TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:26:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: cvetko-ishrana  (Pročitano 6591 puta)
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #33 poslato: Jul 26, 2015, 06:35:55 posle podne »

Jeste, ali ukusi su razliciti, lakse je skinuti sto vise sala i obda biti duze na lean masi i onda nece ni biti potrebe za rezanjem, al dobro, sada imam mnogo vise znanja i pristupicu drugacije :D Ne mogu da ganjam masu jer cu radoti insanity cardio zbog kondicije i explozivnosti

Bilo sta da izaberes bices u pravu... ;)

niste shvatili...nije da mi ne da da jedem belo meso,to je uradila iz besa i iz histerije. Kaže da me mrzi i da hoce da uradi sve samo da me se reši. Uspeo sam nekako da spasem mesa dok se nije jako isprljalo i krko sam 3 parčeta

Moraces ozbiljno da popricas sa majkom. :)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #32 poslato: Jul 26, 2015, 03:14:19 posle podne »

niste shvatili...nije da mi ne da da jedem belo meso,to je uradila iz besa i iz histerije. Kaže da me mrzi i da hoce da uradi sve samo da me se reši. Uspeo sam nekako da spasem mesa dok se nije jako isprljalo i krko sam 3 parčeta
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #31 poslato: Jul 26, 2015, 02:45:12 posle podne »

živim samo sa mamom...tata me doslovno ,,ne želi''... sa mamom sam imao dosta problema tokom celog života,detinjstvo skoro nisam ni imao,plakao sam svaki dan i dobijao batine...
imao sam probema sa mamom i oko treninga i ishrane...sve je to hemija itd...
Šta da radim,trpim,ne mogu nikako drugačije. Neću sigurno da se tučem sa roĂ°enom majkom...
Kad odem na faks biće lakše,neće me cimer tući sigurno i smarati za hranu aahahahaha  ;D  :D
Al brate kako ti dala da kupis whey a ne da ti sa jedes piletinu?
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #30 poslato: Jul 26, 2015, 02:44:27 posle podne »

Jeste, ali ukusi su razliciti, lakse je skinuti sto vise sala i obda biti duze na lean masi i onda nece ni biti potrebe za rezanjem, al dobro, sada imam mnogo vise znanja i pristupicu drugacije :D Ne mogu da ganjam masu jer cu radoti insanity cardio zbog kondicije i explozivnosti
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #29 poslato: Jul 26, 2015, 02:43:19 posle podne »

živim samo sa mamom...tata me doslovno ,,ne želi''... sa mamom sam imao dosta problema tokom celog života,detinjstvo skoro nisam ni imao,plakao sam svaki dan i dobijao batine...
imao sam probema sa mamom i oko treninga i ishrane...sve je to hemija itd...
Šta da radim,trpim,ne mogu nikako drugačije. Neću sigurno da se tučem sa roĂ°enom majkom...
Kad odem na faks biće lakše,neće me cimer tući sigurno i smarati za hranu aahahahaha  ;D  :D
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #28 poslato: Jul 26, 2015, 02:33:41 posle podne »

Cvetko brate udri po masici, kakvo rezanje. Radi rezanje tamo u februaru-martu i odradi na kvalitetan nacin, da sto manje misicne mase izgubis i kao sto rece belgrade style da ne licis na mongolsko siroce. :D
Moj predlog su rotacije i verujem da ces sa rotacijama da odradis posao. Sada cepaj masicu, jer masa je keva!!!

Pavac, moraces ozbiljno da se bacis u resavanje tvog problema jer ne znam koliko ce ovo dobro da izadje. Jer jbg, kad ukucani vec krenu da se biju onda je kraj. I ja nemam neku ogromnu podrsku od caleta jer je po njemu bb glup sport, ali jbg polako pocinje da kapira neke stvari i bar malo mi pomaze oko ishrane, placa mi teretanu itd... Verujem da ce biti ok sve, ali ti moras da resis problem. Mislim, da ti neko baci rucak ili sta vec stvarno je glupo i nepostovanje, pa gde se hrana baca?!
Barem da imas podrsku jednog roditelja pa ce biti ok.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #27 poslato: Jul 26, 2015, 12:13:56 posle podne »

Svi imaju svoje porodicne i privatne probleme,oni jaki se izbore a oni slabi ustvari nisu slabi vec su takvi postali zbog nedostatka hrabrosti.


"Nikad ne postoji perversija kod ljudi zdravih i fizički silnih.Sve su poroke izmislili slabi i degenerisani ljudi." Jovan Dučić

Nemoj ovo napisano bukvalno shvatiti...ali vidi u koju ćeš grupu od ove dve da prevagneš.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #26 poslato: Jul 26, 2015, 12:09:25 posle podne »

Ti kupi pivo, cigare i kreni da pijes i pusis pred njom i pitaj je sta zeli od tebe, moras ozbiljno da se pozabavis time, ne daj da te vrte oko malog prsta, suprodstavi im se.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #25 poslato: Jul 26, 2015, 11:53:14 pre podne »

što je najgore,meni je to sve smešno...očigledno mi je psiha jača strana...
ja se nakon 10 sekundi smejem i nastavljam zezati,svejedno mi je šta će se desiti...hladan sam prema svemu...  ::)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #24 poslato: Jul 26, 2015, 11:51:56 pre podne »

Ti imas ozbiljne probleme u porodici.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #23 poslato: Jul 26, 2015, 11:46:54 pre podne »

roditelji stvarno ne znaju da cene neke stvari...neću da zvučim kao histerično derište ali tako jeste
ja pečem belo meso i sve je u redu,mama dolazi nadrkana sa posla,viče na mene i kulminacija svega,uzima mi meso baca ga i potom me pljune u lice...
posle me diralala ponovo i sve se vrtelo u krug...neću da se tučem sa njom,verovatno bi je ubio od batina koliko sam jači i  veći,ipak me je rodila i ne zaslušuje da je tučem ali nekad stvarno prekrši granicu
kad jedem junk ne valja,debeo sam
kad je clean food,ne valja,bacam pare na gluposti
ništa ne valja
šta bi bilo da joj je sin alkoholičar i da steže gumu oko ruke i u drugom gradu se valja po kanalima...  :(  :-\  :-X
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #22 poslato: Jul 26, 2015, 10:15:55 pre podne »

catuj slobodno,prijaće ti i imaćeš samo koristi,nikako štete
Možda nije pristojno ali moram da kažem da je ovo jako glup komentar.
Kako to misliš da ne može da ima štetu?   Ako nema dovoljno mase, ako ne isprati kvalitetnom ishranom i treningom može da sjebe izgled i da liči na mongolsko siroče.  
Too hahha, nije to tako lako kao sto se misli :)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jul 26, 2015, 10:15:36 pre podne »

ima 16 godina
njegovi vršnajci idu na ispiranje ili su gmazovi od 150 kg i nisu videli ,,ponos'' od prvog osnovne...
kažem samo da bolje išta radi nego ništa,mada smatram da će mu prijati cut,svaka promena je ok
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #20 poslato: Jul 26, 2015, 10:13:04 pre podne »

catuj slobodno,prijaće ti i imaćeš samo koristi,nikako štete
Možda nije pristojno ali moram da kažem da je ovo jako glup komentar.
Kako to misliš da ne može da ima štetu?   Ako nema dovoljno mase, ako ne isprati kvalitetnom ishranom i treningom može da sjebe izgled i da liči na mongolsko siroče. 
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #19 poslato: Jul 26, 2015, 09:43:59 pre podne »

Jedan od nekolicine retkih forumaša koji je "pohvatao konce" oko načina ishrane...

Cutom sigurno nećeš "osvežiti telo"...već redovnim trenigom, maximumom po pitanju kvalitetnih namirnica, bazičnom suplementacijom, kao i "dovoljno dobrim" snom...

Ubaci i malo razovrsnosti po pitanju izvora masti( koliko ti to uslovi omogućavaju)...ne zaboravi na jezgraste plodove...
Razumem, upravo radim na tome da se vratim na stari rezim, lezem u 10-11, a ustajem u 7, tad sam najbolje funkcionisao.

Ubacicu jos neki izvor, ali trenutno mo je kikiriki najpristupacniji.
« Poslednja izmena: Jul 26, 2015, 09:51:41 pre podne od strane cvetkoper » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.