TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:34:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: redukcija masnih naslaga i skidanje slaufa  (Pročitano 27680 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #117 poslato: Decembar 17, 2015, 10:46:24 posle podne »

Za svaku mišićnu grupu možeš ubaciti po jedan takav trening u mesec-dva.
Sačuvana
mackolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #116 poslato: Decembar 17, 2015, 10:41:09 posle podne »

e pa to ne znam koje misicne grupe da radim zajedno u super serijama, posto sam radio danas ruke tj triceps i biceps, a ovako na obicnom treningu sam radio uvek biceps, grudi pa sutradan ledja, triceps? i koliko cesto da ubacujem ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #115 poslato: Decembar 17, 2015, 10:37:07 posle podne »

Ubaciš ponekad kako bi razbio monotoniju i iznenadio mišiće. U baci ponekad i neke super serije za ostale mišićne grupe :)
Sačuvana
mackolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #114 poslato: Decembar 17, 2015, 10:09:04 posle podne »

aha znaci super serije samo da ubaujem povremeno, pa procitao sam "Super serije za vece ruke" i bas sam sve tako odradio i bas mi se svideo osecaj posle treninga, hvala na tekstu :D maslinovo ulje koristim za salate, bas kao sto si mi rekao, a ribu sad jedem kao lud jos slavim sad Nikoljdan pojeo sam im pola ribe sto je bilo za slavu hehe jedino sto nisam uzeo je omega 3 :( a obimi su : struk-95cm, imao sam u junu 112cm cak, skinuo sam struk dosta, Biceps-40cm, kilaza 93kg i visina 188cm...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #113 poslato: Decembar 17, 2015, 09:57:31 posle podne »

Samo orasi od zdravih masti? A riba, riblje ulje? Maslinovo ulje? Koliki ti je ciljani unos masti?

4 dana neće biti neki problem, ali što kraći izleti u "junk-zonu", to bolje...

Šta kaže vaga? Šta kaže ogledalo? Obimi?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #112 poslato: Decembar 17, 2015, 09:49:08 posle podne »

Drago mi je da si procitao moj tekst i da si zadovoljan efektom treninga. Ovo ubaci samo ponekad jer ne trebas stalno da radis superserije.


O kom tekstu se tacno radi ,mislim da ima vise njih na tu temu ?
Sačuvana
mackolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #111 poslato: Decembar 17, 2015, 09:44:49 posle podne »

danas sam odradio superserije, i to bas supersije za ruke, isti trening kao sto je Dusan napravio u tekstoteci... i svidelo mi se, imao sam osecaj da ce mi ruke eksplodirati, ali nije nimalo naivno dok se radi... e sad jel to treba da nastavim, superserije i sta da radim koje grupe misica zajedno i kako, malo skroz znam o super serijama ??? hrana mi je perfektna ista kao sto sam jeo, sto mi je Slavisa prepisao, malo sam samo bio prekinuo sa njom ali to na cetiri dana sad opet jedem i unos proteina mi je koliko treba i ugljenih hidrata i uzeo sam kreatin monohidrat sad universalov pijem ga mozda petnaestak dana i malo vise, a za zdrave masti cepam orahe :D e sad sta da radim satim super serijama, to me muci ??? :D
Sačuvana
mackolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #110 poslato: Decembar 17, 2015, 09:44:30 posle podne »

danas sam odradio superserije, i to bas supersije za ruke, isti trening kao sto je Dusan napravio u tekstoteci... i svidelo mi se, imao sam osecaj da ce mi ruke eksplodirati, ali nije nimalo naivno dok se radi... e sad jel to treba da nastavim, superserije i sta da radim koje grupe misica zajedno i kako, malo skroz znam o super serijama ??? hrana mi je perfektna ista kao sto sam jeo, sto mi je Slavisa prepisao, malo sam samo bio prekinuo sa njom ali to na cetiri dana sad opet jedem i unos proteina mi je koliko treba i ugljenih hidrata i uzeo sam kreatin monohidrat sad universalov pijem ga mozda petnaestak dana i malo vise, a za zdrave masti cepam orahe :D e sad sta da radim satim super serijama, to me muci ??? :D
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #109 poslato: Oktobar 14, 2015, 10:06:15 posle podne »

Ja sam jednom hteo da ispadnem fin i pitam kao fol momke koliko jos imaju a oni stoje i pricaju...kazu jos dve serije...odrade jednu i bla bla bla...vide me i kuliraju i ja lepo njihove peskire pokupim bacim na druga spravu sednem i cepam...naravno niko nista samo pogled neki koji sam iskulirao :)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #108 poslato: Oktobar 14, 2015, 09:43:44 posle podne »

Kakvo crno zauzimanje sprava ne pitam nikog jos koliko ima niti branim da neko krene samnom da radi. Radim tri-set i sad treba da sacekam da se oslobode propadanja, cross masina, i lat masina da bi sam mogao da radim. Samo kazem baki ubacicu se sa vama i vracam slusalicu u uvo i ne cekam odgovor samo klimnem glavom.  :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #107 poslato: Oktobar 14, 2015, 07:31:59 pre podne »

Haha meni je teže da zapamtim koja je serija nego da pravim te male pauze. A kad me neko pita, još koliko ti je ostalo, pa kažem još npr.8 serija... haha njihova faca, neprocenljivo...
A pri tom si zauzeo dve sprave( kada je u pitanju GVT ) :D
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #106 poslato: Oktobar 14, 2015, 06:57:55 pre podne »

Haha meni je teže da zapamtim koja je serija nego da pravim te male pauze. A kad me neko pita, još koliko ti je ostalo, pa kažem još npr.8 serija... haha njihova faca, neprocenljivo...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 14, 2015, 06:52:38 pre podne »

Zaista mora. Ja sam udarao recke i table, a kad počnem da padam ispod 10 ponavljanja, onda zapišem broj umesto recke. :D

Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #104 poslato: Oktobar 13, 2015, 11:28:27 posle podne »

Moras da koristis papir i olovku inace se brzo zabrojis  :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #103 poslato: Oktobar 13, 2015, 05:37:28 posle podne »

Mislim da bi svako, pre ili kasnije, trebalo da proba GVT i iskusi novi doživljaj. :) Ja sam ga prvi i poslednji put probao krajem 2013. godine. Jesam bio oduševljen na kraju, ali vam govori nešto i činjenica što se još nisam nakanio da ga probam opet. :D

Sve je lovely jubbly u prvih nekoliko serija, a onda polako kreće pakao i razmišljaš o tome kako je 10. serija predaleko, a 60/90 sekundi odmora proĂ°u kao da su 10, a tebi još uvek jezik do poda.  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.