TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 10:45:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 102 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji cheat meal  (Pročitano 140368 puta)
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #132 poslato: Decembar 22, 2014, 02:18:43 posle podne »

Objasnio tekst, ovaj post uvek treba zalepiti cim pocne neka rasprava o hemiji.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #131 poslato: Decembar 22, 2014, 01:23:35 posle podne »

"Biti isti, biti poseban, biti slobodan, biti samo svoj"...bas tako Nenade, svi se razlikujemo po "genetici", posledicno brzini metabolizma, procentu telesnih masti...jacim ili slabijim misicnim partijama...sistem uspeha nije isti za sve...

Iluzorno je da raspravljamo o bilo kom doping sredstvu ili o eticnosti uzimanja istog...a da prvo nismo savladali osnove...doping ne cini pobednika, doping ne cini sampiona...oni koji na doping gledaju kao na "svemoguce" sredstvo, tj. precicu do uspeha, prave "fatalnu gresku"...

"Узми метан, буди сретан; убоди се са депо, направи се лепо; узми кленче за на бицепс венче"...ех, феномен "рекреативних хемичара"...углавном се ради о "персонама" које НИСУ НАУЧИЛЕ(нити ће икада научити) КАКО СЕ ТРЕНИНРА, НЕ ЗНАЈУ НИШТА О ПРАВИЛНОЈ ИСХРАНИ, "БЕНИГНОЈ" СУПЛЕМЕНТАЦИЈИ, А ЈОШ МАЊЕ О РАЗУМНОЈ И СВРСИСХОДНОЈ УПОТРЕБИ СРЕДСТАВА КОЈЕ УЗИМАЈУ...

Драги мој "билдерчићу" ниси саставио ни месец дана у теретани, а већ су "кекнуо" плаво срце(метандростенолон, "метан", орални стероид), "издуо си се од водице ко жаба"(ретенција воде), "диго" си бенч за 20 кг, осећаш се као да летиш и сада си "баја"...и онда престанеш са "метанчићем", осушиш се ко "димљени офингер", не вежба ти се, немаш воље...иде она "депресија стероидне кастрације"...и тако, мораш опет да "звекнеш" још једну куру "хемије"...ма сада само метан није довољан, ти желиш ЈОШ, додаш мало тестостерон-депоа, можда и мало "деке"(надролон деканоат), а ту је и тренболон, опет летиш, ма брате, осећаш се као СУПЕРМЕН...и тако, опет прође још једна кура(временски циклус узимања стероида)...добродошао у клуб зависника...од психичке зависности, ти постајеш физички зависник...ниси навршио ни 20 лета, а ти већ скрцкао 5 кура...од толико честог узимања "хемије", све ти постаје слабо...треба ти увек нешто јаче...повећаваш дозе...УНИШТАВАШ СЕ!

МЛАДИ ЧОВЕЧЕ, ГДЕ ИДЕШ, ШТА МИСЛИШ, ЧЕМУ ЛИ СЕ НАДАШ?

ТИ СЕ НЕ ТАКМИЧИШ НИ У ЧЕМУ, НЕМАШ НИ С ОД СПОРТИСТЕ, ЈЕДИНО СЕ ШИРИШ КАО ОРАНГУТАН ПО КЛУБОВИМА, ГЛУМИШ ЛУДИЛО...НЕ УМЕШ ДА СЕ КОНТРОЛИШЕШ, СТЕРОИДНИ БЕС УЗИМА ДАНАК, НЕ РАЗЛИКУЈЕШ ШТА СИ ТИ ЗАПАРВО, А ШТА ОСЕЋАЈ КРАТКОТРАЈНЕ МОЋИ КОЈИ ТИ ДАЈУ ОВЕ ЧАРОБНЕ ПИЛУЛЕ, АМПУЛИЦЕ, БОЧИЦЕ...

Неки "искрени" спортисти који су јавно признали коришћење ААС(андрогено-анаболичких стероида) и осталих допинг средстава, ове супстанце описују као "final touch", дакле, НИШТА НЕ МОЖЕ ЗАМЕНИТИ ЦИЉАНИ И СТРУЧНО ВОЂЕНИ ТРЕНИНГ, КВАЛИТЕТНУ И РАЗНОВРСНУ ИСХРАНУ И СУПЛЕМЕНТАЦИЈУ...ТЕК КАДА СУ ИСЦРПЛИ СВЕ МОГУЋНОСТИ ЗА НОРМАЛАН И ЗДРАВ НАПРЕДАК, ОКРЕНУЛИ СУ СЕ " допингу"...тако то раде професионалци, који су свесни свих ризика који ове супстанце са собом носе...њих прати стручни тим лекара, који има стални увид у њихово здравствено стање, тако да од свега "зла" они извуку оно најбоље, жељено...они наставе да живе и преживе...

А ШТА ЈЕ СА ТОБОМ НАДМЕНИ БИЛДЕРЧИЋУ?

Гинекомастија, атрофија тестиса, "начета јетра", "бубрези у нок-дауну", малигно увећање срца...наравно, сва та оштећења твојих органа не настају тако брзо, постоји кумулативни ефекат(збирни) свих штетности које ова допинг средства носе...УПОЗОРЕН СИ НА ВРЕМЕ, ПРЕ НЕГО БУДЕ КАСНО...ОПАМЕТИ СЕ...ако без стероида не можеш да вежбаш, онда и ниси за теретану и спорт уопште...
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #130 poslato: Decembar 22, 2014, 11:56:35 pre podne »

Ne znam zasto uopste imate potrebu da se raspravljate ovde,ako ne chitujete ili vam smeta sto to drugi rade jednostavno nemojte ulaziti u ovu temu i gotovo..nekome metabolizam dozvoljava manje takvih obroka nekom vise svi smo razliciti,ja cu ovakve obroke ubacivati sve dok ne krenem na takmicarsku dijetu jer bez problema odrzavam pristojnu formu i sa dosta junk obroka..
Sačuvana
Nenad Glisovic
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #129 poslato: Decembar 22, 2014, 02:31:41 pre podne »

Pecha a sto bi uzimao nesto ikad u zivotu? Ne bavis se ni pl-om ne spremas se ni za takmicenja, sta ce ti to?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #128 poslato: Decembar 21, 2014, 11:51:18 posle podne »

Terror ti si psihicki u rangu deteta od 7-8 god. Ako sam rekao da je pokretna apoteka nisam mislio nista lose, vec sam samo konstantovao ono sto se realno dogadja. Ako sam napisao da sam trenutno natural, to ne znaci da sam u onom tripu ''samo natural'' i da cu ostati natural do kraja zivota. Hocu da probam i probacu definitivno, ali kad budem skupio odredjenu svotu love pa da mogu uci u tu pricu na najbolji moguci nacin i ispostovati sve. Mnogo mesa i tona suplementacije. Ne da rokam metan solo i jedem burek kao veliki broj vezbaca, sigurno jedno 60-70% njih po teretanama. Taj toalet papir mozes sebi u usta da stavis. Ti si pogresio forum ako mislis da je sve u tome koliko ko moze gvozdja da podigne. Ne loze se svi na PL, neko gleda i ogredalo i obime. Bolje idi jedi cvarke i cuti. I poradi na pravopisu.

@BBBbbb drugar pogresno si procenio, verovatno jer je terror izvlacio neke nebulozne zakljucke iz mojih postova. Ja uvek postujem tudje rezultate...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #127 poslato: Decembar 21, 2014, 11:45:10 posle podne »

0,5l koka kola
Cips :))
Sačuvana
maja Pavlovic
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #126 poslato: Decembar 21, 2014, 11:06:56 posle podne »

Imao bi on takve rezultate mozda cak i bolje da je na djusu ali nece on da bude hemicar...nije to zdravo  :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #125 poslato: Decembar 21, 2014, 10:57:15 posle podne »

Ma sta imam ja da se nerviram zbog ljudi koji lazu sami sebe...nego kad vec toliko jedete snimite neki video pa okacite  :D ili jos bolje okacite povremeno neki klip na moj danasnji trening... ;) Jer po ovome sta i koliko ljudi jedu trebali bi da budu mozda za 20 posto slabiji od Katone
Posto vidim da se i meni obracas pa da ti dam i odgovarajuci odgovor. Da snimam klipove dok jedem pa tebi da saljem ? Moze u ludilu. Ne znam sta je tebi cudno, ja se uopste nisam nesto proseravao. Od malih nogu sam bio debeo i ostala mi je navika da mnogo jedem, a i malo uvecan zeludac. Mogu dosta da pojedem. Ti kupi, ja cu da jedem pa da vidimo ko laze, nemam nista protiv. Klipove sa treninga - ne, iz razloga jer mi je jednostavno mnogo glupo da se snimam tamo pred nekim ljudima. Nisam 20% slabiji od Katone jer ovo priredjujem sebi samo nedeljom, a i nisam pokretna apoteka kao on. Natural sam. Ako imas jos nesto pitaj tigre.
Fino to za pokretnu apoteku... :-(
To je covek koji bi da svrati s ulice u farmerkama (ako ih uopšte nalazi odgovarajuce) bez zagrevanja postideo skoro sve takmicare na nekom nasem PL takmicenju.
Apoteka je dostupna svakome, al njegove rezultate nesto ne vidjam mnogo kod nas.

Pisite sta jedete koliko hocete i sta god hocete. Mozda pisete realno, mozda baronisete, al postujte rezultate drugih. Batalite price o apotekama kod takvih ljudi. Ima gomila primera sa stomakom i cucnjem <100kg na trenu, depou i sl...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #124 poslato: Decembar 21, 2014, 10:48:25 posle podne »

Ma sta imam ja da se nerviram zbog ljudi koji lazu sami sebe...nego kad vec toliko jedete snimite neki video pa okacite  :D ili jos bolje okacite povremeno neki klip na moj danasnji trening... ;) Jer po ovome sta i koliko ljudi jedu trebali bi da budu mozda za 20 posto slabiji od Katone
Posto vidim da se i meni obracas pa da ti dam i odgovarajuci odgovor. Da snimam klipove dok jedem pa tebi da saljem ? Moze u ludilu. Ne znam sta je tebi cudno, ja se uopste nisam nesto proseravao. Od malih nogu sam bio debeo i ostala mi je navika da mnogo jedem, a i malo uvecan zeludac. Mogu dosta da pojedem. Ti kupi, ja cu da jedem pa da vidimo ko laze, nemam nista protiv. Klipove sa treninga - ne, iz razloga jer mi je jednostavno mnogo glupo da se snimam tamo pred nekim ljudima. Nisam 20% slabiji od Katone jer ovo priredjujem sebi samo nedeljom, a i nisam pokretna apoteka kao on. Natural sam. Ako imas jos nesto pitaj tigre.
Decko izgleda da si pogresio forum ovde se gleda ko moze vise gvozdja da podigne a ne ko moze vise govana da pojede...;-) Kad budes stiso muda posalji neki tvoj trening pa da se odmerimo...ako budes bolji prizicu ti ruku....ovako mogu samo ti pruzim toalet papir...sto se mene tice ja sam svoje rekao i na ovu temu se vise ne vracam...pozz i uzivajte u citingu...odo da pojedem moje masne cvarke
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #123 poslato: Decembar 21, 2014, 10:29:01 posle podne »

Ma sta imam ja da se nerviram zbog ljudi koji lazu sami sebe...nego kad vec toliko jedete snimite neki video pa okacite  :D ili jos bolje okacite povremeno neki klip na moj danasnji trening... ;) Jer po ovome sta i koliko ljudi jedu trebali bi da budu mozda za 20 posto slabiji od Katone
Posto vidim da se i meni obracas pa da ti dam i odgovarajuci odgovor. Da snimam klipove dok jedem pa tebi da saljem ? Moze u ludilu. Ne znam sta je tebi cudno, ja se uopste nisam nesto proseravao. Od malih nogu sam bio debeo i ostala mi je navika da mnogo jedem, a i malo uvecan zeludac. Mogu dosta da pojedem. Ti kupi, ja cu da jedem pa da vidimo ko laze, nemam nista protiv. Klipove sa treninga - ne, iz razloga jer mi je jednostavno mnogo glupo da se snimam tamo pred nekim ljudima. Nisam 20% slabiji od Katone jer ovo priredjujem sebi samo nedeljom, a i nisam pokretna apoteka kao on. Natural sam. Ako imas jos nesto pitaj tigre.
Momci gasim temu :D

Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #122 poslato: Decembar 21, 2014, 10:17:18 posle podne »

Ma sta imam ja da se nerviram zbog ljudi koji lazu sami sebe...nego kad vec toliko jedete snimite neki video pa okacite  :D ili jos bolje okacite povremeno neki klip na moj danasnji trening... ;) Jer po ovome sta i koliko ljudi jedu trebali bi da budu mozda za 20 posto slabiji od Katone
Posto vidim da se i meni obracas pa da ti dam i odgovarajuci odgovor. Da snimam klipove dok jedem pa tebi da saljem ? Moze u ludilu. Ne znam sta je tebi cudno, ja se uopste nisam nesto proseravao. Od malih nogu sam bio debeo i ostala mi je navika da mnogo jedem, a i malo uvecan zeludac. Mogu dosta da pojedem. Ti kupi, ja cu da jedem pa da vidimo ko laze, nemam nista protiv. Klipove sa treninga - ne, iz razloga jer mi je jednostavno mnogo glupo da se snimam tamo pred nekim ljudima. Nisam 20% slabiji od Katone jer ovo priredjujem sebi samo nedeljom, a i nisam pokretna apoteka kao on. Natural sam. Ako imas jos nesto pitaj tigre.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #121 poslato: Decembar 21, 2014, 09:57:54 posle podne »

Ma sta imam ja da se nerviram zbog ljudi koji lazu sami sebe...nego kad vec toliko jedete snimite neki video pa okacite  :D ili jos bolje okacite povremeno neki klip na moj danasnji trening... ;) Jer po ovome sta i koliko ljudi jedu trebali bi da budu mozda za 20 posto slabiji od Katone
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #120 poslato: Decembar 21, 2014, 09:44:30 posle podne »

...OK...
:D
Šta bi' ja da nije vas...
:D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #119 poslato: Decembar 21, 2014, 09:43:44 posle podne »

Bas naprotiv, ovde se skroz slazem sa Srdjanom. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #118 poslato: Decembar 21, 2014, 09:42:05 posle podne »

Srle burazeru ti si priča za sebe :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 102 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 19 upita.