TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 09:20:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinske poslastice  (Pročitano 15893 puta)
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #53 poslato: Avgust 08, 2015, 04:23:17 posle podne »

Ma da al ova banana prost UH i ovaj eskimko ili kaka.o mada kontam to je malo pa se i ne broji
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #52 poslato: Avgust 08, 2015, 01:06:46 posle podne »

U koji obrok ubacujes ovakvu hranu, i kada to radis i kako racunas u dnevni unos makrosa sa ovim?
Ovo mi je drugi obrok, racunam ga kao obrok jer imam kombinaciju uh+prot, sve namirnice ukucam u myfitnesspal i tako izracunam, mada znam i napamet, a ovo radim, hmm, pa obicno kad je rest day ili kad su ovakve vrucine pa da uzivam malo jer ovsene uvek prelijem vodom i zagrejem u mikrotalasnoj, a danas mi se i ne greje bas :D
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #51 poslato: Avgust 08, 2015, 12:40:21 posle podne »

U koji obrok ubacujes ovakvu hranu, i kada to radis i kako racunas u dnevni unos makrosa sa ovim?
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #50 poslato: Avgust 08, 2015, 12:34:01 posle podne »

250g elle, jedna banana, 150ml mleka, 100g ovsenih i par kasicica kakaa/cimeta/eskimko sladoleda(ko sta voli, ja sam samo eskimko stavio, 1 kasicicu), sve se ovo izblenda i stavi u zamrzivac na nekih pola sata, preukusno, bas osvezava u ovakvim danima.
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2015, 01:07:41 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #49 poslato: Jun 24, 2015, 09:43:51 posle podne »

Ja sam skoro trazio da admini koji nisu ubacili barem 1 svoju sliku, a dele savete na forumu, to ucine. Ali su me prvo kulirali, pa se onda pozivali na neke gluposti tj. buncali su neke nebuloze. I ja se izneviram i obrisem svoju temu. Ako nece da ubaci slike neko ko je ADMIN i ko je PLACEN je da deli savete, pa sto bih ja ? Poenta je da mi u stvari vidimo ko sto iza profila Pere Perica i da znamo ko nas savetuje. Pozivaju prvi otvorite svoje teme, postavite slike, pratite napredak bla bla a oni to prvi ne radi. Pravi paradoks.
Ako ikako mogu da pomognem ili prenesem neko iskustvo tu sam na PP. :)
A ma opusteno, nego ja uzivam dok gledam necije teme i pratim rad od pocetka, to mi nekako daje jos vecu motivaciju.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #48 poslato: Jun 24, 2015, 09:25:42 posle podne »

Ja sam skoro trazio da admini koji nisu ubacili barem 1 svoju sliku, a dele savete na forumu, to ucine. Ali su me prvo kulirali, pa se onda pozivali na neke gluposti tj. buncali su neke nebuloze. I ja se izneviram i obrisem svoju temu. Ako nece da ubaci slike neko ko je ADMIN i ko je PLACEN je da deli savete, pa sto bih ja ? Poenta je da mi u stvari vidimo ko sto iza profila Pere Perica i da znamo ko nas savetuje. Pozivaju prvi otvorite svoje teme, postavite slike, pratite napredak bla bla a oni to prvi ne radi. Pravi paradoks.
Ako ikako mogu da pomognem ili prenesem neko iskustvo tu sam na PP. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #47 poslato: Jun 24, 2015, 09:23:31 posle podne »

Evo nesto sto sam skoro probao, mozda sam objavio u temi "Vas danasnji dorucak"

Proteinski cheescake:
50g ovsenih
450g elle
malo mleka
zasladjivac
kokos/cimet
voce po izboru

50g ovsenih izblendati i dobiti ovseno brasno to ovseno brasno potopiti u malo vruceg mleka i dodati cimet/kokos, napraviti podlogu na vecem tanjiru, ellu i zasladjivac izmesati i oblikovati preko podloge od ovsenih, preko dodati voce po izboru i kokos :D
Lako, brzo i ukusno!
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #46 poslato: Jun 24, 2015, 09:15:47 posle podne »

Pravim ja nesto slicno svako jutro, ali probacu sa ovim vockama, nego daj baci neki update na tvoju temu, pre neki dan sam je celu prelistao po drugi put haha
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #45 poslato: Jun 24, 2015, 09:07:32 posle podne »

Pecha24kitchen
Hahahahahaha to to baki. :)
U ovim kriznim danima ovo mi dodje ko budali samar. Probaj obavezno pa prenesi iskustva.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #44 poslato: Jun 24, 2015, 09:01:42 posle podne »

Pecha24kitchen
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #43 poslato: Jun 24, 2015, 08:05:26 posle podne »

Evo jos nesto iz moje kuhinje. Malo kradem, malo menjam. :)

Na slici i ne izgleda nesto, ali ljudi... Ovo morate da probate.
Prvo potopiti 80g ovsenih u vrucu vodu 5min, pa dodati 1 jaja i 1 belance i dobro homogenizovati. Od toga ispeci 2 palacinke i jednu odmah staviti na tanjir. Preko nje namazati 150g elle sa 10 tab. zasladjivaca, koji prethodno prvo usitnite pa onda dobro izmesate sa ellom. Preko sira dodati sitno iseckano voce - u mom slucaju malo dinje i jedna mala kruska. Posuti sa malo vise cimeta i prekriti drugom palacinkom, i to je to.
Sutra pravim obavezno.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #42 poslato: Jun 23, 2015, 08:24:40 posle podne »

250g elle, kokos, saka kikirikija, veoma malo step soka (sumsko voce), voda u blender pa u friz-PREUKUSNO
A  umesto step soka moze ko ima i whey :D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #41 poslato: Jun 21, 2015, 11:33:19 pre podne »

Nije proteinska, ali poslatica jeste. 80g ovsenih potopiti u vodu i dodati 5-6 tabletica zasladjivaca. Nakon sto ovsene dobro upiju vodu, dodati 1 izrendanu slatku jabuku i malo vise cimeta da bi se dobio onaj pravi ukus jabuka - cimet. Dobro homogenizovati.
=50g sporovarecih UH i odlicnog ukusa, idealno za sve na dijetama i ovako inace. Ima vitamina, nema skoka insulina, a i lucice se jos manje insulina u ovoj kombinaciji nego sto bi se inace lucilo...
CARBSSSSS
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #40 poslato: Jun 20, 2015, 07:54:38 posle podne »

Nije proteinska, ali poslatica jeste. 80g ovsenih potopiti u vodu i dodati 5-6 tabletica zasladjivaca. Nakon sto ovsene dobro upiju vodu, dodati 1 izrendanu slatku jabuku i malo vise cimeta da bi se dobio onaj pravi ukus jabuka - cimet. Dobro homogenizovati.
=50g sporovarecih UH i odlicnog ukusa, idealno za sve na dijetama i ovako inace. Ima vitamina, nema skoka insulina, a i lucice se jos manje insulina u ovoj kombinaciji nego sto bi se inace lucilo...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
BakiM.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118


« Odgovor #39 poslato: Mart 26, 2015, 10:00:46 posle podne »

Kako spremate ovakav kakao?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.