja u tom fazonu,vise sam neka mesavina Bana Ivanovica i Graziana Pelea,188 cm,88 kg,11% BF.

Nista spektakularno,ali za moje potrebe,tj sport solidno a bice i idealnih 90 kg sa 10% bf za koji mesec,a kad predjem 35 i batalim fudbal bice onda vremena za bb i nekih 95-100 kg.  ;)

Sto se fotki tice vec sam rekao da ne kacim na netu golisave fotke,na fb imam mozda 1-2 sa mora od pre dve god i kod Markonija na sajtu ako ima i to je to.

Rivaldo je dr.,mr. fudbala.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2015, 12:47:58 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14396 poslato: Jul 22, 2015, 12:44:27 posle podne »

Ma nista od toga, evo jutros 81cm opet ;D Ne mogu uneti makronutrijente ako se ne prejedem, imam 5 obroka i jedva ih pojedem, jedino vecera bude bas lagana. Ne volim da jedem, da jedem koliko mi prija, imao bi mozda 1 obrok dnevno, eventualno 2. Sta mogu iz toga uneti, 50g hidrata i 50g proteina, ovako moram na silu ako cu da napredujem.

Probaj sa pivskim kvascem...( koristan i sa aspekta nutritivnog sastava i "otvaranja" apetita...)
http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/lekovitost-pivskog-kvasca.html

Dobro odradjen treninga je najbolji stimulans gladi...  :D

Ajmo malo autosugestije...jedem, dakle postojim...jedem, dakle napredujem...  ::)

Mada nije mi najjasnija ova odrednica - "ne mogu uneti makronutrijente ako se ne prejedem"...kako izgleda jedan tvoj prosecni obrok?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14395 poslato: Jul 22, 2015, 12:06:35 posle podne »

Morao sam da pojedem shaku badema da dodjem k sebi :D Elem opusti se Stefika, ako vec zelis da nekog spustas, prihvati i ti isto ;) i uzmi i ti shaku oraha da ti se kortizol smanji, nemoj da si nervozan danas :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14394 poslato: Jul 22, 2015, 11:38:17 pre podne »

AJde ajde, idi gledaj u poster Kristijana Ronalda koji imas u sobi i pusti nas sa srednjoskolskim forama da bivstvujemo ovde.. Ili idi jednostavno na forum gde su fudbaleri pa tamo pametuj.. :*

Hahahahaha

Ne valja ti sto trcis pred rudu...prerano procenjujes nekog,donosis zakljucke a nemas dovoljno materijala.

A kad pominjes fudbal,ja sam fan Ronaldinja,Zidana,Pirla,Rivalda...a sto se tice postera nikad nisam imao ni jedan poster u sobi sem Zvezdinog.

p.s znam da imas potrebu da dominiras,al mi nije jasno gde te tu ja ometam posto me bas boli kurac za te fore...ne vidim drugi razlog tvog izliva neznosti.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14393 poslato: Jul 22, 2015, 11:22:56 pre podne »

AJde ajde, idi gledaj u poster Kristijana Ronalda koji imas u sobi i pusti nas sa srednjoskolskim forama da bivstvujemo ovde.. Ili idi jednostavno na forum gde su fudbaleri pa tamo pametuj.. :*
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14392 poslato: Jul 22, 2015, 11:16:01 pre podne »

Vidim nekim momcima smeta ovo sto sam pisao...

NI JEDNOM,ali ni jednom nisam rekao da nesto mora onako kako ja pisem,jos sam naglasio DA UVEK IMA DVA ISPRAVNA PUTA  DO CILJA.

NIKOM ali BAS NIKOM nisam rekao da mora da jede bademe ili nesto drugo,sta god.

NIKOG NISAM HEJTOVAO vec naprotiv.

Jedina tema gde sam popizdeo i hejtovao je bila sa glutaminom i to je vec apsolvirano pet puta.

Ovo sam napisao poslednji put,cisto iz ljubaznosti,a inace me zaboli kurac sta ce ko da misli,pogotov neko ko od kad je dosao na forum sere o bickarkama i baca fore kao da izasao iz srednje skole.Na tebe mislim Pedjoni.

Ako neko ovde hejtuje onda si to ti,a i Terror povremeno.

Pa ispadoh ja lud.

Al dobro,nema veze...

A sto se tice Markonija,momak zna znanje,a to sto ga ja cesto pomenem je zato sto on predstavlja nesto,njegovo ime ima tezinu,i ono sto je Poliquin na globalnom nivou to je on u Srbiji.

Sad ako to sto smeta ljudima onda to je njihov problem a ne moj.

I da se ponovim jos jednom,ne kazem da su Poliquin,Markoni ili Vladica jedini koji znaju,ali svi imaju daleko vise znanja od ostalih,kao sto rekoh Poliquin na globalnom nivou a oni u Srbiji.


A kad kazes za nekog da je medju najboljima u svom poslu a to pak smeta nekom trecem,znaci da je problem u tom nekom trecem,jer nisam sam sebe hvalio nego druge ljude,a ovde ispade da smeta sto hvalim neciji rad.

Ti da hvalis i sebe a ne nekog drugog ja ti ne bi rekao da kenjas ili da hejtujes sve dok je to sto govoris ispravno,a ti meni nadji jednu stvar koju sam rekao pogresno...jedino ces naci nesto gde sam ostao nedorecen.

Mislim da sam rekao dovoljno,a moj nakurceni stav ce uvek biti takav prma svima vama koji ste nakurceni jer drugo ne zaluzujete.

Pozz
« Poslednja izmena: Jul 22, 2015, 11:17:59 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 14 upita.