TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:46:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 24684 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #36 poslato: Avgust 07, 2014, 06:59:33 pre podne »

Jedva cekam  ;D Onda cu jednom nedeljno jedan obrok, to ce mi biti dodatna motivacija da nastavim sa pravilnom ishranom
Samo gledaj da ostane na meal-u, tj. jednom obroku, jer mnogi posle par meseci to pretvore u cheat day. :/
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #35 poslato: Avgust 05, 2014, 11:11:15 posle podne »

Tog dana odmaraj...da citiram samog sebe iz tvog pitanja o rotaciji hidratima...

A da ubacimo malo i endokrinologiju...danima bez hidrata i low carb danima, telo se "brani" pokusavajuci da se "uspori", tj.manji "unos energije", vise napora, telo zeli da sacuva energiju(urodjeni odbrambeni mehanizam-dar evolucije), nivo hormona stitne zlezde se smanjuje, metabolizam usporava i sta onda...BOOOOM...eto hidrata, hormoni stitne zlezde skacu "od radosti" i eto ubrzanog metabolizma i u toku punjenja   ::)
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #34 poslato: Avgust 05, 2014, 10:19:12 posle podne »

A da li da taj dan bude dan kada odmaram ili treniram?
Meni bi bilo idealno jedan slani i jedan slatki obrok, predpostavljam da to ne bi naskodilo :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #33 poslato: Avgust 05, 2014, 12:12:45 posle podne »

Hvala :))
Posto bih za sad samo da odrzavam ovu kilazu, da li bi smetalno da npr jednom u 10 dana pojedem neki cheat obrok? I da li je bolje da to bude kada treniram ili dan kada mi je pauza?

Ne,ljudi koji doržavaju kilažu čak praktikuju i da im je ceo jedan dan u nedelji dan "punjenja" :D
Dakle tog dana jedu sve što požele ,ali nemoj se sad ni prežderavati.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Avgust 05, 2014, 08:26:55 pre podne »

Jedva cekam  ;D Onda cu jednom nedeljno jedan obrok, to ce mi biti dodatna motivacija da nastavim sa pravilnom ishranom

čak imaš i koristi od takvog obroka, da malo zavaraš organizam ;)  opusti se, zaslužila si toliko!
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #31 poslato: Avgust 05, 2014, 12:23:49 pre podne »

Jedva cekam  ;D Onda cu jednom nedeljno jedan obrok, to ce mi biti dodatna motivacija da nastavim sa pravilnom ishranom
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: Avgust 04, 2014, 08:07:25 posle podne »

Hvala :))
Posto bih za sad samo da odrzavam ovu kilazu, da li bi smetalno da npr jednom u 10 dana pojedem neki cheat obrok? I da li je bolje da to bude kada treniram ili dan kada mi je pauza?
Cheat,cheat,cheat! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Avgust 04, 2014, 06:04:37 posle podne »

Hvala :))
Posto bih za sad samo da odrzavam ovu kilazu, da li bi smetalno da npr jednom u 10 dana pojedem neki cheat obrok? I da li je bolje da to bude kada treniram ili dan kada mi je pauza?

slobodno... ako 6 dana paziš 7. dan slobodno pojedi nešto za čim imaš potrebu....  čak i da ne vežbaš, slobodno.  Čak ima i pozitivne efekte, "šokiraš" organizam, koji se inače brzo prilagodi na sve...
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #28 poslato: Avgust 04, 2014, 03:12:55 posle podne »

Hvala :))
Posto bih za sad samo da odrzavam ovu kilazu, da li bi smetalno da npr jednom u 10 dana pojedem neki cheat obrok? I da li je bolje da to bude kada treniram ili dan kada mi je pauza?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Avgust 04, 2014, 02:36:17 posle podne »

Odlično. Izuzetno je bitno da si zadovoljna. To treba da ti bude i motivacija da nastaviš dalje, da ne posustaješ i vraćaš se na staro. Slobodno ovde deli sa nama sve dalje novosti. :)
Bas mi prija ovakav nacin zivota, ne osecam se lepo ako pojedem nesto lose, a ranije dok sam bila na raznim dijetama nikad nisam mogla dugo da izdrzim i uvek sam se vracala losim navikama
Sad uz pravilnu ishranu i redovne treninge se najlepse osecam :D

svaka čast! samo tako nastavi...

to je to, kada jednom osetiš kakav je to način života, kako se dobro osećaš - nećeš se više vraćati starim navikama....

nije problem da pojedeš i nešto loše ponekad, ne treba zbog toga da se osećaš loše - naprotiv, možeš sebe nekad nagraditi ali ključ je u umerenosti... i da to ne bude svaki dan, već da bude s vremena na vreme kao nagrada.  Neće ni liniji zasmetati ;)

Javi kako napreduješ dalje....
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #26 poslato: Avgust 04, 2014, 10:05:54 pre podne »

Odlično. Izuzetno je bitno da si zadovoljna. To treba da ti bude i motivacija da nastaviš dalje, da ne posustaješ i vraćaš se na staro. Slobodno ovde deli sa nama sve dalje novosti. :)
Bas mi prija ovakav nacin zivota, ne osecam se lepo ako pojedem nesto lose, a ranije dok sam bila na raznim dijetama nikad nisam mogla dugo da izdrzim i uvek sam se vracala losim navikama
Sad uz pravilnu ishranu i redovne treninge se najlepse osecam :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Avgust 03, 2014, 05:21:29 posle podne »

Odlično. Izuzetno je bitno da si zadovoljna. To treba da ti bude i motivacija da nastaviš dalje, da ne posustaješ i vraćaš se na staro. Slobodno ovde deli sa nama sve dalje novosti. :)
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #24 poslato: Avgust 03, 2014, 04:32:55 pre podne »

Samo da se zahvalim na svim savetima :) Zavrsila sam sa cuts-om, nisam imala nikakvih problema i rezultati su vidljivi, prezadovoljna sam
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Jul 05, 2014, 08:29:12 pre podne »

ako možeš da odvojiš teretanu i kardio trening još bolje, ako mene pitaš :)   može tako kao što si rekla... samo pazi da ne preteraš sa intervalnim treninzima, 1 max. 2 u toku nedelje, ovakav trening može da iscrpi organizam ali ima i pozitivne efekte.  Nastavi da radiš aerobni trening 80% od ukupnog kardio treninga koji radiš.

Probaj sa cuts-om, videćeš izuzetno je jak, tako da za početak smanji kofein ako ga unosiš inače kroz kafu,enegetske napitke i ostalo i pojačaj još unos vode jer on u sebi sadrži i jak diuretički kompleks - izbacuje višak vode.
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #22 poslato: Jul 04, 2014, 11:51:41 posle podne »

Hvala puno :)
Nisam jos, cekala sam prvo vase savete i bolje je sto sam pitala, jer bih verovatno pila dve kesice
Kako bi billo da ujutru posle cuts-a radim kardio, pa npr posle rucka teretana, a danima kad ne idem u teretanu intervalni, ili da ipak ostane ovako kako si rekla? 
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.