TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:14:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 282 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana pitanja  (Pročitano 708275 puta)
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1034 poslato: Novembar 14, 2014, 07:26:42 posle podne »

A i salama ima za 150, al ovo ostalo suhomesnato ne
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1033 poslato: Novembar 14, 2014, 07:24:44 posle podne »

Zaboravio si nokte i oci :D
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1032 poslato: Novembar 14, 2014, 07:07:07 posle podne »

To meni nikad nije bilo jasno, sto su cajne, kuleni, prsute tolko skupe(cena za kg je 1500 pa na gore) kad nije dobro
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1031 poslato: Novembar 14, 2014, 03:12:24 posle podne »

Koliko je OK ta salama za doručak?
Piše na njoj, koliko se sećam, da ima oko 75-80% mesa?!?
:)
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #1030 poslato: Novembar 14, 2014, 02:17:49 posle podne »

I nemoj samo jesti piletinu, kao rekreativac nemaš potrebe za tim. Ne masna svinjetina, junetina, riba...
Ovo sam imao danas
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #1029 poslato: Novembar 14, 2014, 02:17:09 posle podne »

Uveče popunjavaj mastima.
taman malo vise kiki-rikija
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1028 poslato: Novembar 14, 2014, 02:15:18 posle podne »

Uveče popunjavaj mastima.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1027 poslato: Novembar 14, 2014, 02:14:51 posle podne »

I nemoj samo jesti piletinu, kao rekreativac nemaš potrebe za tim. Ne masna svinjetina, junetina, riba...
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #1026 poslato: Novembar 14, 2014, 02:04:39 posle podne »

Ishrana ti je dobra, s tim da če ti biti možda monotona. Ustvari monotona jeste, nego je pitanje koliko ćeš moći dugo ovako. Ja bih spojio 3. i 4. obrok, da bude 200 gr. piletine i pirinač,bez graška,  a ta jaja prebacio u poslednji obrok, pa da ih u poslednjem bude 4 plus kikiriki. Hidrate nemoj kasno da ubacuješ, pa ni rice cake, nisu ti tada potrebni.

A ja te hidrate da bih popunio kalorijski unos i to, moram biti u suficitu i naravno necu uvek ovako :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1025 poslato: Novembar 14, 2014, 02:03:25 posle podne »

Ishrana ti je dobra, s tim da če ti biti možda monotona. Ustvari monotona jeste, nego je pitanje koliko ćeš moći dugo ovako. Ja bih spojio 3. i 4. obrok, da bude 200 gr. piletine i pirinač,bez graška,  a ta jaja prebacio u poslednji obrok, pa da ih u poslednjem bude 4 plus kikiriki. Hidrate nemoj kasno da ubacuješ, pa ni rice cake, nisu ti tada potrebni.
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #1024 poslato: Novembar 14, 2014, 01:46:27 posle podne »

Da li je ok ovaj moj dan, trudim se da unosim sto kvalitetniju hranu.

Dorucak- 100g ovsenih+200ml mleka+kasicica lanenog semena+100g ptuj pileca prsa
Trening

Posle treninga sam popio 250ml X-treme Protein Shake (kupio sam u teretani) 25g proteina

Kad sam dosao kuci 100g pirinca+batak i karabatak (kuvano) + grasak

Sledeci obrok 100g pileceg belog mesa+100g pirinca+grasak

Sledeci obrok 100g pileceg belog mesa + 2 kuvana jaja

Posle cu ubaciti neke hidrate (mozda 100g onog rise cake, ima 80g uh)

I za veceru 2 kuvana jaja sa malo kiki-rikija :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1023 poslato: Novembar 14, 2014, 01:25:56 posle podne »

Posto nemam sebi da priustim whey itd...Pokusavam iz ishrane sto vise proteina,  e sada hteo sam da uzmem kreatin sumece tablete (za to imam) e sada posto immam 15 i po god da li uopste da uzimam to ili ne?

Nemoj.  Kada sakupiš novac, možeš uzeti whey protein i piti ga samo posle treninga. Možeš iskoristiti neku od povoljnih akcija u Pansportu za proteine.  
Nemoj žuriti, najbitnije je upravo ono što radiš sada - da se fokusiraš na ishranu i trening.

Upravo se bas fokusiram na sto bolju ishranu i pravilno izvodjenje vezbi, ali opet za whey protein (moji roditelji nisu saglasni za to) misle da je to ko zna sta :D ne smem ni da im pomenem

Uh,uh, roditelji, zablude, uopštavanje...

Slažem se sa Monikom...tvoj prioritet je kvalitetna, raznovrsna i izbalansirana ishrana, koja će tvom telu dati dovoljno gradivnih materija za oporavak i izgradnju "muskulature" maximalno "aktivirane" sistematičnim i stručno voĂ°enim treningom...

Prioriteti...

 1. ISHRANA
 2. VITAMINSKO-MINERALNI KOMPLEKSI
 3. OMEGA-3 MASNE KISELINE ( efa)
 4. PROTEINSKI SUPLEMENTI ( dominacija whey)

A za kreatin ima vremena...tj. ako nisi poradio na prioritetima, kreatin ti sam za sebe neće pomoći...to nije "čarobni napitak uspeha", već "dodatak" osnovi...

P.S. verovatno bi se tvoji roditelji manje bunili, ako popiješ "malo alkohola", ili sate provodiš uz komp, ili ako sate provodiš u "zadimljenim" prostorijama...eh...

A razumem ja ali opet, videcu jos za whey sa njima, ali ono, ako ne kad imam odem kupim u pansport par onih kesica(jeste da ce me vise izaci to, ali opet) naravno uz sto bolju i kvalitetniju ishranu :D

Veliki problem je i "etiketiranje",ma da , "to je hemija"...onda idu asocijacije sa AAS...ali da skratimo priču...

Whey protein ima čak i imuno-stimulatorni učinak, tu su frakcije imuno-globulina koje su prisutne i u majčinom mleku...ali ne bi bilo loše da sa roditeljima poĂ°eš do obližnjeg prodajnog objekta "Pansporta",siguran sam da će naši prodavci tvoje roditelje detaljno informisati o svim pozitivnim efektima i bezbednosti upotrebe ovog "alfa i omega" suplementa...kao i svih proizvoda u ponudi "Pansporta"...

Imao sam nekoliko slučajava da su u teretanu u kojoj radim dolazili roditelji da se raspituju o suplementima koje "njihovo dete" pije, a koje sam im ja preporučio...da, nekada je proces ubeĂ°ivanja naporan, treba imati dosta strpljenja, ali uz pravu argumentaciju je sve lakše...nekada se više veruje tituli ( lekar), nego li samoj argumentaciji...mada, većina lekara nije ni dovoljno obaveštena o suplementaciji, ni oni nisu lišeni predubeĂ°enja i zabluda...citiram jednog starijeg kolegu kardiologa, čiji je odgovor na naše "argumentovano sučeljavanje" bio - "sve je to ok, možda je to i tačno, ali ja svom detetu to ne bih nikada dao"...moram reći da je bilo i pozitivnih slučajeva saradnje i razumevanja...
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1022 poslato: Novembar 14, 2014, 01:17:16 posle podne »

Kratko si ti u svemu ovome. Ne verujem da ćeš trenirati nekoliko godina bez upotrebe suplemenata.
Što misliš tako?
:D
Mislim, zadovoljan sam rezultatima nakon samo dva meseca; a idem u teretanu i zbog toga što se bolje nakon treninga osećam...
Koristim whey i onaj multivitamin od suplementacije.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1021 poslato: Novembar 14, 2014, 01:02:07 posle podne »

A za kreatin ima vremena...tj. ako nisi poradio na prioritetima, kreatin ti sam za sebe neće pomoći...to nije "čarobni napitak uspeha", već "dodatak" osnovi...
Batalio sam kupovinu kreatina, pošto sam zadovoljan napretkom.
Mislim da se ishranom i treninzima može postići željeni cilj, mada nisu ciljevi isti kod svakog...
:D
Kratko si ti u svemu ovome. Ne verujem da ćeš trenirati nekoliko godina bez upotrebe suplemenata.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1020 poslato: Novembar 14, 2014, 12:44:43 posle podne »

A za kreatin ima vremena...tj. ako nisi poradio na prioritetima, kreatin ti sam za sebe neće pomoći...to nije "čarobni napitak uspeha", već "dodatak" osnovi...
Batalio sam kupovinu kreatina, pošto sam zadovoljan napretkom.
Mislim da se ishranom i treninzima može postići željeni cilj, mada nisu ciljevi isti kod svakog...
:D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 282 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.