TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397357 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 07, 2024, 07:25:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: da li mi je potreban kreatin?
1 - 0 (0%)
2 - 0 (0%)
Ukupno glasova: 0

Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: da li mi je potreban kreatin?  (Pročitano 8892 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #34 poslato: April 25, 2014, 08:33:15 posle podne »

I ako ih bude, stomačni problemi bi trebalo da nestanu nakon nekoliko dana. Jedna od caka koju možeš primeti jeste da kreatin rastavaraš u toploj vodi. Što duže ga mešaj, tako da ostane što manje nerastovrenog praha. I ja imam osetljiviji stomak, pa mi je to uvek bilo bitno.

Rado bih ti preporučio Labrada CreaLean, koji se meni odlično pokazao, ali sam svestan i da je skuplji od ostalih, pa ne znam koliko bi ti to odgovaralo. Mada, nedavno sam testirao i Prolabov kreatin, pa i njega mogu da pohvalim (on je jeftin).

Što se tiče wheya, mogu ti predložiti Elite. Odličan je, a na akciji je još koji dan, pa bih iskoristio to na tvom mestu. :)
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #33 poslato: April 25, 2014, 04:22:21 posle podne »

Pozdrav , izvinjavam se Roberte ako sam kasno vidio poruku , mislio sam bilo koji whey da uzmem i neki mikronizovani kreatin , sta mislite o tome , strah me od stomacnih problema sto se kreatina tice u prvih nekoliko dana pa se svoumim sta mislis o tome dal da ga uzmem i dal se mogu izbjeci ti problemi kako?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #32 poslato: April 22, 2014, 04:12:32 posle podne »

Didza, da li već imaš na umu neki whey i kreatin koji bi uzeo ili želiš preporuku? :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #31 poslato: April 21, 2014, 09:44:55 posle podne »

To je dobar stav!;-) Nemam sta da dodam, mislim da ti je plan sasvim ok. Ako negde zapne, mi smo tu.
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #30 poslato: April 21, 2014, 09:32:04 posle podne »

Hvala Marko,

Gorana u pravu ste nesto nisam dobro sracunao mada mislim 4 kg maximum jer bas tesko dobijam na kilazi a i planiram da postepeno povecavam kolicinu hrane ne bas naglo jer mislim da bih osjecao mucninu ali idem postepeno sve svojim tokom , mlad sam imam volju tako da vjerujem da cu ispuniti neka svoja ocekivanja. Hvala vam jos jednom pa javljam rezultate pozzzzz
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #29 poslato: April 21, 2014, 08:38:08 posle podne »

Hvala Vam na iskrenim odgovorima , evo vidjecu kao sto ste i rekli prvo da odvojim novac za kvalitetnu ishranu da to podmirim, pa sta ostane preko prvo bih uzeo kilogram whey poteina i mozda uzmem oko 300 g kreatina, a zanima me jos jedna stvar, Ukoliko uzmem kreatin da li bih na kilazu od nekih 62-3 kg koliko planiram da imam za 2-3 mjeseca kad sam mislio da uzmem kreatin trebalo isto da uzimam po 5g ili po 3 grama  s obzirom na kilazu. Hvala unaprijed

Planiras da za 2 - 3 meseca dobijes samo kilogram, dva? Moze to i bolje, ako budes pojacao obroke. Javljaj povremeno kako ide, ima li napretka.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: April 21, 2014, 07:20:21 posle podne »

Dovoljno je da ides po 3g pre i posle treninga i 3 ujutru danima kada ne treninras.
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #27 poslato: April 21, 2014, 07:16:45 posle podne »

Hvala Vam na iskrenim odgovorima , evo vidjecu kao sto ste i rekli prvo da odvojim novac za kvalitetnu ishranu da to podmirim, pa sta ostane preko prvo bih uzeo kilogram whey poteina i mozda uzmem oko 300 g kreatina, a zanima me jos jedna stvar, Ukoliko uzmem kreatin da li bih na kilazu od nekih 62-3 kg koliko planiram da imam za 2-3 mjeseca kad sam mislio da uzmem kreatin trebalo isto da uzimam po 5g ili po 3 grama  s obzirom na kilazu. Hvala unaprijed
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: April 21, 2014, 07:02:54 posle podne »

Tvoj bazalni metabolizam i potrosnja kalorija u toku dana su veci nego sto uneses ishranom.Pokusaj da obroke malo uvecas ili dodatno ubacis jos neki obrok.Kreatin moze biti od koristi pod uslovom da vec imas dovoljno vezbackog staza tako da mozda je i bolje da jos malo korigujes prvo ishranu.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #25 poslato: April 20, 2014, 09:24:17 posle podne »

Pozdrav,

ok je ovaj izbor namirnica, a verovatno je u pitanju mala kolicina hrane koju unosis ako ne dobijas na tezini. To prvo moras korigovati ako zelis masu. Inace ne savetujemo kreatin u tim godinama, ali posto si ishranu sredio i znas kako stvari funkcionisu mozes ga uzeti u nekom narednom periodu. Za pocetak pojacaj ishranu, sokiraj organizam kako bi se pokrenuo sa te tacke pa onda ubaci suplementaciju.
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #24 poslato: April 20, 2014, 07:24:53 posle podne »

Poz ljudi imam 17 godina treniram nekih 10 mjeseci u teretani ishrana mi je sredjena jedem: jaja,meso,ribu,sir ,jogurt sto se proteina tice, a sto se uh tice pirinac , krompir,ovsene,tjestenine, i ponekad griz , , a masti ubacim orahe ljesnike , maslinovo , i dosta povrca uglavnom paprike i krastavac , banane i jagode kao i smrznuto sumsko voce od voca, pa me zanima jer idem 4 puta nedeljno u teretani a treninzi su mi 1 sat vremena bas jakog inteziteta sa velikim kilazama dal bih smio uzeti kreatin i protein sam planirao za njega znam da mogu ali sam htio uzeti i kreatin. Inace 175cm 61 kg pio bih oko 3 grama na moju kilazu prije i posle treninga. Sta mislite jel to ok i uzeo bih od optimum nutritiona mikronizovani kreatin i neki protein za pocetak sta mislite , plus bih ishranu jos pojacao stojim na 61 vec duze vrijeme. A i planiram da izadjem na neko PL takmicenje sledece godine.
« Poslednja izmena: April 20, 2014, 07:27:12 posle podne od strane Didza » Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #23 poslato: April 19, 2014, 09:51:00 pre podne »

hvala,uradicu tako :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #22 poslato: April 18, 2014, 11:17:46 posle podne »

Kad jedes jaja za dorucak nema potrebe da uzimas i protein, u tim danima moze ici samo nakon treninga. Uvek gledaj da uneses dovoljno proteina u toku dana - ako zatreba ubacis whey, a ako si uneo dovoljno putem cvrste hrane onda samo nakon treninga.
Dva jaja je malo u odnosu na to koliko se trosis, mozes pojesti npr dva cela jaja i dodati jos belanaca.
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #21 poslato: April 18, 2014, 09:48:06 posle podne »

uzimam pahuljice :) mada sad planiram da ubacim 2,3 jaja,a ako ujutro uz pahuljice i mleko jedem 2,3 jaja da li mi je potreban i whey,jer ima dovoljno proteina u jajima i UH u pahuljicama,ako ujutro ne bi pio whey mogao bi posle treninga i jos jednom u danu :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #20 poslato: April 18, 2014, 08:18:22 posle podne »

Nadam se da ujutru uzimaš još nešto od čvrste hrane uz whey i mleko? :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 16 upita.