TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:51:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Street Workout - Ulicni Trening  (Pročitano 38943 puta)
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #102 poslato: Decembar 21, 2016, 03:03:53 posle podne »

Sta mislite o ovom treningu sa svojom tezinomu cilju povecanja izdrzljivosti i snage?

15 min trcanja srednjim tempom

4x15 skokova iz cucnja
4x10 skoka iz iskoraka (naizmenicno)
5x15 "zablji skok" (ide se ka napred i skakuce se...nznm kao drugacije da objasnim :) )
(sve sa 1 min pauze izmedju svih serija)

10 min trcanja srednjim tempom
5 x sprint 30m 1 min pauze izmedu serija

5x zgibovi do otkaza
5x sklekovi do otkaza
5x propadanja na jednoj sipci do otkaza (to je deo pokreta koji ide iznad sipke kad se radi tkzv ruski zgib)
5x chin-ups do otkaza
3x propadanja do otkaza
(sve sa 1 min pauze izmedju serija)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #101 poslato: April 05, 2016, 10:28:50 posle podne »

Ja ne bih kombinovao ništa jer ne vidim da bi se nešto lepo uklopilo sa tim već bih organizovao neki potpuno drugaciji plan. Na primer da jedan dan odradiš vežbe za gornji deo tela, drugi dan noge i da imaš dane kada ćeš raditi kardio. Sad ide lepo vreme pa možeš voziti bajs ili trčati.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #100 poslato: April 03, 2016, 12:59:40 posle podne »

Odradio danas prvi trening kako sam opisao, nisu me boleli ni rame ni kolena ali je bio bas slab trening. Dusane bio si u pravu za propadanja nemam mnogo snage za njih jer odradim pre kolko mogu sklekove ali bice mnogo bolje to sve za 2 meseca sigurno.
Dusane posto kazes da bi ti bolje organizovao trng reci mi na sta si konkretno mislio pa mogu da iskombinujem s ovim mojim. Raskorake i bugarski cucanj sto si pominjo ubacujem kad malo ojacam i kad kupim tegove :D
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #99 poslato: Mart 31, 2016, 06:07:06 posle podne »

Nije ni bitno da li ti je lekar rekao da ti je rame oporavljeno ili ne i za zdravog coveka je PREopterecenje toliki broj propadanjna.

Dobro opet razumem, street workout...kazem razumem, ali se ne slazem sa tim.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #98 poslato: Mart 31, 2016, 05:47:10 posle podne »

Ja nesto nisam ni siguran da ces ti imati snage za propadanja ako pre toga uradis gomilu sklekova.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #97 poslato: Mart 31, 2016, 05:41:01 posle podne »

Nenade znam da rade dosta ramena kod propadanja ali meni je juce taj fizijatar rekao da mi je rame poptuno u redu tim recima i nije mi bio na pregledu nijedan od pokreta ogranicen niti me je bolelo. Pritom sam pre njim uradio 5 sklekova da vidimo da li me boli rame i nije me bolelo. Mislis da cu ga sigurno povrediti propadanjima posto mi ne smeta za sklekove?
Dusane svakako cu ubaciti bugarski cucanj cim kupim tegove a iskorake planiram redovno da ubacim posle par nedelja kad ojacam :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #96 poslato: Mart 31, 2016, 05:00:34 posle podne »

Hocu da kazem da moze mnogo bolje i kvalitetnije da se isplanira i odradi trening u odnosu na ovo sto si ti napisao.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #95 poslato: Mart 31, 2016, 04:41:52 posle podne »

Da li znas koliko opterecenje trpe ramena kada se rade propadanja..??

Jos plus toliki broj, pa preko toga i povreda.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #94 poslato: Mart 31, 2016, 02:36:29 posle podne »

Oces da mi kazes da je lose da piramidom uradim 100 sklekova, sto cucnjeva, sto ledjnjaka i sto trbusnjaka zaredom bez pauze? Tebra to kida samo tako ne moze da bude lose :D A bicu u toj formi za mesec dana otprilike vec sam radio to pre mnogo puta :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #93 poslato: Mart 31, 2016, 01:29:19 posle podne »

Ja sam ti rekao šta mislim o toj piramidi i da bih ja trening drugačije organizovao.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #92 poslato: Mart 31, 2016, 05:58:28 pre podne »

Bio sam juce kod fizijatra - specijaliste za sportske povrede i hvala Bogu i kolena i rame su poptupno u redu. Smem u sustini sve, trcanje kad smrsam tek.
Mislio sam da mi ovako izgleda trening u pocetku, a vremenom cu sve povecavati i zgibove cu pokusavati dok ne uspem na svakom treningu. Najkasnije krajem juna uzimam 2 bucice od po 9 kg i ubacujem ih da radim biceps i ramena snjima svaki drugi trening. Treniracu 3 dana pa pauza 1 dan.
1. trening -    Piramida + 3 serije propadanja maksimalno kolko mogu + trbusnjaci 4 serije maks
2. trening -    Piramida + sklekovi 2 serije maks + 3 serije cucnjevi maks
Krecem sutra najkasnije da treniram ako ne danas :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #91 poslato: Mart 23, 2016, 08:41:59 posle podne »

Vazi, kad god se rešiš ti se javi ja sam uvek  tu da pomognem :)
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #90 poslato: Mart 23, 2016, 07:45:47 posle podne »

Pa i jeste home workout uglavnom u pravu si :D U sustini napolju bih radio jedino propadanja, pokusavao zgibove dok ne uspem i trbusnjake na onim spravama.
Sumljam da cu sad krenuti ali najkasnije za mesec dana kad se skroz oporavim da mogu sve da radim krecem sto posto.
U svakom slucaju cu te pitati za savet kad krenem, i za prirodne vezbe a i za serije sa bucicama :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #89 poslato: Mart 23, 2016, 01:00:29 posle podne »

Ja bi to pre nazvao home workout :)
Sto pre pocnes da radis sa sebi pre ces doci do rezultata. Naravno bez zurbe dok ne resis povredu. Ako se predomislis i resis da pocnes sa vezbama za noge, trbusnjake, donji deo ledja ti kazi pa da ti napisem neki moj predlog sta bi mogao da radis. Verujem da bi ti prijale ove vezbe uz malo istezanja.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #88 poslato: Mart 23, 2016, 12:24:39 posle podne »

Hvala na podrsci brate, ipak cu krenuti sve zajedno da radim najkasnije za mesec dana kad se oporavim jer mi je dosadno samo noge da radim mesec dana. Nemoj pogresno da me shvatis obozavam ja da treniram al ce mi dosaditi ako tako krenem.
Inace za cucnjeve sam siguran da smem posto sam ih radio i kad su mi rekli da su mi kolena uzas i nije mi smetalo.
Ako u tom periodu od 5 meseci budem imo neki mesec za teretanu uplaticu je cisto da ne bude sve street workout.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.