TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:15:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tecne aminokiseline?  (Pročitano 19270 puta)
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 01, 2008, 11:34:20 posle podne »

Ev` me opet...previshe posla, ispita, tek sam pre 2 dana krenuo u bilderanu...

Idemo sad konkretno :D Ukus, kako se guta i sl je nebitno. Takodje, ne trebaju mi neki ultra giga miga rezultati. Chime se najvise dobija za ulozen novac, a sta je vishe bacanje para? Daklem, da efekat bude dobar, a najisplativiji na mesecnom nivou.

Imam 83 kg, 185. Pomastan sam :) Koliko mi sledeca pakovanja mogu trajati?


Aminokiseline...


Dymatize Liquid super amino. Litar, 2090 dinara. http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY354
Dymatize Super amino, 500 tableta, 2700 dinara. http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY356

Posto uzimam sa ortakom po pola, ove u tabletama bi podelili, dakle, recimo, 300 tableta za 1600 din.


Creatine...


Dymatize Liquid L-Carnitine, 470 ml, 1700 dinara http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY355
Dymatize creatine monohydrant, 1.1kg, 2600 dinara4 http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY305

Fora kao i kod amino, uzimam sa ortakom po pola, pa uzimam vece pakovanje. Tako bi npr pola kg kostalo 1100 dinara.

Fora je sto ja volim da cugnem malo zestine, a pijem dve velike kafe dnevno...Koliko se secam, kreatinu to prilicno smeta? Ima li i techni taj problem?

Whey proteini ...Koji ne odvaljuje sa cenom, a OK je? Dakle, OK, ne profi ;) chini mi se da je dymatize prilichno skup...Takodje ce se deliti na pola, recimo da CELO pakovanje traje 4 meseca..

Hvala na odgovorima :)


Sačuvana
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #31 poslato: Septembar 05, 2008, 09:49:50 posle podne »

To se odnosilo na onih 10 kg, sto smo rascistili...Pogresno sam shvatio i pogresno sam se izrazio :) Ali bih i sad bio zadovoljan samo sa tim sto sam dobio za ta 3 meseca...
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #30 poslato: Septembar 03, 2008, 10:56:20 posle podne »

 8) 8) 8)

Scroll koji post nize...

Ja sam izgleda corav,ili ti nisi nisi naveo nista vise osim da su amino kiseline u tabletama :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: Septembar 03, 2008, 10:01:30 posle podne »

Hehe...pa kroz to smo svi prosli :)  Eh da bar to moze tako i sada bilo bi super.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #28 poslato: Septembar 03, 2008, 07:01:35 posle podne »

To je cist primer kako radi placebo.
Jer toliki dobitak sigurno nije od amino kiselina.

I meni je prvi saplement u zivotu bio amino kiseline,
tacnije amino 1900,i ja kad sam ih pio dobo sam sigurno
5-6 kg,mozda i vise,ali to ti je ono,popijem tri tablete i
cini mi se da hocu da eksplodiram koliko se nadujem i da
imam snage da polomom sve sprave po teretani.
I ono kao ,danas cu da uzmem 4 tablete umesto tri,pa odmah
pokusavam da probijem maksimum na bencu :D :D
Mlados-Ludost-Glupost :D :D


« Poslednja izmena: Septembar 03, 2008, 07:03:33 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #27 poslato: Septembar 02, 2008, 01:45:18 posle podne »

Scroll koji post nize...
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #26 poslato: Septembar 02, 2008, 09:10:37 pre podne »

8) 8) 8)

Lele, kakve cu strije da dobijem, kad sam samo sa aminokiselinama u tabletama za 3 meseca dobio 10 kg misicne mase :D

Daj nam reci koje su to amino kiseline da ih svi pijemo ;D ;D
:D :D :D ala je sad lupio!!!
 Daj stvarno reci nam da i mi dobijemo 10 kg mis. mase :D :D :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #25 poslato: Septembar 02, 2008, 12:54:13 pre podne »

 8) 8) 8)

Lele, kakve cu strije da dobijem, kad sam samo sa aminokiselinama u tabletama za 3 meseca dobio 10 kg misicne mase :D

Daj nam reci koje su to amino kiseline da ih svi pijemo ;D ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Avgust 31, 2008, 05:40:07 posle podne »

Ja sam se malo pogresno izrazio a pogresno i shvatio :) Jednostavno sam primecivao da su mi misici mnogo veci, a da izgledam sve manje debelo (sala imam uglavnom na stomaku, u nekoj normalnoj meri (pivskoj)). Misici mi nisu izgledali definisano, ali nisam imao bas sala ispod koze..Ne razumem se bash specijalno :) Nije mi sad cilj da izgledam ogromno a zaobljeno, ili ogromno a izdefinisano do krvi...nego onako atletski. sad krecem drugom logikom, da ipak pokusam da gradim misic koji nece biti samo napumpan, nego ce se koliko/toliko i oscrtavati. Ne bih da se napucam divljacki pa da to definisem da bih dosao do neceg, da mi koza ne ispuca kao onda..

Cuo sam da ima kombinacija tecne amino + kreatin u jednom. Kakvo je to i ima li u pansport? Whey Protein se izgleda podrazumeva, samo koji a da ne goji i da nije preskup? Ukus aaaapsoluuutno nije bitan...

gojiti ces se samo ako preteras sa unosom,nadji pravi odnos...Nemoj unositi bespotrebne kalorije tipa junk food,previse laktoze,previse secera i voca sa high GI,whey uzmi koji god,uzmi bcaa,uzmi vitamine i omega 3 i to ti je fina osnova
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #23 poslato: Avgust 31, 2008, 05:20:38 posle podne »

Ja sam se malo pogresno izrazio a pogresno i shvatio :) Jednostavno sam primecivao da su mi misici mnogo veci, a da izgledam sve manje debelo (sala imam uglavnom na stomaku, u nekoj normalnoj meri (pivskoj)). Misici mi nisu izgledali definisano, ali nisam imao bas sala ispod koze..Ne razumem se bash specijalno :) Nije mi sad cilj da izgledam ogromno a zaobljeno, ili ogromno a izdefinisano do krvi...nego onako atletski. sad krecem drugom logikom, da ipak pokusam da gradim misic koji nece biti samo napumpan, nego ce se koliko/toliko i oscrtavati. Ne bih da se napucam divljacki pa da to definisem da bih dosao do neceg, da mi koza ne ispuca kao onda..

Cuo sam da ima kombinacija tecne amino + kreatin u jednom. Kakvo je to i ima li u pansport? Whey Protein se izgleda podrazumeva, samo koji a da ne goji i da nije preskup? Ukus aaaapsoluuutno nije bitan...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Avgust 31, 2008, 03:11:09 posle podne »

Rek`o sam u editu....sa 82 kg sam skochio na 90 kg, a vidljivo salo mi se smanjilo..tj nadzirale su mi se plocice koje nikad u zivotu nisam vid`o...Definiciju nisam imao ni pre ni posle, ne znam kakav mi je bio sastav misica. Kontam da bih spao za dosta kila kad bi taj misic bio suv misic.

U svakom sluchaju, misicna masa (od chega god ona bila gradjena) mi se povecala za toliko.

Moj pojam "chist misic" je pojam "povecala mi se tezina, ali nije otisla u stomak".

raspodela sala...to ne znachi da si izgubio to salo nego je otislo tamo gde je potrebnije,recimo oko ruku,nogu itd,ide ka misicima koje najvise koristis i samim tim ne izgledas kao da si se udebljao a ustvari imas veci bf...ja ti samo pricam da  se ne bi razocarao kada budes to skidao tj kad se budes definisao malo vise,pa da ne pomislis da si izgubio odjednom misice...

10kg misica je OOOGROMNA kolicina...zamisli 10 kila snicli na sebi,a od takve ishrane nema teorijske sanse toliko da si nabacio mis mase...MASE da,Misica za to vreme s atakvom hranom no way...jednostavno to je prkosenje fizici...ispada da ti svaki gram proteina iskoristis ko da si uneo 20....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #21 poslato: Avgust 31, 2008, 03:00:57 posle podne »

Rek`o sam u editu....sa 82 kg sam skochio na 90 kg, a vidljivo salo mi se smanjilo..tj nadzirale su mi se plocice koje nikad u zivotu nisam vid`o...Definiciju nisam imao ni pre ni posle, ne znam kakav mi je bio sastav misica. Kontam da bih spao za dosta kila kad bi taj misic bio suv misic.

U svakom sluchaju, misicna masa (od chega god ona bila gradjena) mi se povecala za toliko.

Moj pojam "chist misic" je pojam "povecala mi se tezina, ali nije otisla u stomak".
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #20 poslato: Avgust 31, 2008, 02:57:43 posle podne »

Pa majq mu, prvih mesec/dva sam dobijao mnogo, treci mesec vec manje, onda me mrzelo da se cimam :D Naravno da sam 100% svestan da bih sa istim nachinom za narednih 3 meseca dobio mozda 3 kg, za sledecih 3 meseca 2....

Ta moja ishrana naravno da nije bila kvalitetna kao probrano meso i pirinach, ali za nekog ko ne ide na profi i chijem telu je i to bum...Imao sam druga koji je ishao na takmichenja, i znam chega se odricao i kako se hranio....svaka mu chast kad je mogao taj tempo da izdrzi...Vrlo dobro shvatam eksponencijalnu skalu ulozeno/dobijeno u bodibildingu...

I ne, nisam imao nameru da uvredim ili napravim nekog budalom :)

i znaci jos uvek tvrdis d asi dobio 10kg misica?Ponavljam misica ne MASE
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #19 poslato: Avgust 31, 2008, 02:54:56 posle podne »

Pa majq mu, prvih mesec/dva sam dobijao mnogo, treci mesec vec manje, onda me mrzelo da se cimam :D Naravno da sam 100% svestan da bih sa istim nachinom za narednih 3 meseca dobio mozda 3 kg, za sledecih 3 meseca 2....

Ta moja ishrana naravno da nije bila kvalitetna kao probrano meso i pirinach, ali za nekog ko ne ide na profi i chijem telu je i to bum...Imao sam druga koji je ishao na takmichenja, i znam chega se odricao i kako se hranio....svaka mu chast kad je mogao taj tempo da izdrzi...Vrlo dobro shvatam eksponencijalnu skalu ulozeno/dobijeno u bodibildingu...

I ne, nisam imao nameru da uvredim ili napravim nekog budalom :) Ali mom telu je to bio bum...Mozda to nije bio savrseno chist misic, ali rekao sam kako se kretala kilaza, a imao sam primetno manje vidljivog sala...Tj prvi put u zivotu su mi se nadzirale plocice :)
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2008, 02:58:27 posle podne od strane markok84 » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Avgust 31, 2008, 02:53:05 posle podne »

Citat
ako si ti za to vreme dobio 10 kila M I S I C A zovi Ginisa brate  jos od surutke domace i przenih jaja 

mi ovde koji jedemo po kilo mesa i kilo elle na dan uz pola kile pirincha,ocigledno moramo da se preshaltamo na tvoju ishranu jer smo u zabludi...

pa vidis da pojma nemas  ;D ;D ;D :D :D :D :D

ja se vec na pijaci kod dilera raspitujem kolko ispadne litar surutke,a ti se zezaj :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 17 upita.