TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397356 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:44:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Storm  (Pročitano 31085 puta)
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #71 poslato: Jul 07, 2014, 04:18:35 posle podne »

Opet sam morao posle jedne sedmice da pravim pauzu od 4 dana zbog obaveza...hoce li mi sta skoditi?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #70 poslato: Jun 30, 2014, 07:41:52 posle podne »

Ovih dana ide redovna promena cena, a nisam siguran hoće li ostati na akciji i posle toga... No, videćemo, za dve nedelje ćemo opet naći neko najbolje rešenje, ima vremena do tada. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #69 poslato: Jun 30, 2014, 07:10:37 posle podne »

Da vidio sam taj,ali koliko dugo ce biti na akciji,posto ja planiram to sve da uzimam za neke dve sedmice najdalje ..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #68 poslato: Jun 30, 2014, 07:05:23 posle podne »

Ja bih ti preporučio Xpand. Meni se mnogo dopao, a uz to je i na odličnoj, akcijskoj ceni. Baci pogled.

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY209-Xpand-2x.html
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #67 poslato: Jun 30, 2014, 06:01:43 posle podne »

Ishrana ce biti maltene ista..roditelji nek mi kupuju sta mogu,ovo ja sam obezbedjujem,iz svog steka :) Znaci gejner cu isti,kreatin u zavisnosti od cijene,ali moguce da cu opet isti. Koji NO da uzmem?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #66 poslato: Jun 30, 2014, 05:38:46 posle podne »

Ako se odlučiš za NO, onda bi kreatin uzimao samo posle treninga (sa gejnerom), a NO na pola sata do treninga.

U svakom slučaju, takva suplementacija nije jeftina, pa nemoj da dozvoliš da je obezbediš na uštrb dobre ishrane.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #65 poslato: Jun 30, 2014, 04:44:36 posle podne »

Ček da pohvatam suplementaciju koju planiraš - gejner, kreatin, NO?  Može ta kombinacija, ali kakve veze ima NO sa pauzama koje praviš?  :)

Pa NO sam onako predlozio..iz radoznalosti cisto. Namjeravam da nastavim sa gejnerom i kreatinom,jer sam ubedjen da cu sa sledecim pakovanjima,bolje i vise napredovati :) A pored gejnera i kreatina,sta bi bilo dobro da uzmem?

A sto se tice te pauze,to sam morao napraviti..ta 4 dana,islo se u maline :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #64 poslato: Jun 30, 2014, 04:42:07 posle podne »

Ček da pohvatam suplementaciju koju planiraš - gejner, kreatin, NO?  Može ta kombinacija, ali kakve veze ima NO sa pauzama koje praviš?  :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #63 poslato: Jun 30, 2014, 04:37:26 posle podne »

Teško je za neki monohidrat reći da je najbolji gledajući kvalitet. Maltene je sve to isto, a može se reći da je najbolji onaj koji ima najpovoljniju cenu. :)

Ovih dana (možda već sutra) trebalo bi da bude redovna promena cena. Biće nekih novih akcija, pa možda bi trebalo da sačekaš i vidiš hoće li se naći nešto i za tebe. :)

Nećeš imati ništa brži napredak promenom gejnera, tako da to možeš učiniti samo ukoliko si radoznao da probaš nove suplemente.

U redu. Uzecu isti gejner. Sad znam kako da pijem sve :) Nisam doduse ni ovaj potrosio,ali planiram da uzmem za par dana novi,pa nek stoji :)

Svidja mi se ovaj kreatin..a na akciji je znaci jos samo par dana..steta :/
Nego,nisam trenirao vec 4 dana,zbog raznih obaveza,pa me zanima jel treba da nabavim i neki NO reaktor? Da li bi to bilo dobro za mene?

Iako treniram tek nekih 12-13 dana,vidim napredak,u snazi prvenstveno,a blago mi se povecala i misicna masa. Takodje,izgleda sam dobio oko 2.5kg..ako je vaga u teretani tacna :D imam 76.1kg..a to je bilo pre 4 dana,od tada nisam isao u teretanu. Sutra idem :)
Sta bi mi ti preporucio da pored tog gejnera uzmem? (Njega cu tek za desetak dana najvjerovatnije,taman dok popijem ovaj). Kreatina imam za jos mjesec dana sigurno...tako da me zanima..da li da mjenjam kreatin,ili neki novi suplement pored ovih? Neke preporuke? Pozdrav
« Poslednja izmena: Jun 30, 2014, 04:40:01 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #62 poslato: Jun 30, 2014, 04:06:01 posle podne »

Teško je za neki monohidrat reći da je najbolji gledajući kvalitet. Maltene je sve to isto, a može se reći da je najbolji onaj koji ima najpovoljniju cenu. :)

Ovih dana (možda već sutra) trebalo bi da bude redovna promena cena. Biće nekih novih akcija, pa možda bi trebalo da sačekaš i vidiš hoće li se naći nešto i za tebe. :)

Nećeš imati ništa brži napredak promenom gejnera, tako da to možeš učiniti samo ukoliko si radoznao da probaš nove suplemente.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #61 poslato: Jun 30, 2014, 02:16:45 posle podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN100-Creatine-Monohydrate-100-pure.html

Je li ovaj najbolji kreatin koji imate u ponudi,i koliko dugo ce biti na akciji?


Takodje primjetio sam da sam cak dobio malo i na misicnoj masi..krenulo je lijepo za pocetak. Interesuje me da li da nastavim sa Super Mass Gainer-om,ili neki drugi gejner da nabavim..tipa Volumass 35?

« Poslednja izmena: Jun 30, 2014, 02:24:34 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #60 poslato: Jun 23, 2014, 02:58:29 posle podne »

Nemoj da mešaš kreatin i mleko nakon treninga. Kakve veze ima što ćeš kreatin popiti sa vodim, kada ćeš svakako  odmah sjuriti u stomak gejner sa mlekom? :) To ide sve na isto mesto, ne razdvaja se.

Doručak ti je ok iz kalorijskog ugla. Pored toliko ugljenih hidrata, šta će ti još i med? :) Da li imaš dobar apetit kad ustaneš? Ako da, onda čak možeš i izbeći gejner i šećere od ranog jutra, pa umesto toga ubaciti koje jaje kao izvor proteina.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #59 poslato: Jun 23, 2014, 10:55:21 pre podne »

Sad sam mislio poceti taj pun dozer gejnera da pijem sa punomasnim mlijekom,jer dobijam vise kalorija. Interesuje me,da li sa mlijekom i gejnerom mjesam i kreatin,ili njega posebno sa vodom,odmah posle gejnera??

Danas sam za dorucak pojeo 100gr ovsenih,sa punomasnim mlijekom,plus malo meda,kakaa,i 1/3 dozera gejnera..jel to ok?
« Poslednja izmena: Jun 23, 2014, 11:26:33 pre podne od strane Mikura » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #58 poslato: Jun 22, 2014, 08:57:18 posle podne »

Ne slušaj ih. Gejner je i više nego dovoljan, kako kalorijski, tako i nutritivno.  Osim toga, izbegavaj jesti živa jaja (opasnost od salmonele). Popiješ gejner i onda odeš kući i spremiš sebi obrok koji se sastoji iz proteina i ugljenih hidrata (npr. meso i pirinač).
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #57 poslato: Jun 22, 2014, 07:28:43 posle podne »

Predlagali su mi jos u teretani da posle treninga zajedno sa kreatinom i gejnerom,umutim banane i 2-3 bjelanca...Sta mislite o tome?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.