TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396376 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 12:17:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 410619 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1446 poslato: Jun 15, 2011, 10:35:39 posle podne »

Mono, ni jedan dan off-a nije strasan ako sutra ides jako nisko ili 0UH.
To za naduvavanje kreatinom znaci da se na UH ne pazi.
Ali s obzirom da ti je kraj takmicenja blizu sacekaj sa kreatinom, i vidi zadnju sedmicu da odradis da budes sto suvlja - moje misljenje.
Ma vec sam jako suva... Bash tako, kad preteram, napravim ravnotezu sledeci dan i sve je ok proteklih 10 nedelja... U pravu si, i ja mislim da treba da sachekam, no, uvek je dobro informisati se shto bolje, pa onda odluchiti ;)
I bash zato shto sam suva se tripujem da mi fali malo tonusa ali verujem da ce punjenje odraditi svoje.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #1445 poslato: Jun 15, 2011, 10:27:11 posle podne »

Mono, ni jedan dan off-a nije strasan ako sutra ides jako nisko ili 0UH.
To za naduvavanje kreatinom znaci da se na UH ne pazi.
Ali s obzirom da ti je kraj takmicenja blizu sacekaj sa kreatinom, i vidi zadnju sedmicu da odradis da budes sto suvlja - moje misljenje.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1444 poslato: Jun 15, 2011, 10:20:16 posle podne »

Ishranu sam vec regulisala i navikla se na to, znachi "omashke" su svedene na minimum, sem onog jednog u 10 dana kad dozvolim sebi da se "prebijem" sa 100 gr suvog grozdja  :P
A koji si ti koristio, estar ili monohidrat?
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #1443 poslato: Jun 15, 2011, 10:11:11 posle podne »

Tesko da ces ista primetiti po pitanju "zavodnjenosti - nadutosti" ako pazis sa UH.
Iz iskustva pricam.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1442 poslato: Jun 15, 2011, 10:06:18 posle podne »

Pa pazi, ti ne moras da dizes nista vise nego sto sad dizes iako koristis kreatin. E sad ja koristim monohidrat i samo znam da ti njega ne bih preporucio jer me je as naduo  ;D A koliko ja znam ni CEE ni cre-alkalin ne naduvaju..
Zato ja ne bih monohidrat, necu da se hidriram van mishica ;) i ja "znam" da ne "naduvavaju", nego chekam rech nekog ko je to probao pa da mi opishe ceo dozivljaj ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
dakifil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1441 poslato: Jun 15, 2011, 09:45:40 posle podne »

Pa pazi, ti ne moras da dizes nista vise nego sto sad dizes iako koristis kreatin. E sad ja koristim monohidrat i samo znam da ti njega ne bih preporucio jer me je as naduo  ;D A koliko ja znam ni CEE ni cre-alkalin ne naduvaju..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1440 poslato: Jun 15, 2011, 09:39:26 posle podne »

Biochemo, jesi probao onaj esterifikovani? On mi se najvishe dopada (teoretski) i mislim da bi mi praktichno najvishe odgovarao. Upravo ideja o oporavku mishica me pokrenula na razmishljanje o ubacivanju kreatina, no, moram malo da opipam teren, i iskreno, plashim se pomalo za svoju zenstvenost (mada je to uvek najmanje bilo pitanje fizichkog izgleda) :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #1439 poslato: Jun 15, 2011, 06:55:21 posle podne »

A shta kada bih ja, kao zensko, dodala malo kreatina posle treninga, kako bi se to odrazilo na moj izgled? Ne bih da izgledam kao Shvarceneger :)
Snaga mi, islovno recheno, ne treba, jer ako pocnem da dizem vishe od ovog sada... drzi se, Biserka ;) shalim se naravno :)

Malo bolji volumen, (prvi kreatin - više snage ;D) i bolji oporavak. Budeš svežija kad se probudiš ujutru posle sumanutog treninga.
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #1438 poslato: Jun 15, 2011, 03:52:17 posle podne »

Pa,samo bi ti pomoglo u radu sa tegovima,sto indirektno utice i na izgled koji zelis..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1437 poslato: Jun 15, 2011, 02:57:57 posle podne »

A shta kada bih ja, kao zensko, dodala malo kreatina posle treninga, kako bi se to odrazilo na moj izgled? Ne bih da izgledam kao Shvarceneger :)
Snaga mi, islovno recheno, ne treba, jer ako pocnem da dizem vishe od ovog sada... drzi se, Biserka ;) shalim se naravno :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12819


Never give up!

« Odgovor #1436 poslato: Jun 15, 2011, 02:18:33 posle podne »

probacu ovaj sto kaze da je 26 puta jaci od monohidrata ali to cisto sumnjam, to je samo rreklama... :)
Ne bacaj pare

Ne bih se slozio da je bacanje para ukoliko se srede ostali suplementi i ishrana na najvei moguci nivo.Ali ocekivati 26 puta vecu snagu itd..su gluposti jer to je samo reklama.Pa opet daleko od toga da je proizvod los,naprtiv odlican je ali na duze staze a ne za tako kratko vreme kao sto pise na reklami.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #1435 poslato: Jun 15, 2011, 09:04:53 pre podne »

probacu ovaj sto kaze da je 26 puta jaci od monohidrata ali to cisto sumnjam, to je samo rreklama... :)
Ne bacaj pare
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1434 poslato: Jun 15, 2011, 08:27:04 pre podne »

Naravno da je reklama i da ne može dati 26 x bolje rezultate, ali je svakako dobar. :)
Sačuvana
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #1433 poslato: Jun 15, 2011, 08:15:13 pre podne »

probacu ovaj sto kaze da je 26 puta jaci od monohidrata ali to cisto sumnjam, to je samo rreklama... :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1432 poslato: Jun 14, 2011, 06:14:51 posle podne »

Ako možeš da ga priuštiš, CellTech je odličan proizvod. Lično, još ga nisam koristio.

Teško je reći koji je kreatin najbolji. Moraš sam da testiraš i vidiš koji ti oblik odgovara najviše. Generalno, mislim da su ljudi i dalje najzadovoljniji monohidratom. Ja lično nisam primetio razlike izmeĂ°u monohidrata, cee i krealkalyna. KreAlkalyn Pro sam "osetio", ali to je već verovatno zbog dodatnog kofeina.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.