TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:24:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako sacuvati ono sto je "Bogom dato"  (Pročitano 21731 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #79 poslato: Novembar 01, 2014, 10:54:05 posle podne »

Ja cepam 3 vezbe po 3 serije za biceps i triceps. Mislim da su to mali misici i ne treba im puno. Slazem se da je to subjektivno kao i sve ostalo vezano za trening...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #78 poslato: Novembar 01, 2014, 10:46:35 posle podne »

Vidim da je za biceps/triceps navedeno po 3 vezbe? Oduvek radim po 4... Je l' je to previse? Pozdrav.
To je mahom individualno, ali licno mislim da je sasvim dovoljno raditi 3 vezbe. Pogotovu kada uzmes u obzir da misici ruke rade pri svakoj grupi misica gornjeg dela tela.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #77 poslato: Novembar 01, 2014, 10:45:11 posle podne »

Vidim da je za biceps/triceps navedeno po 3 vezbe? Oduvek radim po 4... Je l' je to previse? Pozdrav.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #76 poslato: Novembar 01, 2014, 09:29:13 posle podne »

Možda ću biti subjektivan, ali smatram da se svi članovi "Pansport tima" svojski trude da pomognu, i da materijalna dobit nije glavna motivacija našeg rada...

Možda će neko reći da je utopijsko shvatanje to da je najveća nagrada za svakog ko pomoć pruža saznanje da je pomoć stigla na vreme, blagovremeno, a i da je bila učinkovita, ciljana i svrsishodna...

Većina vas ste mladi ljudi pred kojima je život, vama treba na vreme usaditi zdrave navike, dati dobar primer, naučiti vas da bez predanosti i posvećnosti nema rezultata, ma o kom "životnom cilju" da se radi...nije sve u novcu i zaradi...

Živimo u vremu gde je sve obezvreĂ°eno, gde se pošten trud i rad ne cene, gde se sve želi preko noći, ekspresno, bez obzira na posledice...ali, prave vrednosti uvek isplivaju na površinu..."vremena su loša, samo ako su ljudi loši"...

"Budimo od onih koji unapreĂ°uju svet i čine ga boljim"..."mi stvaramo sopstvenu budućnost"..."čovek je jak, koliko su jake njegove ideje i snaga njihovog sprovoĂ°enja"...dakle, sve ovo ne treba da bude samo "plan treninga, plan ishrane i plan suplementacije", već nešto više, nešto što bi trebalo da nas učini boljim, pozitivnijim, ispunjenijim..."čovek koji vlada sobom, ima najveću vlast"..."srećan čovek je ostvaren čovek"...ostvarite sebe...  ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #75 poslato: Novembar 01, 2014, 03:23:14 posle podne »

Eto Sara je pravi primer onoga o cemu pricam. Iscitas lepo forum pa pitas sta nije jasno a ne da pitas koliko grama hidrata ima pirinac... Jebeno pise na svakom pakovanju pirinca i jos imas na netu...
A ne slazem se ni to za npr. Marka sto si rekao. Jer da li ce ti dati isti savet kada mu ovde postavis pitanje i kada mu placas redovno treninge ? Znas i sam o cemu pricam. :) Nijedan ''pravi''  trener sa rezultatima iza sebe nece one najbitnije detalje ovde iznositi. Tek kada mu se napracas ko zna koliko treninga.
Nemoj da skapiras da sam ja protiv pravih trenera i personalnih treninga Dule, da mogu evo ja bih prvi unajmijo nemam pojma npr. Dennis James-a. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #74 poslato: Novembar 01, 2014, 01:12:28 pre podne »

Hvala, baš mi je drago što imaš takvo mišljenje o ovom forumu jer se mi trudimo da ga unapredimo koliko je god to moguće i pomognemo svima koji imaju nekih problema i pitanja :)
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #73 poslato: Novembar 01, 2014, 01:01:18 pre podne »

Ja sam mesecima iscitavala sve sto sam mogla da nadjem o ishrani i treninzima, placala nekoliko trenera i uvek je nesto bilo pogresno, to sam shvatila kad sam nasla ovaj forum gde sam naucila sve sto me je zanimalo, svaka cast svima sto uvek hocete da pomognete :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #72 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:26:24 posle podne »

Pa i da jeste tako i da neki od njih nisu zavrsili fakultet  ili ko zna šta ali su verovatno posvećeni svom poslu na primer poljoprivredi. Ovde dobijaju besplatne savete, na nama je da im pomognemo. E sad isto tako ne mislim da je gubljenje vremena to što neko dolazi na forum, na ovom forumu radi veliki broj stručnjaka, lekara i uspešnih sportista, uzmi Marka za primer. A te trenere koje može pronaći postavlja se pitanje koliko su stručni, upisali kurs i kupili neki sertifikat za 300e a sami sebi ne umeju da sastave trening. Ne znam  dal shvatate šta želim da kažem :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #71 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:16:37 posle podne »

Pa ako ce da plati sta onda trazi po forumima ? Dule bre ovde je raja sirotinja, ko ima love ne visi na forumima i ''ne gubi'' tako vreme. Plati trenera i cao. Moze se dogoditi po neki put da ljudi nisu zadovoljni svojim trenerom pa da dodju ovde i pitaju, kao sto smo imali primer cini mi se od pre neki dan. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #70 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:13:06 posle podne »

Mogu ali ne žele, jednostavno ne žele da troše svoj "mozak" i vreme na to. Jednostavno neko završava prava uci i obrazuje se za to i naplacuje svoje znanje u toj oblasti, sa tim parama plati nekog drugog koji je iz neke druge oblasti (na ovom primeru  sporta) koji će mu reći jedi to i to, radi te i te vežbe.Njega ne zanima žato da jede tu hranu i šta se nalazi u njoj i zašto da radi neke vežbe, zanima ga samo rezultat.Jer da je hteo to da zna upisao bi dif ili neki kurs o sportu.Naravno mi ovde ne naplaćujemo svoje znanje ali poenta je ista i zato ja ne osuĂ°ujem te ljude.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #69 poslato: Oktobar 31, 2014, 10:34:40 posle podne »

Niske me razumeli ljudi. Naravno da je ok pitati, nemam nista protiv... Bolje da se pita nego da se pravi neke nedopustive i glupe greske. Samo kazem da neke naj naj najosnovnije stvari se mogu potruditi sami da nadju. Eto valjda juce pita decko koliko uh ima pirinac, krompir i ovsene.... Pa eto sami recite koliko puta se pricalo o tome na forumu. Na takve stvari sam mislio.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #68 poslato: Oktobar 31, 2014, 10:19:44 posle podne »

Zato i forum služi, da olakšamo ljudima posao...koliko-toliko...

Pojednostaviti...uprostiti..učiniti ovu jako opširnu i komplikovanu "materiju" dostupnom svima...

Udariti zdrave temelje uspeha...naterati početnika da razmišlja logično...ne zbuniti ga sa previše novih termina...a opet biti dovoljno stručan i razumljiv u objašnjenjima...

Cenim ljude koji se drže onog Sokratovskog - "znam da ništa ne znam"...i pitam da bih naučio...ciljano, logično...

Ono što ne volim su lenji ljudi, oni koji misle da sve pada sa neba, koji ne žele da se uključe, ni fizički, ni umno...

Svaki početak je težak, ali mi smo tu da ga učinimo i zanimljivim...

Motivišite čoveka na pravi način i eto uspeha...

Nemamo svi ni para, ni vremena, ni mogućnosti da sve do detalja ispoštujemo...ali sa dobrom osnovom...sve je mnogo lakše...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #67 poslato: Oktobar 31, 2014, 02:22:51 posle podne »

Sad da me neko ne shvati pogrešno,forum zato i služi.Onaj ko hoće da nauči o tome i da se obarzuje čitaće tekstove sa sajta ili neku knjigu. Oni koji žele konkretne odgovore i ne žele da se previše upuštaju u ovu materiju dolaze na forum.Da bi došao do odgovora kako da odradi trening ramena morao bi da čita neki tekst posla sata i ko zna dal bi došao konkretno do onoga što ga je zanimalo.Ovde dodje postavi pitanje dobije odogovor u par rečenica i to je to.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #66 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:52:11 pre podne »

Postoji takav primerak kod nas u 10 strana, covek je sazvakao najprostije moguce i za one sa malim IQ-om je razumljivo..dakle sve na jednom mestu, za te informacije pocetnici tragaju i po godinu dana na netu,a on odradio u deset strana..ali mislite da ih ne mrzi da to citaju ? Najlakse je pitati a sta za ramena da radim ? I koliko serija, i tako dalje..To su jednostavno ljudi koji traze od vas da im usadite volju, a to je nemoguce. Ko nema volju i motiva nece nikad da uspe u ovom sportu, ne u sportu nego i u zivotu
Pa isto je i ovde. Postavljaju se pitanja pre nego sto se prelista forum za pitanu temu. Lakse da ti neko odgovori nego da se malo potrude sami.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:48:55 pre podne »

Postoji takav primerak kod nas u 10 strana, covek je sazvakao najprostije moguce i za one sa malim IQ-om je razumljivo..dakle sve na jednom mestu, za te informacije pocetnici tragaju i po godinu dana na netu,a on odradio u deset strana..ali mislite da ih ne mrzi da to citaju ? Najlakse je pitati a sta za ramena da radim ? I koliko serija, i tako dalje..To su jednostavno ljudi koji traze od vas da im usadite volju, a to je nemoguce. Ko nema volju i motiva nece nikad da uspe u ovom sportu, ne u sportu nego i u zivotu
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.