TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:18:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CUT AND JACKED 8 - 10 WEEKS by Stefan Mirkovic  (Pročitano 7137 puta)
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 27, 2015, 11:30:09 pre podne »

U sredu je legs day, i kada sam total bez uh veoma je tesko uraditi 4 seta 160kg 15x +sve ostalo sto ide uz to, tih magicnih 100g uh je neverovatno. :D Ovu metodu radim prvi put, testiram, e pokazuje se fantasticno. Uglavnom sam isao kada sam bio u pripremama za April s poceta 200, i jedno 8 nedelja 80g uh i to samo ujutru, fakticki na moju kg, to je smesno, sagopri telo za 1-2h u stanju mirovanja. Ovakav sistem mi prija neverovatno, forma ide, obimi i kg stoje, cak obimi i napreduju, a to punjenje vikendom mi omogucava da bez problema ispucam tih 6 treninga hc. Na 176kg oko 100-102kg u ovoj formi, uopste nije za potceniti, ja sam prezadovoljan !
BTW morate testirati na sebi, nije svaciji organizam isti. Meni nije problem da odem i na 120-130kg u masi, ako to zelim. Ali za formu moram da se pomucim. :D
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 27, 2015, 10:46:47 pre podne »

Novi Fil Hit.
Matori stvarnosi super nagruvan i vaskularan. Ali znas da moram opet da te piyam nesto.:)

Koji ti je cilj sa tim UH (ne mislim na nedelju), vec na onih 100g sredom ? Msm niti si na low carbu, a ni na keto. Nesto izmedju, pa me zanima jel to nesto sto te super radi pa se i cuvas za kasniju keto dijetu ili sta vec ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 26, 2015, 10:06:34 posle podne »

Kratki update:
I dalje radimo 6 od 7 treninga, kardio posle svakog u trajanju od minimum 30min.
Forma n
Sto se suplementacije tice idemo ISO 100 ujutru cim ustanem sa glut,bcaa, mutli vit minerals complex. Pre treninga takodje glut, bcaa, Storm, Shred Matrix(pokazao se fantasticno!) i posle treninga Bcaa, glutamin, ISO 100 i complex vitamins minerals!
I dalje je negde oko 100-102kg, ali procenite sami...apreduje, bf ide dole, a obimi stoje sto je najbitnije!
Ishrana se sastoji od 1kg konjskog mesa iz 4obroka po 250g, a sto se hidrata tice 2 days 0 carbs, 1day 100g carbs, 3 day 0cabr i nedelja 800g, samo iz pirinca!
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 19, 2015, 01:22:10 posle podne »

Da se vratimo na temu... Na zalost doslo je do malih problema, prehlada na zalost... Pauza sa treninzima 3 days, ali sve u svemu odmor je dobro dosao.
Sinocnje stanje oko 1:30
BF ide na dole, obimi stoje, mozda se cak i povecavaju. :D
Danas odradjene grudi, pumpe fantasticne, pad snage.
Ishrana se i dalje sastoji od 1kg mesa iz 3 do 4x dnevno i oko 100g uh, s vremena na vreme ubacim i 50g badema, ako na primer juce, ali tada bez UH.
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 19, 2015, 01:15:59 posle podne »

Od rekreativca i pro fotografa do takmicara i to u 46 god. Jos malo pa kao The Blade! ;) :D
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 16, 2015, 05:51:00 posle podne »

Ma Milis je kralj...jedno vreme dok sam ziveo u Kuli trenirao sam kod njegga u teretani...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 16, 2015, 05:17:47 posle podne »

Video sam se sa Bigijem pre neki dan i gledaćemo ga i na Državnom. :)
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 16, 2015, 09:16:39 pre podne »

Hoce li mi Milos Markovic opet izlaziti? Mene on odusevio u tim godinama ta volja...svaka mu cast!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 16, 2015, 09:14:53 pre podne »

Da primetio sam, pobedio ga Vladica. Solidno izgleda momak, nisam ga upoznao licno, tj. prvi put sam ga video na bini, samo je forma kaskala da isprati da sve to bude kako treba. Videcemo sad 24.10 kakva ce situacija biti. ;)
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 14, 2015, 11:51:30 pre podne »

svaka cast,imas moju podrsku  :D
sto se tice Jagodina open,imam pitanje
Znam lika iz moje teretane,iz Sremske Mitrovice
Momak je isao na Jagodina open,preziva se Vrebac,momak je nesto nizi ali super izgleda,da li ste se susreli?  :D
Sačuvana
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 14, 2015, 11:39:59 pre podne »

Ovih par dana nisam stigao da pisem, bio sam pretrpan obavezama, ali sledi ukratko update.
U subotu odradjen dopunski trening grudi, ledja u mix-u, cilj su bile pumpe, ali cisto koliko treba, nista preterano,
jer sam radio carb loading sa galetama i pirincem.
Posle treninga koji je bio zavrsen u 12h, uneo sam u toku celog dana 800g pirinca.
U vecernjim casovima stanje je bilo iznenadjujuce, bukvalno cvrstina kao beton(islo se na Jagodina Open :D ).
Nedelja takodje isti slucaj, samo sto je bio u opticaju samo pirinac 1kg.

U ponedeljak sam radio grudi i posle takvog punjenja odavno nisam imao bolje pumpe u treningu, da je to bilo neverovatno(sad narednih dana cu unositi svaki drugi dan po 100h uh).
Ledja takodje odradjena veoma dobro, malo lose volje za trening zbog vremena ali zadovoljavajuce.
Kardio odradjen posle svakog treninga 40min, ide sasvim korektno.
Jutarnjih 100kg, forma sve bolja, a suplementacija se nije menjala, za sada isti arsenal u opticaju.
Danas su na programu noge, videcemo kako ce biti....
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 09, 2015, 11:27:32 pre podne »

Fino si ti buraz nagruvan, samo napred! :)
Sačuvana
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 09, 2015, 10:40:27 pre podne »

Fotke su od pre 7 dana, negde oko 104kg ovde, trenutno stanje je 102kg.
Jesu malo mutne, ali sta da radim, mrzi me da se skljocam i cekam da ispadne dobra. :D
To je sto je! :D
Update soon... :)
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 09, 2015, 10:28:09 pre podne »

Nisam stigao da bacim update od ponedeljka do danas, pretrpan sa obavezama i nekim privatnim stvarima, ali cu vam ukratko napisati rezime svega.
Situacija je sledececa, vaga kaze 102kg, forma polako ide kako treba, pocinju neki detalji da se javljaju.
Najbrze u formu ulaze noge, velika misicna partija przi dosta kalorija.
Treninzi uobicajeni ponedeljak full grudi, utorak ledja, sreda noge i juce su bile na meniju ruke, naravno 30-40min cardio posle svakog treninga.
Desilo se i nesto novo, izletela prica za konjsko meso, bas povoljno pa sam uzeo jedno 100kg. :D Takodje necu spustati ispod 1kg dnevno, oko 4 obroka + sejkovi(whey, glut, bcaa, amino, vit minerals). Sagorevac Sred Max se za sada pokazuje dobro u komb sa Storm-om, pumpe mnogo dobre, drzi energija tokom celog treninga i naravno dosta tecnosti all day!
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 09, 2015, 10:22:16 pre podne »

Xaxaxa nisi preterao brate, prava i odmerena pitanja!
Radim u NIS-u, veleprodaja - maloprodaja tng-a, mnogo administracije, radno vreme izmedju 6-8h dnevno SVAKI DAN, bez obzira da li je Bozic, Uskrs... Bukvalno se dogadja da dodjem iz 3.smene u 06:00 i da me zovu u 7h da resavam probleme. :D Sve se moze kada se hoce, ne postoje izgovori.
Nije lako, jer stvarno nekad nemam vremena da klopam, sto se kaze uzmem meso i jedem sa nogu. :D
Sto se salata tice veruj mi da ne, msm kada sam u pripremama za binu, tu nema mnogo filozofije, piletina i malo UH uglavnom ujutru kad ustanem, a nekad i nekad kad osetim pad energije ubacim 50g badema. Kardio odmah 6x nedeljno, a kada sam se spremao za April bilo je 13x nedeljno kardio, da 13x! :D Ujutru i uvece po 1h i nedeljom 1 trening isto 1h.
Natrijum unosim kada sam na praznjenju total bez uh i masti, jer je tada padanje. A sada u ovoj varijanti unosim dosta kreatina sto ovako, sto iz no reaktora, tako da su pumpe fenomenalne.
Sagorevac mozda 3nedelje od pocetka dijete, bar sam tako do sada radio, dok se postigne "radna temp".

Posto je ovo spremanje za fotkanje za PS krajem Novembra, potrudicu se da napravim formu, da bude puno i sto ostrije moguce, ali bez onog da se ubijam 24/7 treninzi, nervoza, opterecenje i sl. Bukvalno kada osetim da mi fali UH, ubacicu, takodje i sa kardiom al bar 4x nedeljno da se radi po 30min najmanje. Da malo testiram kako ce da mi telo reaguje na ovaj nacin priprema. Kada sam se sprema 2013 i 2015 nisam smeo nista da isprobam novo, jer nije imalo vremena za salu, skroz ozbiljna prica i ispalo je kako treba. Trenutno da se ne lazemo nisam nesto preterano zagrizen, drugo je kada se spremas da izadjes sa gladijatorima i znas da se i oni tamo negde otkidaju i spremaju da te pobede, tad nema zezanja! U ovim pripremama cu ubaciti salate, tipa paradajz, kupus i si.
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.