TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:28:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izbor proteina - pomoc?  (Pročitano 31646 puta)
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #135 poslato: Januar 26, 2015, 05:04:02 posle podne »

Kao sto sam rekao ranije....trenutno mi novac nije problem i mogu sebi da priustim ove suplemente sto sam isplanirao.

@Ironman

Nisam nista od ovoga sto si napisao :) Treniram rekreativno 4 puta nedeljno sa tegovima, 1-2 puta nedeljno kardio po 30ak min. Vodim racuna o ishrani i o svemu ostalom. Imam psa, tako da i sa njim prepesacim 10ak kilometra dnevno ili vozim bajs.

Visok sam 173, tezak trenutno 73 kg.
Treniram vec neko vreme...ali sve neozibljno i sa prekidima, tako da nije ni vredno pomena. Ali sada sam se uozbiljio i vec 7-8 meseci radim bez prekida. Poceo sam sam sa 81 kg (stomak kao burence), posle 3 meseca - letos sam imao 69-70 kg definicije, a sada sam se popeo na 73 kg.

Cilj mi je da nabacim jos 3-4 kg misisa i sve to lepo blago da izdefinisem i da dobijem nesto izmedju mase i definicije.
E sad ... ja mislim da cu moci to da postignem pomocu ove animal kombinacije i naravno dobre ishrane, dobrog treninga i dobrog sna.


@MightyMO
hvala  ::)
« Poslednja izmena: Januar 26, 2015, 05:06:25 posle podne od strane Stefan Jovanovic 111 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #134 poslato: Januar 26, 2015, 04:01:11 posle podne »

Što se tiče Animal Flex-a, najbolji preparat za zglobove ikada.  Rezultati sa njim su fenomenalni.  Jedino što bih savetovala bar dve kutije zaredom.   Flex uz bilo koji obrok u toku dana popiješ.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #133 poslato: Januar 26, 2015, 02:36:55 posle podne »

Uz ovu kombinaciju, dodajem i Animal Flex.

Flex + Pak + M-stak + Whey


Horse power imam za jos nekoliko treninga...pa planiram posle toga da napravim pauzu od mesec dana i da pocnem sa Animal preparatima. Da li je pauza dovoljna ili da pauzram vise od mesec dana?

ako nisi na nekom pct-u, ako ne treniraš dva puta dnevno, ili ako ne treniraš neki strongman-powerlifting fazon sa 90-100% intenziteta svaki trening - ova Animal kombinacija će ti biti samo opterećenje i dobrim delom bacanje love. Sve ukupno, tu ima previše stimulansa odjednom, kad sabereš po svim proizvodima sve ''energy boostere'' ima da ti zuji u ušima 3 nedelje, nećeš znati gde udaraš...

Ako svaki dan budeš uzimao sve tri kesice, to je oko 30 konjskih tableta da zgutaš za dan... može biti malo neprijatno  :) btw, koliko dugo treniraš, koliko si visok/težak?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #132 poslato: Januar 26, 2015, 01:24:06 posle podne »

Flex je skup, mada bilo bi bolje da se uzima prevencije radi nego kad doĂ°e do problema , onda je najčešće i kasno. Samo što je za naše uslove jako skupa opcija da bi se uzimao ''malo za zglobove i tetive''.

Baš to, kad doĂ°e do problema onda je kasno a radi prevencije je jako skupa opcija :)
Ja sam glukozamin i msm od natrola počeo da koristim tek nakon povrede ali tad je već bilo kasno...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #131 poslato: Januar 26, 2015, 10:30:45 pre podne »

Flex je skup, mada bilo bi bolje da se uzima prevencije radi nego kad doĂ°e do problema , onda je najčešće i kasno. Samo što je za naše uslove jako skupa opcija da bi se uzimao ''malo za zglobove i tetive''.
Njihovo sve je skupo... Sto se prevencije i zalecenja zglobova tice, meni se najbolje pokazala kombinacija vitamina C, omega 3, govedji zelatin 2 puta nedeljno. Mnogo je jeftinije, a i moze se koristiti svaki dan. Za flex tebi svaka cast ako imas love da ga stalno pijes.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #130 poslato: Januar 26, 2015, 07:43:46 pre podne »

Flex je skup, mada bilo bi bolje da se uzima prevencije radi nego kad doĂ°e do problema , onda je najčešće i kasno. Samo što je za naše uslove jako skupa opcija da bi se uzimao ''malo za zglobove i tetive''.
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #129 poslato: Januar 25, 2015, 06:01:38 posle podne »

@  Robert

Pa uzecu i Flex od Animala...da upotpunim kombinaciju. Kad sam vec isplanirao da pocnem  sa Animal preparatima, neka bude i flex od njih.
Samo da lepo isplaniram kad koji preparat da uzmem u toku dana. Za to ce mi biti potrebna pomoc voja a i drugih iskusnih clanova. Naravno, ko je raspolozen da pomogne.

@ Murbi

Gde si Murbi covece ;)


@ nenadzaga

Nesto kupim, nesto dobijem od druga iz CH na poklon. Svako se snadje kako ume.

« Poslednja izmena: Januar 25, 2015, 06:06:23 posle podne od strane Stefan Jovanovic 111 » Sačuvana
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #128 poslato: Januar 25, 2015, 04:44:59 posle podne »

Stefane hemijo :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #127 poslato: Januar 25, 2015, 04:44:38 posle podne »

Odakle ti tolike pare čoveče?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #126 poslato: Januar 25, 2015, 04:44:11 posle podne »

Hteo sam reći da, ako nije bilo ništa tako ozbiljno, mogao si uzeti neki preparat tog tipa sa manjim dozama i jeftiniji. I da ti takvi preparati služe i kao preventiva, ne samo za lečenje već nastalih problema. Flex je odličan, nema šta, jedan od najboljih u toj kategoriji.
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #125 poslato: Januar 25, 2015, 04:35:12 posle podne »

Nisam imao , sreca moja. Ali bih uzeo, malo zbog zglobova i tetiva... Znam cemu sluzi, naravno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #124 poslato: Januar 25, 2015, 04:31:39 posle podne »

Možda sam negde nešto propustio, ali da li si imao potrebe za Flexom? Znaš čemu služi, zar ne?
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #123 poslato: Januar 25, 2015, 04:28:40 posle podne »

NIje mi dobro kad samo pomislim na kolicinu tableta koje treba da progutam za jedan dan. :)

Uzeo sam scitec nutrition professional whey.


Sto se tice Animal-a...planiram da pijem sva tri preparata tacno 21 dan ( koliko ima kesica M-staka ). Dok uzimam stak, uzimacu i flex i pak. Cim popijem zadnju kesicu staka, prestajem i sa ova 2 druga. Ne bih da uzimam pak i flex 44 dana.
Posle Animal-a, nastavicu sa Dymatize Glutaminom i sa Daymatize BCAA i naravno whey.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #122 poslato: Januar 25, 2015, 01:34:54 posle podne »

Biće ok mesec dana pauze. Baš ćeš se nagutati Animal tableta. :)

Koji whey si uzeo?
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #121 poslato: Januar 25, 2015, 03:21:57 pre podne »

Uz ovu kombinaciju, dodajem i Animal Flex.

Flex + Pak + M-stak + Whey


Horse power imam za jos nekoliko treninga...pa planiram posle toga da napravim pauzu od mesec dana i da pocnem sa Animal preparatima. Da li je pauza dovoljna ili da pauzram vise od mesec dana?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 19 upita.