TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:20:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: I meni treba savet :)  (Pročitano 14150 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Septembar 20, 2007, 11:43:13 pre podne »

Dobro nam dosla... sto se tune tice ona jeste dobra ali ulje koje je unutra bas i nije.Zato ti savetujem da obavezno tunu dobro ocedis.Ukoliko vec zelis nesto veoma dobro ali dijetalno uzmi oslic filete i to lepo skuvaj bez posebnih dodataka.Ako ne mozes izdrzati neslano da jedes malo zacini ali ne preteruj.Riba je najbolji izvor hrane kada zelimo lepo i vitko telo.
Ja je jedem stalno kada se takmicim,samo sto nema nikakvih zacina  :)
Sačuvana
insomnia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #30 poslato: Septembar 20, 2007, 11:42:57 pre podne »

Universal Nutrition
Vitamin E **   
  i jos nesto:)mozete li mi reci koliko je gore navedeno preporucljivo uzimati?ja sam htjela da pocnem ali su mi rekli da se moze desiti da moje tijelo prestane da proizvodi taj vitamin i da cu morati onda stalno da uzimam.a ja bih htjela da cujem strucno misljenje?:)
Sačuvana
insomnia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #29 poslato: Septembar 20, 2007, 11:14:18 pre podne »

hvala svima na objasnjnjima.laknulo mi je :D.znam koliko truda treba da bi se uvecala masa.ali da li vazi savjeti vaze i u slucaju ako nisam mrsavica nego imam prirodno jacu konstrukciju(tipa ana nikolic,cisto da imate neku predstavu)tako da se ima sta definisati? ;D i jos nesto,znam da je preporucljivo jesti ribu,ali ja uglavno jedem tunu iz konzerve i zanima me da li ima isti efekat kao da jedem 'pripremljenu"ribu,da se tako izrazim?
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #28 poslato: Septembar 20, 2007, 08:48:52 pre podne »

pozdrav svima!ja sam nova na forumu.trenitam kod kuce.kombinujem razlicite vjezbe i zadovoljna sam.zani ma me samo da li mogu "nabiti",uvecati masu i sl.misica nogu(a to nikako ne zelim,samo definiciju)vjezbama koje su na poslednjem CD-u Cindy Crawford.

Jako tesko, bez tegova ne moze da se razije i stimulise misicni rast. Kombinacija teretane i aerobika + odgovarajca ishrana dovode do vece izrazajnosti misica. Da bi se definisao mora da se razvije da bi imalo sta da se definise, a to je teretana.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #27 poslato: Septembar 19, 2007, 10:41:49 posle podne »

cao i dobrodosla  :)

ne znam tacno koje su vezbe na cdu krafordove ali uveravam te da nema ni najmanje sanse da dobijes misicne mase od bilo kojih vezbi koje se rade kod kuce. pogotovo ne kao zensko (testosteron je jedan od glavnih anabolickih hormona pa zbog toga). nemas razloga da se u tom smeru bojis ni tegova a pogotovo ne kucnih varijanti vezbi.
Dakako preporucio bih ubacivanje nekog klasicnog kardio treninga (trcanje naravno) kao i uvodjenje nekih vezbi sa tegovima ali odluka je naravno na tebi.
I jos samo jedno - na liniju i definiciju daleko vise utice ishrana nego trening.

Pozdrav i srecno
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #26 poslato: Septembar 19, 2007, 10:40:08 posle podne »

Nema sanse da ih napucas jer nemas dovoljno testosterona u sebi.A pogotovo tim vezbicama kod kuce bez opterecenja.Glavnu ulogu ti tu igra hrana.
Sačuvana
insomnia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #25 poslato: Septembar 19, 2007, 10:35:07 posle podne »

pozdrav svima!ja sam nova na forumu.trenitam kod kuce.kombinujem razlicite vjezbe i zadovoljna sam.zani ma me samo da li mogu "nabiti",uvecati masu i sl.misica nogu(a to nikako ne zelim,samo definiciju)vjezbama koje su na poslednjem CD-u Cindy Crawford.
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #24 poslato: Avgust 10, 2007, 08:40:19 posle podne »

Mogu ti reci da ove promene nikom ne prijaju  i jako je tesko vezbati po takvom vremenu. :P
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Avgust 09, 2007, 06:32:48 posle podne »

Ja se polako vraćam fitnessu ali mogu vam reći da mi ove promene vremena uopšte ne prijaju...
Ipak pokušavam da održim zadatke date sebi.. čuće se kako napredujem ;)
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #22 poslato: Avgust 09, 2007, 03:27:17 posle podne »

O YEA`!
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #21 poslato: Avgust 08, 2007, 10:07:26 posle podne »

Manje kukanja, vishe shljakanja... :P ;D ;D ;D
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #20 poslato: Avgust 06, 2007, 03:46:42 posle podne »

pereco, mnogo si me zbunila ovim nickom zato sto mene gomila ljudi tako zove..... ;)
i ja se vracam treninzima posle letnje pauze.....pridruzujem se zenskoj kuknjavi....
poz!
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #19 poslato: Avgust 06, 2007, 03:44:48 posle podne »

Da meni predstavlja problem sto sa zenama ne mogu da treniram zbog velikih kilaza1"Nece da se nabilduju"
A od muskaraca koji treniraju sam slabija pa je nezgodno skidati stalno tegove!Sada sama treniram jednostavno ustanem odradim ujitru trening najbolje sto mogu i to je to!!
o o o o o o o o o o o o isti problem-isto resenje! ::)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Jul 22, 2007, 12:25:17 posle podne »

Meni je problem što sam okružena lenjivcima ili preterno zauzetim likovima.
;ada ako niste takmičar ili posebno zaljubljeni u teretanu uvek se može naći neka aktinost u kojoj možete uživati u društvu, tipa bajsa, bazena, planinarenja...
Sačuvana
Aleksandra Rapajic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #17 poslato: Jul 21, 2007, 05:51:26 posle podne »

Da meni predstavlja problem sto sa zenama ne mogu da treniram zbog velikih kilaza1"Nece da se nabilduju"
A od muskaraca koji treniraju sam slabija pa je nezgodno skidati stalno tegove!Sada sama treniram jednostavno ustanem odradim ujitru trening najbolje sto mogu i to je to!!
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.174 sekundi sa 18 upita.