TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:12:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tecne aminokiseline?  (Pročitano 19265 puta)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #17 poslato: Avgust 31, 2008, 02:42:39 posle podne »

Citat
ako si ti za to vreme dobio 10 kila M I S I C A zovi Ginisa brate  jos od surutke domace i przenih jaja 

mi ovde koji jedemo po kilo mesa i kilo elle na dan uz pola kile pirincha,ocigledno moramo da se preshaltamo na tvoju ishranu jer smo u zabludi...

pa vidis da pojma nemas  ;D ;D ;D :D :D :D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Avgust 31, 2008, 02:29:12 posle podne »

ahahaha jesu :D Ali dobro, tad sam jeo kao azdaja...svako jutro za doruchak tunjevina, 5-6 przenih jaja, domaci kajmak+sir i sta se jos nadje u frizideru...Plus sam pio pola litre-litar domace surutke na dan...Ali radio sam kao blentava azdaja, tj u teretani budem pola sata od kada udjem do kad izadjem...20 sekundi pauza izmedju serija, minut pauza izmedju vezbi, i tako 4-5 vezbi za grudi, 4-5 vezbi za biceps (preterano al` jbga)...sa 82 kg sam dosao na 90kg za 3 meseca, plus skinuo stomak (tu otislo kontam 2 kile :) )

ako si ti za to vreme dobio 10 kila M I S I C A zovi Ginisa brate :D jos od surutke domace i przenih jaja :D

mi ovde koji jedemo po kilo mesa i kilo elle na dan uz pola kile pirincha,ocigledno moramo da se preshaltamo na tvoju ishranu jer smo u zabludi...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #15 poslato: Avgust 31, 2008, 12:38:34 posle podne »

ahahaha jesu :D Ali dobro, tad sam jeo kao azdaja...svako jutro za doruchak tunjevina, 5-6 przenih jaja, domaci kajmak+sir i sta se jos nadje u frizideru...Plus sam pio pola litre-litar domace surutke na dan...Ali radio sam kao blentava azdaja, tj u teretani budem pola sata od kada udjem do kad izadjem...20 sekundi pauza izmedju serija, minut pauza izmedju vezbi, i tako 4-5 vezbi za grudi, 4-5 vezbi za biceps (preterano al` jbga)...sa 82 kg sam dosao na 90kg za 3 meseca, plus skinuo stomak (tu otislo kontam 2 kile :) )


Trening ti je bio odlican. Swaka cast.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2008, 10:40:44 pre podne »

ahahaha jesu :D Ali dobro, tad sam jeo kao azdaja...svako jutro za doruchak tunjevina, 5-6 przenih jaja, domaci kajmak+sir i sta se jos nadje u frizideru...Plus sam pio pola litre-litar domace surutke na dan...Ali radio sam kao blentava azdaja, tj u teretani budem pola sata od kada udjem do kad izadjem...20 sekundi pauza izmedju serija, minut pauza izmedju vezbi, i tako 4-5 vezbi za grudi, 4-5 vezbi za biceps (preterano al` jbga)...sa 82 kg sam dosao na 90kg za 3 meseca, plus skinuo stomak (tu otislo kontam 2 kile :) )
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #13 poslato: Avgust 31, 2008, 10:27:52 pre podne »

Lele, kakve cu strije da dobijem, kad sam samo sa aminokiselinama u tabletama za 3 meseca dobio 10 kg misicne mase :D

:D jel si siguran da su to bile aminokiseline? :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #12 poslato: Avgust 31, 2008, 10:01:59 pre podne »

ihhaaa...!
Sačuvana
two more...no matter what...!
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #11 poslato: Avgust 31, 2008, 09:22:38 pre podne »

Lele, kakve cu strije da dobijem, kad sam samo sa aminokiselinama u tabletama za 3 meseca dobio 10 kg misicne mase :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #10 poslato: Avgust 30, 2008, 10:21:17 posle podne »

Naravno da je protein potreban...ustvari on je najpotrebniji.
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #9 poslato: Avgust 30, 2008, 05:44:28 posle podne »

Dakle, uzmem:

http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY354
http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY355

I koji jeftiniji protein, ako je uopste potreban? :)
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2008, 05:58:22 posle podne od strane markok84 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Avgust 30, 2008, 04:52:01 posle podne »

Onda whey protein,tecne amino i creatin
Sačuvana
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #7 poslato: Avgust 30, 2008, 04:45:29 posle podne »

Mislio sam jedno 80 eura mesecno max...Ali moze i manje, necu se zalim :) Nisam apsolutni pochetnik, vec sam radio, i kao shto reko`, telo mi dobro reaguje (brzo rastu misici/brzo prerastam tezine). Znam tacno do cega hocu da dodjem, dodatnih 10kg misicne mase -5kg sala ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Avgust 30, 2008, 02:08:50 posle podne »

Sto se tice creatina ,ja nikada nisam radio ta punjenja...a nove vrste creatina su ti kre alkaliyn liquid i u tabletama.Ne brini da ce ti nesto opteretiti jetru,sve mozes kombinovati,sve zavisi koliko novca si spreman da ulozis u sve pa cu ti napisati kako da pijes i kada.
Sačuvana
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #5 poslato: Avgust 30, 2008, 02:02:23 posle podne »

Hvala :) Moze sve da se smucka dve flasice po po` litre vode, jedna popije pre treninga, jedna posle?

Npr, smuckam dekstrozu, kreatin i BCAA u flashicu, popijem pre treninga jednu flasicu, drugu flasicu posle treninga? Takodje, chuo sam da novi kreatini nemaju potrebu za "periodom punjenja", i da im kofein/alkohol ne unistavaju dejstvo toliko..jel to tachno, i koji su ti?

Da li su mi uopste potrebne aminokiseline u tabletama posle BCAA i kreatina? Da ne bude previse za jetru...Eventualno bih mogao i neki protein da uzmem, ali ne bih bash da archim jetru...

Dakle, ne bi mi bilo previse kreatin+bcaa+whey protein? Mozda prvo 15 dana bez ichega, pa onda 10 dana samo proteini, pa onda ubacim i ovo dvoje..?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Avgust 30, 2008, 11:48:29 pre podne »

BCAA su amino kiseline leucin,izoleucin,valin   prima force 500g
Elite Whey protein dymatize 2,3 kg
Tecne amino bilo koje
Creatine mikronizovani moze Labrada ili Dymtize
Sačuvana
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2008, 11:42:27 pre podne »

pa dobro, 50-70e mesechno nije problem...Ne znam vishe ni kako se krecu cene preparata...Ishranu cu regulisati, tj preci cu sa bureka sa sirom na burek sa mesom...Zjbavam se, ozb, kad budem pocheo, jescu kvalitetniju i proteinsku hranu (tunjevine, piletina, hleb gasim). Ovaj...mislis da sve to uzmem od jednom? BCAA pretpostavljam da je kreatin...

Jel ima neke sustinske razlike izmedju technih i chvrstih aminokiselina, ili je samo stvar u tome kako se guta?

Jel mi ok varijanta da za pochetak uzmem neki kreatin i aminokiseline? Ne bih odmah preopteretio organizam sa kojechime..I ako ti nije problem, da mi napises tacno koji preparat iz kataloga pansporta :) Dakle cilj je izbeci dobijanje sala/masnog misica :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.