TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:49:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Help? Pliz?  (Pročitano 17182 puta)
Marija Stanojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2015, 12:10:01 pre podne »

Koliko znam, proteini se ne nalaze samo u mesu. Ima ih i u mlecnim proizvodima i jajima i mahunarkama ( u manjim kolicinama ) i u orasastom vocu  ???
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2015, 12:02:18 pre podne »

Kazes da si sve procitala i da znas sve o kalorijama i makronutrijentima, a unosis protein samo 2 puta dnevno, jos prvi unos proteina tek od podneva tj. rucka. Mani se tog dnevnika ishrane i tegove u ruke.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Marija Stanojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2015, 11:34:30 posle podne »

Ujutru popijem zeleni caj sa limunom, pa posle pola sata doruckujem. Za dorucak uglavnom jedem ovsene pahuljice (100g) i 150g jogurta, dodam ponekad malo cimeta ili lanenog semena ili jaja sa integralnim hlebom i sirom\kiselim mlekom. Posle toga, za uzinu, uglavnom ili 30g nekih orasastih plodova (badem ili kikiriki uglavnom) ili 2-3 pirincane plocice ( sa sitnim sirom ili tofu sirom ili tunjevinom ili kuvanim jajetom...), ponekad dodam i 1-2 kockice crne cokolade ili neko voce (voce jedem kao samostalan obrok i ne cesto) , za rucak uglavnom piletinu ( oko 100g) i povrce ( oko 150g) ili kuvana jaja ( 2-3 ) sa sirom ili povrcem ili integralnim hlebom ili pirincanim plocicama ili ,ponekad, nesto kuvano i ponekad instant supu od brokolija (znam da sve to "instant" ne valja, al prilicno sam zauzeta pa je to jedino sto stignem da spremim), za uzinu posle toga kao i za onu prvu uzinu, a za veceru uglavnom tunnjevinu i sir ili piletinu ili sir i badem ili neku ribu (ali toga kod mene retko ima, pa ako i ima cuvam za veceru  ;D ). I pijem 2-3 kafe dnevno, pola sata - sat posle obroka ( filter kafu sa 25g mleka ).
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2015, 11:16:10 posle podne »

Bilo bi lepo da napises i kako se hranis . Po obrocima, videce Dr Slavisa post i on ce da ti da najkorisnije savete, opsirno.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2015, 11:14:57 posle podne »

Kozu mozes da resis samo trcanjem, lagano trcanje 60% od max hearth rate, znaci skroz lagano, da imas osecaj da mozes komotno da pricas. Trebala bi da odvojis misince grupe po danima. Grudi ce ostati iste, ako ne budes gladovala, nego jedes normalno, kvalitetnu hranu u bar 4 obroka dnevno. Zadnjicu i noge neces moci da zategnes i da izoblicis kuci, moraces da pocnes teretanu. Mislim da ti je kilaza sasvim ok u odnosu na visinu, samo je probelm odnos masti i misica, kad malo dobijes na misicnoj masi, bices mozda cak i teza, ali izgledaces bolje.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Marija Stanojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2015, 11:03:16 posle podne »

Imam 18 godina ( visina 170cm, tezina 53,5 kg). Od kako sam smrsala sa 61kg na sadasnju kilazu, dovela sam liniju u bolje stanje ali:
1. imam visak koze
2. imam donji stomak ( i dalje  :( )
3. "isparila" mi je polovina grudi
Ono sto me zanima jeste:
1. kako da regulisem visak koze i da se otarasim tog stomaka a da ne izgubim to malo grudi sto mi je ostalo?
2. koje vezbe i koliko cesto da radim da bih zategla guzu, ruke i butine i isto pitanje sto se tice stomaka ( volela bih neke zenstvene plocice ;D )
3. Ishrana ( iskreno, procitala sam sve i sa ovog sajta i sa svih ostalih koje sam nasla. Dakle, znam sve o kalorijama, hidratima, proteinima, mastima, vodi.... ali to je na svakom sajtu i na svakom kalkulatoru drugacije  ??? )
 I da, treniram vec neke 2 nedelje onaj Kangoo ( neka vrsta aerobika ) 3 puta nedeljno po 1h 15min, a skoro svaki dan radim neke vezbice kod kuce (trbusnjaci, cucnjevi, sve to sa tegicima od 2,5kg i dizanje istih za ruke, uglavnom za triceps). Kontam, dok ne udjem malo u kondiciju i dok ne pocne lepse vreme, pa cu da krenem u teretanu i na trcanje, a za ovo cu videti. Nemam bas para za rasipanje za sve to, ako me razumete. Vodim dnevnik ishrane, nemam nikakve alergije na hranu niti bolesti (ako ne racunamo "sweet tooth" i to da sam pusac, ali radim na tome stvarno! ). Hvala, unapred. Marija  :-*
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.