TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:00:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc gojim se!  (Pročitano 25181 puta)
Luka Jovancicevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #42 poslato: Jun 30, 2014, 10:01:49 pre podne »

Posle odredjenog vremena doci ce do adaptacije organizma i na tu vrednost unosa namirnica ,tada ces morati da blago rotiras unos ugljenih hidrata i da izvrsis odredjene izmene u treningu kako bi se organizam dodatno izlozio stresu koji ce dovesti do gubitka tezine.
Ja razumem svaku reč koju si napisao, ali nemam predstavu šta to znači  :-\

Opet mi je forum promenio ime.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #41 poslato: Jun 30, 2014, 08:53:12 pre podne »

Posle odredjenog vremena doci ce do adaptacije organizma i na tu vrednost unosa namirnica ,tada ces morati da blago rotiras unos ugljenih hidrata i da izvrsis odredjene izmene u treningu kako bi se organizam dodatno izlozio stresu koji ce dovesti do gubitka tezine.
Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #40 poslato: Jun 29, 2014, 12:36:12 posle podne »

1200kal, tako da do 1200kal dnevno unosim.
« Poslednja izmena: Jun 29, 2014, 12:38:43 posle podne od strane Milos Stankovic » Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #39 poslato: Jun 29, 2014, 09:12:30 pre podne »

U poslednje dve nedelje sam smršala 2 kg, juče sam se izmerila  :) tako da sam baš zadovoljna  :)
dnevno ne prelazim 1200 kalorija, tako da ću i dalje nastaviti kao i do sada, 4 puta nedeljno imam treninge, koji su u poslednje vreme još jači, nego do sada. Nije mi teško ni da pazim na hranu, niti da treniram :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Jun 28, 2014, 09:49:45 pre podne »

Mnogo mi je 100gr badema dnevno, ja kupim 100gr i jedem nedelju dana po malo za užinu. Da li smem da kombinujem za jednu užinu da pojedem i koštunjavo voće i sveže voće? Je l mnogo ako pojedem 2-3 banane nedeljno?

u redu je sve....  voće, orašasti plodovi, čorbica od povrća...  čak i kašičica meda na dan - ja tu ne vidim ništa strašno.... dok god si aktivna i treniraš i vodiš računa o ukupnom kalorijskom unosu sve je ok... ovo je zdrava hrana a ti si rekreativac.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #37 poslato: Jun 27, 2014, 09:16:30 posle podne »

Ma kakvi, moja čorbica se pravi tako što u vodu ubacim povrće koje naĂ°em (krompir, šargarepica, grašak, kukuruz), malo posolim, kada se sve skuva u jednu cašu sipam mleko i jedno jaje - to razmutim i ubacim u vodu sa povrćem i posle par minuta skinem sa sporeta i gotovo :D ne ubacujem ništa više, nikakvo ulje ni testeninu. A pri tom ne jedem sama, tako da ne pojedem celu količinu  :D
Šta je, na kraju, dovoljno badema 5 ili 10?
Testeninu uopšte nisam jela od kad sam promenila ishranu, čak se trudim ni integralno pecivo da ne jedem, nekad pojedem uz doručak pola integralne kifle ili parče integralnom hleba. Sad sam ubacila pirinčane galete, pa njih jedem umesto testa.
100 g badema ima oko 500 cal !
Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #36 poslato: Jun 27, 2014, 08:34:24 pre podne »

Mnogo mi je 100gr badema dnevno, ja kupim 100gr i jedem nedelju dana po malo za užinu. Da li smem da kombinujem za jednu užinu da pojedem i koštunjavo voće i sveže voće? Je l mnogo ako pojedem 2-3 banane nedeljno?
Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #35 poslato: Jun 26, 2014, 01:24:29 posle podne »

Ma kakvi, moja čorbica se pravi tako što u vodu ubacim povrće koje naĂ°em (krompir, šargarepica, grašak, kukuruz), malo posolim, kada se sve skuva u jednu cašu sipam mleko i jedno jaje - to razmutim i ubacim u vodu sa povrćem i posle par minuta skinem sa sporeta i gotovo :D ne ubacujem ništa više, nikakvo ulje ni testeninu. A pri tom ne jedem sama, tako da ne pojedem celu količinu  :D
Šta je, na kraju, dovoljno badema 5 ili 10?
Testeninu uopšte nisam jela od kad sam promenila ishranu, čak se trudim ni integralno pecivo da ne jedem, nekad pojedem uz doručak pola integralne kifle ili parče integralnom hleba. Sad sam ubacila pirinčane galete, pa njih jedem umesto testa.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #34 poslato: Jun 26, 2014, 10:21:01 pre podne »

Med jeste zdrav,ali kada skidaš kg.... Jedino da ga jedeš kao užinu baš uz bademe.Ali za sada ti ga ne bih preporučio.
« Poslednja izmena: Jun 30, 2014, 01:08:12 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #33 poslato: Jun 26, 2014, 10:20:11 pre podne »

Nije,to je dovoljno badema,taman :)
Pa ne znam,kontam da ubaciš i ulja i ne znam koliko jaja i da li ubacuješ testeninu proed toga?
Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #32 poslato: Jun 26, 2014, 10:19:32 pre podne »

Ok, koliko mogu dnevno? 5 komada? A zar med nije baš zdrav, leči sve živo?
Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #31 poslato: Jun 26, 2014, 09:31:51 pre podne »

Zašto med da izbacim i što čorbicu? Pa ja opet ništa ne smem da jedem  :'(
Što se tiče koštunjavog voća, otprilike pojedem do 10 komada dnevno. Verujem da ćeš da mi kažeš da je to mnogo.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #30 poslato: Jun 24, 2014, 07:35:09 posle podne »

Smijes slobodno , odlicno je ja volim da namazem puter od kikirikija na galete i super bude, ovo mozes ako ti je muka da kuvas pirinac ali ja ga ipak ne bih mijenjao.
Onaj kupovni puter od kikirikija? Smem i njega? Je l to jedeš za doručak?

Onako, kako kad, nekad se danima ne bih setila da pojedem bilo sta slatko, a nekad za jedan dan mogu da pojedem celu cokoladu, onu manju :) Mislila sam sama da napravim sebi musli, pa me zanima sta je najbolje da kupim od zitarica? Da li smem neki keks?

Ovsene,kandirano voće,cimet,mleko 0.5% mm :) Imaš svakakvih opcija. Pogledaj u rubrici-  Doručak,tamo imaš dosta ideja baš što se tiču musli.
Cimet obožavam, svako jutro pojedem kašičicu meda sa cimetom, med baš ne volim. Je l mogu ja za užinu da pojedem npr. 20-30gr nekog koštunjavog voća i neku svežu voćku ili je to mnogo?
Nigde ne mogu da pronaĂ°em mleko sa 0,5% mm, juče sam kupila 1,5% mm, je l to velika razlika? Juče sam skuvala čorbicu od povrća i na kraju umutila malo mleka i jedno jaje i usula u čorbicu. To je moja omiljena čorbica :D

Med izbaci :)
Možeš da piješ od 1.5%mm i to je ok.
Ne znam koliko to ispadne komada npr. badema,ali mislim da je to mnogo,zbog masti koje ćeš uneti u sebe.
Molim te nemoj praviti tu čorbicu :D
Sačuvana
Milos Stankovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #29 poslato: Jun 24, 2014, 09:13:35 pre podne »

Smijes slobodno , odlicno je ja volim da namazem puter od kikirikija na galete i super bude, ovo mozes ako ti je muka da kuvas pirinac ali ja ga ipak ne bih mijenjao.
Onaj kupovni puter od kikirikija? Smem i njega? Je l to jedeš za doručak?

Onako, kako kad, nekad se danima ne bih setila da pojedem bilo sta slatko, a nekad za jedan dan mogu da pojedem celu cokoladu, onu manju :) Mislila sam sama da napravim sebi musli, pa me zanima sta je najbolje da kupim od zitarica? Da li smem neki keks?

Ovsene,kandirano voće,cimet,mleko 0.5% mm :) Imaš svakakvih opcija. Pogledaj u rubrici-  Doručak,tamo imaš dosta ideja baš što se tiču musli.
Cimet obožavam, svako jutro pojedem kašičicu meda sa cimetom, med baš ne volim. Je l mogu ja za užinu da pojedem npr. 20-30gr nekog koštunjavog voća i neku svežu voćku ili je to mnogo?
Nigde ne mogu da pronaĂ°em mleko sa 0,5% mm, juče sam kupila 1,5% mm, je l to velika razlika? Juče sam skuvala čorbicu od povrća i na kraju umutila malo mleka i jedno jaje i usula u čorbicu. To je moja omiljena čorbica :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Jun 23, 2014, 08:56:19 posle podne »

Rice cake mozes jesti slobodno.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.