TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 02, 2024, 03:55:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sindrom skljocanja lakta  (Pročitano 13676 puta)
Mićo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #71 poslato: Novembar 08, 2014, 12:29:18 posle podne »

A za biceps kad radim 3x15 ponavljanja da li bih onda malko povecao tezinu makar za 5 kila. ;)
Sačuvana
Mićo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #70 poslato: Novembar 08, 2014, 12:28:23 posle podne »

medjutim kad radim ramena trapez bas mi onako se poboljsa situacija tj pogotovo kad trapez radim http://www.fitness.com.hr/images/clanci/veslanje-okomito-2.jpg   ovu vjezbu a za triceps kad radim  radim bucice potisak sa cela i to mi onako prija bas tj nema tegoba od tih vjezbi
Sačuvana
Mićo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #69 poslato: Novembar 08, 2014, 12:24:09 posle podne »

Obavezno posle svakog treninga radim ta istezanja. A sinoc me je boljela ruka lijava tj lakat bas me bolio negdje oko 4 sata ujutru taj bol me probudio pa sam led stavljao i onda me je proslo.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #68 poslato: Novembar 07, 2014, 11:45:45 pre podne »

istezanje za biceps
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #67 poslato: Novembar 07, 2014, 10:58:34 pre podne »

istezanje za triceps
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #66 poslato: Novembar 07, 2014, 10:52:01 pre podne »

@mićo
da li radiš istezanja za biceps i triceps?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #65 poslato: Novembar 07, 2014, 10:50:27 pre podne »

Znaci kad pocnem trening prvo zagrijem vrat ramena laktove rucne zglobove kicmu pa noge onda krenem stojeci biceps da tradim sa 15 kila radim pet serija po 25 ponavljanja. Zatim krenem sklekove radim ukupno 150 sklekova. u seriji radim po 20 (prije sam 30 al  od kako imam problem sa laktovima samo 20) zatim bucice sa njima radim biceps vjezbe i to je jedan trening grudi biceps moj barem. A istezanje radim hronoloski prvo ramena potom istezanje za laktove iztezanje pregibaca pa opruzaca a zatim i istezanje laktova a potom idu podlaktice
za biceps 5x25 ponavljanja je dosata, bolje bi bilo 3x15 ponavljanja
sklekovi dosta opterećuju laktove, bolje bi bilo triceps bučice ili na mašini (triceps, latisimus...)
Sačuvana
Mićo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #64 poslato: Novembar 07, 2014, 08:55:17 pre podne »

Znaci kad pocnem trening prvo zagrijem vrat ramena laktove rucne zglobove kicmu pa noge onda krenem stojeci biceps da tradim sa 15 kila radim pet serija po 25 ponavljanja. Zatim krenem sklekove radim ukupno 150 sklekova. u seriji radim po 20 (prije sam 30 al  od kako imam problem sa laktovima samo 20) zatim bucice sa njima radim biceps vjezbe i to je jedan trening grudi biceps moj barem. A istezanje radim hronoloski prvo ramena potom istezanje za laktove iztezanje pregibaca pa opruzaca a zatim i istezanje laktova a potom idu podlaktice
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #63 poslato: Novembar 06, 2014, 06:31:30 posle podne »

istezanje opružača šake i prstiju
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #62 poslato: Novembar 06, 2014, 06:28:11 posle podne »

istezanje pregibača šake i prstiju
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #61 poslato: Novembar 06, 2014, 06:25:16 posle podne »

preskakanje i škljocanje koje imaš je zbog skraćenih tetiva pregibača/pružača šake i prstiju. prava terapija toga je istezanje tih mišića...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #60 poslato: Novembar 06, 2014, 06:23:22 posle podne »

govedji želatin je više za probleme sa hrskavicom zgloba...
u tvom slučaju nije neophodan...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #59 poslato: Novembar 06, 2014, 09:47:21 pre podne »

Istezanja za podlaktice radis redovno?
Opisi mi tacno kako radiš...
Sačuvana
Mićo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #58 poslato: Novembar 05, 2014, 10:45:18 pre podne »

Evo jutros nakon odmora i nikakve aktivnosti nema boli ponekad se malko kao namjesti nesto u laktu i to je to simptomi su mi bas nesto kao tipa lateralni epikondilitis ili teniski lakat bol je ponekad u toku treninga i malo posle treninga onda se smiri i nista pa me interesuje da li da pocnem sa primjenom krio terapije lijeve ruke p.s Inace treninge u poslednje vrijeme radim sa steznicima za laktove;)
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2014, 10:47:02 pre podne od strane Mićo » Sačuvana
Mićo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #57 poslato: Novembar 04, 2014, 12:40:20 posle podne »

Pozdrav pedja.Evo treniram od kako sam mislio da mi je ovo proslo ne treniram punom snagom sve polako radim istezam se posle treninga medjutim kao da opet imam problem ali samo na lijevom laktu.Naime kad treniram vjezbe radim i to ne skljoca mi nista ali imam blagu bas blagu bol koja je eto tu prisutna ona je prisutna u toku treninga malo i posle treninga i istezanja e onda malko al sve to ne bi bilo strasno da nemam kad dignem ruku bez ikakvog tereta kao da cu da radim vjezbu za triceps i onda opruzim ruku nista medjutim kad vracam ruku tj savijam e onda mi nije to sklocanje vec kao nekio namjestanje tetiva tap tap na dva mjesta u laktu u laktu i posle kad totalno savijem lakat u rucnom zglobu isto kao da se nesto namjesta kod gdje dodje ova kao kuglica u rucnom zglobu kao neko preskakanje nikakvo sklocanje samo namjestanje i blaga bol. Moja neka amaterska laička pretpostavka da nije mozda neki hronicni tenditis ali ne triceps tetive vec tetiva u podlakticnom dijelu jer sa tetivom tricepsa nemam nikakav problem.takodje me interesuje dali je Govedji Zelatin dobar za to Hvala unaprijed  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.