TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397404 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 09, 2024, 07:18:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: FANATIC-BICEPS TRENING  (Pročitano 29721 puta)
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #30 poslato: Februar 03, 2007, 06:11:57 posle podne »

Kako ne shvatate neke stvari sto se tice vezbanja , ako pogledate od nekih dvd gde bodibilderi profesionalci rade svoje vezbe , videcete da skoro svako radi razlicito a zasto tako ? Zato sto on naprimer ne pogadja dovoljno svoj misic tako , sto znaci da mora da se se eksperimentise da sam uvidis kako te najvise pogadja i tako da radis tu vezbu , to znam cak iz licnog iskustva .
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #29 poslato: Februar 03, 2007, 04:18:28 posle podne »

- Reci mi zasto zabacis laktove unazad kada izvodis prvu i drugu vezbu?

- Da li je bolji efekat kada jos dodatno podignes ruku (lakotvi vise nisu uz telo nego su ispred, to radis kada zavrsav aplitudu u gornjoj tacki) nego kada stoje laktovi fiksirani?

- Koja je razlika izmedju druge i trece vezbe? Ako mozes da pojasnis jer ne vidim razliku u njima...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Januar 29, 2007, 06:37:57 posle podne »

Normalno
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #27 poslato: Januar 29, 2007, 03:25:41 pre podne »

...bitna je kombinacija vezbi... ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Januar 29, 2007, 03:02:07 pre podne »

Ako ste pazljivo pogledali poslednji klip kada sam zavrsio sve vezbe onda ste culi da sam objasnjavao da cesto ubacim jos neke vezbe,to jest menjam ih.Mislim da nisam spomenuo da nekad ubacujem ez sipku umesto ravne ali i to cinim.Mada moram iskreno reci da mnogo cesce volim da radim sa ravnom jer me jako dobro pogadja,cak bolje nego ez.
Medjutim...kao sto su neki od vas vec napisali rad sa ravnom sipkom opterecuje zglobove i to je tacno.Upravo zato je napravljena ez sipka jer taj polozaj hvata odgovara zglobovima i ne lomite ih kao kod rada sa ravnom sipkom.
Imao sam i ja taj problem u pocetku.Javljali su se bolovi u globovima i to za vreme i posle treninga sutradan.Ali sada je to iza mene jer sam to resio tako sto sam zglobove ojacao radeci podlaktice na moj nacin.
A koji je to nacin? E vise o tome na sledecem cd-u kada cu pokazivati podlaktice kako ja radim.Necete verovati koliko sve vezbi ima za ovu partiju koju retko ko uopste i radi a jako je znacajna.
Ma da bre,svaka vezba je dobra na svoj nacin,ja nikad ne radim istu vezbu za svaki trening
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #25 poslato: Januar 27, 2007, 04:03:08 posle podne »

Ja mislim da je bolje da i sledece vjezbe snima telefonom , jer ''mi'' sa dial up-om tesko da cemo moci da skonemo neke  ''teze'' fajlove. Ili kasnije to konvertujte u mp4 pa postavite i to.

Pozz.
Sačuvana
I don't give a fuck
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #24 poslato: Januar 27, 2007, 01:49:17 posle podne »

Fanatic rekao sam ti kad budesh snimao sledeci CD slobodno nazovi donecu ti ja digitalni pa da snimimo ko ljudi da se extra vidi sve  ;) pozz
Sačuvana

Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Januar 27, 2007, 12:54:11 posle podne »

Ako ste pazljivo pogledali poslednji klip kada sam zavrsio sve vezbe onda ste culi da sam objasnjavao da cesto ubacim jos neke vezbe,to jest menjam ih.Mislim da nisam spomenuo da nekad ubacujem ez sipku umesto ravne ali i to cinim.Mada moram iskreno reci da mnogo cesce volim da radim sa ravnom jer me jako dobro pogadja,cak bolje nego ez.
Medjutim...kao sto su neki od vas vec napisali rad sa ravnom sipkom opterecuje zglobove i to je tacno.Upravo zato je napravljena ez sipka jer taj polozaj hvata odgovara zglobovima i ne lomite ih kao kod rada sa ravnom sipkom.
Imao sam i ja taj problem u pocetku.Javljali su se bolovi u globovima i to za vreme i posle treninga sutradan.Ali sada je to iza mene jer sam to resio tako sto sam zglobove ojacao radeci podlaktice na moj nacin.
A koji je to nacin? E vise o tome na sledecem cd-u kada cu pokazivati podlaktice kako ja radim.Necete verovati koliko sve vezbi ima za ovu partiju koju retko ko uopste i radi a jako je znacajna.
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #22 poslato: Januar 27, 2007, 10:16:50 pre podne »

I mene su clanci jedno vrijeme boljeli ali je prestalo. Cuo sam negdje da je bolje raditi sa ravnom sipkom upravo zbog tog polozaja sake.  ''Tada je biceps u punoj funkciji zbog položaja šaka koje su u supinaciji.''  ???
« Poslednja izmena: Januar 27, 2007, 10:26:29 pre podne od strane oktagon » Sačuvana
I don't give a fuck
petronije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #21 poslato: Januar 27, 2007, 02:10:47 pre podne »

Sada ga skidam jedva cekam!!! ;D ;D ;D
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #20 poslato: Januar 26, 2007, 11:48:53 posle podne »

i ja vise volim sa ez sipkom, tako me manje zezaju tetive u podlaktici kada pocnu da bole malo.
a Fanatice svaka ti cast na volji, skroz si lepo ovo odradio, samo nastavi.
I naravno Ogi hvala na uploadu  :)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #19 poslato: Januar 26, 2007, 11:07:47 posle podne »

...radim isto sto i Fanatic, cak radim i vezbu vise ...ali nemam ruke kao on !  :-X :-[ ::) :'( ...

...a sto se tice steznika, oni sluze samo kada radis potiske... ;)
...isto kao sto gurtne stavljas kada radis vucenja, ne sluze ni za sta drugo... ;)

Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #18 poslato: Januar 26, 2007, 08:05:02 posle podne »

Nije tu poenta u programu vezbanja nego je bolje za one koji su losije izvodili vezbe da sad vide kako se to radi... Ipak je drugacije kada vidite od nekog lika u teretani ili nekog lika koji je vec duze vreme u tom sportu...
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #17 poslato: Januar 26, 2007, 08:03:31 posle podne »

Sta ste se naprzili kao da radi neki svemirski trening za ruke?Sasvim rutinski i obican trening kakav ste verovatno i do sada radili,ili niste...?Ne kazem da je los ali nije nista novo...
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #16 poslato: Januar 26, 2007, 07:58:19 posle podne »

I mene je boleo stalno ali je prestao ... ne znam ni sam ... posle nekog vreme sam skontao dame vise ne boli ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.