TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396339 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 23, 2024, 09:05:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povreda ramena  (Pročitano 28831 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #212 poslato: Maj 18, 2015, 02:10:11 posle podne »

bolje je da kreneš grudi lagano sa ovom vežbom, kada budeš spreman...
manje opterećuje ramena od benčpresa....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #211 poslato: Maj 18, 2015, 02:00:19 posle podne »

prednje i zadnje sam radio sa po 10 kg, a srednje letenje sa 12,5... sa sipkom jos ne radim posto se plasim pritiska odozgo... danas sam radio ledja, radio sam i zgibove, nakon treninga sam stavio led... videcu sutra kako ce biti...
da li je bilolova tokom treninga? ili posle treninga?
bol osecam samo ponekad kad se bas umorim, ali obicno ga nema.. i dalje ne radim ni jednu vezbu za grudi, probao sam benc i odma me zabolelo pa sam batalio, ne znam sta da radim za tu grupu... i dal ce ovo uopste da se oporavi...
sa kojom težinom si probao benč?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #210 poslato: Maj 18, 2015, 01:57:51 posle podne »

Dali aparati za elektro stimulaciju mišića tipa razni elektro masažeri mogu da pomognu u lečenju povrede mišića i  tetiva.
zavisi, mislite na povredu ramena?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #209 poslato: Maj 18, 2015, 01:53:07 posle podne »

Pa da slicno tako ,bio sam kod ortopeda da mi zalepi, pa radim rotore za 2kg ,a pre vezbi  za rotore radim one staticke kontrakcije.
A  ove vezbe za prednje,srednje i zadnje rame jos nisam poceo da radim tek sledece nedelje i ako osecam da mogu ali necu jso da zurim.Pa sam hteo da te pitam dal da radmi samo vezbe za rotore u jendom treningu ili i vezbe staticke kontrakcije i vezbe za rotore?
deki, možeš raditi statičke + rotatore zajedno u sklopu jednog treninga - ako ne opterećuje ramena (ne osećaš bol, neprijatnost....)
Sačuvana
petar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #208 poslato: Maj 18, 2015, 01:15:14 posle podne »

prednje i zadnje sam radio sa po 10 kg, a srednje letenje sa 12,5... sa sipkom jos ne radim posto se plasim pritiska odozgo... danas sam radio ledja, radio sam i zgibove, nakon treninga sam stavio led... videcu sutra kako ce biti...
da li je bilolova tokom treninga? ili posle treninga?
bol osecam samo ponekad kad se bas umorim, ali obicno ga nema.. i dalje ne radim ni jednu vezbu za grudi, probao sam benc i odma me zabolelo pa sam batalio, ne znam sta da radim za tu grupu... i dal ce ovo uopste da se oporavi...
Sačuvana
bbahtijarevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #207 poslato: Maj 17, 2015, 08:28:01 pre podne »

Dali aparati za elektro stimulaciju mišića tipa razni elektro masažeri mogu da pomognu u lečenju povrede mišića i  tetiva.
Sačuvana
Zoran SW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62


« Odgovor #206 poslato: Maj 15, 2015, 02:38:57 posle podne »

da radim iztezanja uvek posle treninga istezem sve glave ramena tj deltoidnog misica
Sačuvana
Zoran SW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62


« Odgovor #205 poslato: Maj 15, 2015, 02:37:33 posle podne »

da radim za srednje i za prednje rame letenja bucicom od 5- 6 kg isao sam kod fizijatra i naravno ona kaze nije nista strasno odmaraj duze vreme pa onda kreni polako samo da me otkaci bukvalno
Sačuvana
bregovljanovic deki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #204 poslato: Maj 14, 2015, 04:37:37 posle podne »

Pa da slicno tako ,bio sam kod ortopeda da mi zalepi, pa radim rotore za 2kg ,a pre vezbi  za rotore radim one staticke kontrakcije.
A  ove vezbe za prednje,srednje i zadnje rame jos nisam poceo da radim tek sledece nedelje i ako osecam da mogu ali necu jso da zurim.Pa sam hteo da te pitam dal da radmi samo vezbe za rotore u jendom treningu ili i vezbe staticke kontrakcije i vezbe za rotore?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #203 poslato: Maj 14, 2015, 03:59:29 posle podne »

da li radiš istezanje za prednje rame/biceps posle vežbi?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #202 poslato: Maj 14, 2015, 03:57:37 posle podne »

radim vezbe za rotatore i zadnje rame i bosle treninga rame mi se super oseca ali danas kad sam ustao iz kreveta nekako tesko pomerati ruku kao da nije podmazan zglov i posle nekih 15 min pokretljivost je bolja ali tokom dana u mirovalju kad sedim osecam blagu bol u prednjem ramenu koja ide blago na srednje rame i sposta se do zgloba podlaktice preko dugacke glave bicepsa...
da li radiš prednje i srednje rame sa bučicama?
sa kojim težinama radiš?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #201 poslato: Maj 14, 2015, 03:51:56 posle podne »

A da te pitam samo jel da radim svaki dan vezbe ili ne?  i ovo sad u drugoj nedelji da radim prvo vezbe staticke kontrakcije pa zatim vezbe za rotore u jendom treningu ili kako?

rotatore radiš sa bučicama?
koje težine?
ne radiš prednje/srednje/zadnje rame?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #200 poslato: Maj 14, 2015, 03:50:53 posle podne »

Pa mislim na kineziotejping,ali evo  zalepio sam i manje boli, sad da li je bas od toga ili sto pijem govedji zeltain vec 5 dana, ali sad me ne boli ni pri statickim kontrakcijama jedino posle vezbe kad zavrsim osecam nelagodnost neku,ali  to brzo prodje,a ovako za rotore vezbe nista ne boli i tako sad polako ga oporavljam  samo ga ne zeznem kao prosli put sto sam mislio da sam se oporavio i opet sam  ga povredio
kineziotejping si zalepio ovako?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #199 poslato: Maj 14, 2015, 03:46:30 posle podne »

prednje i zadnje sam radio sa po 10 kg, a srednje letenje sa 12,5... sa sipkom jos ne radim posto se plasim pritiska odozgo... danas sam radio ledja, radio sam i zgibove, nakon treninga sam stavio led... videcu sutra kako ce biti...
da li je bilolova tokom treninga? ili posle treninga?
Sačuvana
Zoran SW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62


« Odgovor #198 poslato: Maj 13, 2015, 09:35:21 pre podne »

radim vezbe za rotatore i zadnje rame i bosle treninga rame mi se super oseca ali danas kad sam ustao iz kreveta nekako tesko pomerati ruku kao da nije podmazan zglov i posle nekih 15 min pokretljivost je bolja ali tokom dana u mirovalju kad sedim osecam blagu bol u prednjem ramenu koja ide blago na srednje rame i sposta se do zgloba podlaktice preko dugacke glave bicepsa...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.