TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 05:55:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ISTINE I ZABLUDE O VEZBANJU ZA ZENE  (Pročitano 34879 puta)
bosko97
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 166


« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2008, 03:54:20 posle podne »

Slazem se sa svojom imenjakinjom Danielom,tj sa njenim predhodnim postom!!
Sačuvana
bosko97
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 166


« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2008, 03:51:50 posle podne »

Poucan text,svaka cast!Svaka zena bi trebalo da ga procita(i  s h v a t i!)ppre ulaska u teretanu!!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #17 poslato: Septembar 16, 2008, 08:10:08 pre podne »

Neke žene imaju prirodno viši nivo progesterona i testosterona pa njim lakše ide...

Ma svaka tebi čast, definicija je svakako mnogo teža za žene... ali naravno ključ je u ishrani... mada veroavtno ne moram tebi to da priam ;)
sorry
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #16 poslato: Septembar 12, 2008, 08:35:13 posle podne »

uf da :// mogu misliti kako je tek zenama :// ne idu hormoni na ruku .. jbg ://
Sačuvana
edge_girl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2008, 08:21:24 posle podne »

Samo onaj ko zaista zeli da izdefinise misice ili da nabaci misicnu masu zna koliko je to tesko i kakve su gluposti price o prebildovanim zenama. Ja sam danas dok sam radila pregib prvi put posle cetiri i po meseca teretane videla biceps, triceps i rame i umalo se nisam prevrnula od srece. Posle sam se trtila pred ogledalom sa sipkom i zagledala se iz svih uglova. A znam da cu se oteliti dok se to ne bude videlo i bez opterecenja u mojim rukama. Jos kad dodam tome i naporan kardio trening jer imam da istopim jos poprilicno sala, koji mi otprilike pokvari pola truda u teretani i bukvalno cu propisati krv.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 26, 2008, 02:07:43 posle podne »

Ne bih rekla da su glupi.. jednostavno neko ni ne žali da zna.. znanuje povlači ili rad ili znanje da možeš ali NEĆEŠ...

glup suprotno od pametan  ... pametan onaj koji zna ... ONI NE ZNAJU A NEMAJU IZGOVR ZA TO .. sledi .. GLUPI LJUDI ! .. ne ulazim u razloge
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Mart 26, 2008, 12:21:22 posle podne »

Slozio bih se s @Danijelom. Vecina se prosto boji i nece da sazna pravu istinu, to zahteva previse rada i ne zvuci sve jednostavno i sareno. Moraju rukavi da se zasucu da bi se doslo do zeljenog cilja. Nije svako spreman to da uradi. Mnogo je lakse tragati za precicama i neprestano kukati.

upravo tako.   
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #12 poslato: Mart 26, 2008, 09:32:15 pre podne »

Slozio bih se s @Danijelom. Vecina se prosto boji i nece da sazna pravu istinu, to zahteva previse rada i ne zvuci sve jednostavno i sareno. Moraju rukavi da se zasucu da bi se doslo do zeljenog cilja. Nije svako spreman to da uradi. Mnogo je lakse tragati za precicama i neprestano kukati.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #11 poslato: Mart 26, 2008, 09:20:39 pre podne »

Ne bih rekla da su glupi.. jednostavno neko ni ne žali da zna.. znanuje povlači ili rad ili znanje da možeš ali NEĆEŠ...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 25, 2008, 08:09:59 posle podne »

informacije su tu .. sve se zna .. ko je pametan i ko stvarno zeli neshto da uradi uradice ... ko je glup nece i tu se pricha zavrshava ...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2008, 06:58:59 posle podne »

Za sve to je kriva neupucenost koja je svuda oko nas.Razne predrasude u vezi teretane su i dalje na zalost prisutne.
Ali opet kazem mi smo npr fini primeri koji treba da motivisu.Imam oko sebe dosta ljudi koji su iz mog licnog primera srusili te predrasude o teretani.

@Daniela
Sa Biserkom imam par fotografija jer sam je na svakom takmicenju koje sam pratila jurila i nju da se slikamo.I mogu da ti kazem da me zena zaista odusevljava ali da je "muzevnija" od mnogih muskaraca :) .Pored nje sam cak i sitna a veruj da to uopste nisam inace,ma zena zmaj i uvek u minjacima i elegantno obucena :)
Sačuvana
Be Happy!!!
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #8 poslato: Mart 25, 2008, 12:48:53 pre podne »

Dok sam trenirao sestru tj. dok je izigravala zamorče, posle 20 min objašnjavanja da se neće nabildovati od rada sa bućicom ( 1 kg), kad me je upitala : "a jel se sigurno neću nabildovati!?", došlo mi da je opajdarim... već sam blebletao o tome kako je devojkama teško objasniti i razuveriti ih, isto kao što je teško i klincima objasniti da kreatin nije svemoćan!  :-\
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Mart 24, 2008, 09:31:16 posle podne »

misici su najaktivnije metabolicko tkivo!  ima li sta jos dodati pored toga...
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #6 poslato: Mart 24, 2008, 08:58:22 posle podne »

ponekad pomislim da se takav stav nikada nece promeniti :( jednostavno neke zene ne mozete ubediti u suprotno od onoga sto misle...i onda bas taj primer Biserke,jedna mi je bas nju navela za primer-kao nece da vezba sa tegovima jer ce izg ::)ledati kao ona..
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #5 poslato: Mart 24, 2008, 08:04:16 posle podne »

to je isto rekla i Biserka Šipka ;)
doduše pna više liči na Colemana ali opet ne dovoljno...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.