TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396011 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 05, 2024, 11:42:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 401467 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12801


Never give up!

« Odgovor #1236 poslato: Avgust 18, 2010, 10:06:33 posle podne »

Trans X Professional - pomalo zapostavljen ali izuzetan preparat. Ko god ga je koristio, bio je zadovoljan.

Da, sastav mu je odlican.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1235 poslato: Avgust 18, 2010, 05:05:07 posle podne »

Trans X Professional - pomalo zapostavljen ali izuzetan preparat. Ko god ga je koristio, bio je zadovoljan.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #1234 poslato: Avgust 18, 2010, 01:30:54 posle podne »

Neznam, ja sam opet nekako imun na kreatin, ma nema šta nisam probao i koje sve varijante, i koje firme, ništa pravi baksuz. Valjda zavisi od tela. Dok naprimer glutamin mi organizam razbija u bilo kojoj varijanti, tačno ga osetim ne u snazi, već u izdržljivosti na treningu.
Dešava se... ima zaista takvih ljudi, ali češći je slučaj da je ishrana dosta slaba, a očekivanja ogromna... 

Što ne probaš sa nekim NO reaktorom? ukoliko želiš da osetiš upravo taj "energy boost" efekat


Pa ne treba mu NO ako je početnik, klopa hidrate itd. Ali ono što može da uzme je transXprofesional. Vrlo dobar (ne skup) komplexan kreatinski preparat. Mislim da ima sve forme kreatina osim alkalina. Ako te to ne uradi, onda se batali kreatina.
« Poslednja izmena: Avgust 18, 2010, 01:33:16 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1233 poslato: Avgust 18, 2010, 11:03:16 pre podne »

Citat
Ok,uzecu optimum ovaj put,pa javljam da li sam nonresponder :/


Samo da te unapred upozorim da ces ga teško naci jer je trenutno
nestašica ON proizvoda,pa samim tim i njihovog kreatina.
Bolje prvo proveri da li ga u prodavnici imaju na lageru pre nego što kreneš u kupovinu.
Hvala,u svakom slucaju skoknucu do tebe ili do kolege u milenijumu pa cu vec nesto iskombinovati,ionako mi ponestaju i ostale stvarcice.

Super
Onda se možda i vidimo
Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1232 poslato: Avgust 18, 2010, 08:54:41 pre podne »

Neznam, ja sam opet nekako imun na kreatin, ma nema šta nisam probao i koje sve varijante, i koje firme, ništa pravi baksuz. Valjda zavisi od tela. Dok naprimer glutamin mi organizam razbija u bilo kojoj varijanti, tačno ga osetim ne u snazi, već u izdržljivosti na treningu.

Dešava se... ima zaista takvih ljudi, ali češći je slučaj da je ishrana dosta slaba, a očekivanja ogromna... 

Što ne probaš sa nekim NO reaktorom? ukoliko želiš da osetiš upravo taj "energy boost" efekat
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1231 poslato: Avgust 11, 2010, 04:34:52 posle podne »

Citat
Ok,uzecu optimum ovaj put,pa javljam da li sam nonresponder :/


Samo da te unapred upozorim da ces ga teško naci jer je trenutno
nestašica ON proizvoda,pa samim tim i njihovog kreatina.
Bolje prvo proveri da li ga u prodavnici imaju na lageru pre nego što kreneš u kupovinu.
Hvala,u svakom slucaju skoknucu do tebe ili do kolege u milenijumu pa cu vec nesto iskombinovati,ionako mi ponestaju i ostale stvarcice.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1230 poslato: Avgust 09, 2010, 01:39:08 posle podne »

Citat
Ok,uzecu optimum ovaj put,pa javljam da li sam nonresponder :/


Samo da te unapred upozorim da ces ga teško naci jer je trenutno
nestašica ON proizvoda,pa samim tim i njihovog kreatina.
Bolje prvo proveri da li ga u prodavnici imaju na lageru pre nego što kreneš u kupovinu.
Sačuvana
   
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1229 poslato: Avgust 09, 2010, 01:31:52 posle podne »

Vidim da dosta hvalite dymatize kreatin,verovatno s razlogom,ali meni on uopste nije radio.Hocu da probam jos jednom sa nekim kreatinom da utvrdim da li uopste reagujem na monohidrat,pa ako mozete da mi predlozite neki?

DA me neshvatiš pogrešno,ali teško da se kreatini mogu podeliti na one koji
rade i koji ne rade...razlika je u cistoci i usitnjenosti praha.
Kako si ga koristio?
Šta si ocekivao od upotrebe kreatina?
Naravno,kapiram ja to,ali znam neke ljude koji isto nisu reagovali na odredjene da kazem bolje firme,a jesu recimo na biotech ili allmax,pa sam mislio cisto da probam,nije kreatin tako skupa stvar,nemam sta da izgubim.Koristio sam ga 5g ujutru na prazan stomak,10g pre treninga i 10g u PWM-u,danima kada ne treniram samo 5g ujutru.A nisam ocekivao nista preterano,cisto makar neki mali porast snage,nista vise,a i malo vode ispod koze nije na odmet :D

To što si ocekivao je savim ok.
Šta da kažem,probaj sa nekim drugim,pa baš
javi kako ti je odradio.
Ok,uzecu optimum ovaj put,pa javljam da li sam nonresponder :/
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1228 poslato: Avgust 09, 2010, 08:57:44 pre podne »

Vidim da dosta hvalite dymatize kreatin,verovatno s razlogom,ali meni on uopste nije radio.Hocu da probam jos jednom sa nekim kreatinom da utvrdim da li uopste reagujem na monohidrat,pa ako mozete da mi predlozite neki?

DA me neshvatiš pogrešno,ali teško da se kreatini mogu podeliti na one koji
rade i koji ne rade...razlika je u cistoci i usitnjenosti praha.
Kako si ga koristio?
Šta si ocekivao od upotrebe kreatina?
Naravno,kapiram ja to,ali znam neke ljude koji isto nisu reagovali na odredjene da kazem bolje firme,a jesu recimo na biotech ili allmax,pa sam mislio cisto da probam,nije kreatin tako skupa stvar,nemam sta da izgubim.Koristio sam ga 5g ujutru na prazan stomak,10g pre treninga i 10g u PWM-u,danima kada ne treniram samo 5g ujutru.A nisam ocekivao nista preterano,cisto makar neki mali porast snage,nista vise,a i malo vode ispod koze nije na odmet :D

To što si ocekivao je savim ok.
Šta da kažem,probaj sa nekim drugim,pa baš
javi kako ti je odradio.
Sačuvana
   
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12801


Never give up!

« Odgovor #1227 poslato: Avgust 08, 2010, 11:14:48 pre podne »

Neznam, ja sam opet nekako imun na kreatin, ma nema šta nisam probao i koje sve varijante, i koje firme, ništa pravi baksuz. Valjda zavisi od tela. Dok naprimer glutamin mi organizam razbija u bilo kojoj varijanti, tačno ga osetim ne u snazi, već u izdržljivosti na treningu.

A eto veca vecina ljudi ne oseti glutamin na taj nacin kao ti.Sto opet znaci da si ti srecan an drugi nacin.Kod svakog nesto radi bolje, treba probati i videti.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #1226 poslato: Avgust 08, 2010, 06:45:39 pre podne »

Neznam, ja sam opet nekako imun na kreatin, ma nema šta nisam probao i koje sve varijante, i koje firme, ništa pravi baksuz. Valjda zavisi od tela. Dok naprimer glutamin mi organizam razbija u bilo kojoj varijanti, tačno ga osetim ne u snazi, već u izdržljivosti na treningu.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12801


Never give up!

« Odgovor #1225 poslato: Avgust 07, 2010, 09:53:02 posle podne »

Vecina ide sistem 5gr pre treninga 5gr posle...ja praktikujem punjenje 7-10dana 4puta po 5gr na dan. 5gr ujutru,5gr pre treninga,5gr posle treninga,5gr uvece..pa onda odrzavam sa 10-15gr.Neki kazu da je mnogo ali meni radi mnogo bolje nego sa manjim dozama ili od prve varijante.Ti probaj sa manjom dozom pa ako ne radi probaj moj sistem.
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1224 poslato: Avgust 07, 2010, 08:39:20 posle podne »

Tako i treba.Probaj vise brendova kao i sistema uzimanja kreatina.Moguce je da ce dati rezultate.
Da,da,svakako cu probati jos neki,a samo mi reci koji jos nacin uzimanja kreatina moze da ima,da probam i to?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12801


Never give up!

« Odgovor #1223 poslato: Avgust 06, 2010, 10:28:44 posle podne »

Tako i treba.Probaj vise brendova kao i sistema uzimanja kreatina.Moguce je da ce dati rezultate.
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1222 poslato: Avgust 06, 2010, 02:43:11 posle podne »

Vidim da dosta hvalite dymatize kreatin,verovatno s razlogom,ali meni on uopste nije radio.Hocu da probam jos jednom sa nekim kreatinom da utvrdim da li uopste reagujem na monohidrat,pa ako mozete da mi predlozite neki?

DA me neshvatiš pogrešno,ali teško da se kreatini mogu podeliti na one koji
rade i koji ne rade...razlika je u cistoci i usitnjenosti praha.
Kako si ga koristio?
Šta si ocekivao od upotrebe kreatina?
Naravno,kapiram ja to,ali znam neke ljude koji isto nisu reagovali na odredjene da kazem bolje firme,a jesu recimo na biotech ili allmax,pa sam mislio cisto da probam,nije kreatin tako skupa stvar,nemam sta da izgubim.Koristio sam ga 5g ujutru na prazan stomak,10g pre treninga i 10g u PWM-u,danima kada ne treniram samo 5g ujutru.A nisam ocekivao nista preterano,cisto makar neki mali porast snage,nista vise,a i malo vode ispod koze nije na odmet :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 14 upita.