TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 10:14:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn  (Pročitano 89699 puta)
Gaginh0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #252 poslato: Jun 28, 2013, 12:17:21 posle podne »

Pozdrav, nov sam na forumu pa mi nemojte zameriti ako je pitanje vec bilo ili ima slicna tema.

Malo sam citao ovu temu i vidim da KA ne povlaci vodu, tj samo daje snagu i izdrljivost, za razliku od monohidrata koji daje naduvenost.

Pre sam pio BioTech-ov monohidrat koji me je dobro "radio", a posle njega sam uzeo Six Star-ov Creatine X3 i nije mi se svidelo kako je radio.

E sad iz konteksta mozete da izvucete da zelim naduvenost, pa makar i na kraci period (2-3 meseca). Zato me interesuje da li je bolje da opet uzmem obican monohidrat ili da uzmem Ethyl Ester (njega jos nisam pio, a citao sam da se maksimalno resporbuje).

Hvala unapred!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #251 poslato: Jun 14, 2013, 12:58:21 posle podne »

Tečni je lepšeg ukusa ako ništa drugo to ti ja preporučujem da probaš.
Sačuvana
A.21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #250 poslato: Jun 13, 2013, 08:50:41 pre podne »

Znaci nema razlike u apsorpciji ili tako necemu, samo nacinu konzumiranja :) Hvala  ;D
« Poslednja izmena: Jun 13, 2013, 09:01:24 pre podne od strane A.21 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #249 poslato: Jun 13, 2013, 08:39:26 pre podne »

Svejedno ti je. Uzmi ono što lično više prefeririš, tj. što ti je lakše za korišćenje.
Sačuvana
A.21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #248 poslato: Jun 12, 2013, 11:14:23 posle podne »

Pozdrav,

zanima me Kre-Alkalyn da li je bolji u tecnom stanju ili kapsulama, ili je svejedno ?  :D
Sačuvana
marepbc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #247 poslato: Maj 22, 2013, 06:20:55 posle podne »


Hvala na odgovoru! (procitao sam jos prvi dan, ali samo kasnem da kazem hvala :) )
« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 06:44:18 posle podne od strane Robert » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #246 poslato: Maj 18, 2013, 07:18:23 pre podne »

Ćao Mare,
moramo stalno da se usklaĂ°ujemo sa novim standardima-propisima naše države te zato dolazi do promena po pitanju deklaracija,konkretno preporučenih upotreba i doza.

Ovako, zvanična preporuka jeste 1,5 g kre alkalyna kao dnevna doza što znači 2 kapsule ako piješ u kapsulama ili 7,5 ml tečnog ako uzimaš tečni (pola supene kašike).

nekima je ovo dovoljna doza, dok za ljude sa većom telesnom težinom (mišićnom masom) je ovo malo te poduplaju doze.

Moj savet je da kreneš sa polovinom supene kašike, ja bih uzimala svaki dan (kao i svaki kreatin), ako treniraš onda pre treninga, a ako ne onda npr pre doručka.

Ukoliko ti ovo bude slabo i ne osetiš efekat povećaj na celu supenu kašiku dnevno.

Pozdrav,
M.
Sačuvana
marepbc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #245 poslato: Maj 17, 2013, 08:26:24 posle podne »

Pozdrav!

Moze li mi neko reci u kojim dozama se uzima tecni kre-alkalin (sada je na popustu od EFX-a).
Na sajtu pise jedna supena kasika pre treninga, a u prodavnici su bile 2 flasice sa 2 razlicite deklaracije. Na jednoj je pisalo - pola supene kasike, a na drugoj - cela supena kasika. Prodavacica je zvala nekoga telefonom da proveri kako se pije jer ni ona nije sigurna 100% i rekla mi je da treba po pola supene kasike samo pre treninga, na dane bez treninga se ne pije. Takodje na etiketi od proizvodjaca pise isto tako - pola supene kasike pre treninga.

Kakva su iskustva? Jel je cela supena kasika onda overkill ili nije? Jel treba da pijem ovo cudo i u dane bez treninga :)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #244 poslato: April 23, 2011, 02:38:51 posle podne »

Pa da razmisljao sam radi boljeg efekta cisto da napravim malu pauzicu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #243 poslato: April 23, 2011, 02:25:39 posle podne »

Baš to. Ja zbog toga i napravim povremno pauze. Kad odmotam film, konstantno sam na nekom obliku kreatina već godinu dana. KreAlkalyn Pro, Xpand Xtreme, Biotech šumeći, Storm, Super Charge...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #242 poslato: April 23, 2011, 02:10:49 posle podne »

Koliku pauzu da napravim od  pakovanja 120 kre alkaina?
Ne moras uopste,ja sam pio 3 kutije za redom,a do sad popio 6-7,mozes jedino da napravis ako zelis da vidis razliku kako je kad treniras sa i bez njega,recimo jednu nedelju,ali nema potrebe iz nekog drugog razloga odmarati od njega. ;)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #241 poslato: April 23, 2011, 01:14:28 posle podne »

Koliku pauzu da napravim od  pakovanja 120 kre alkaina?
Sačuvana
conntra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #240 poslato: April 12, 2011, 11:09:23 posle podne »

Ok samo jos jedno pitanje, sigurno je vec pisano ali me mrzi da citam, koliko kapsula je preporucljivo i kada, u dane kada ne treniram? A kada treniram uzimam 2 pre treninga i 2 posle...

na sajtu proizvodjaca pise u danima kada se ne trenira uzimati 1 do 2 kapsule uz dorucak
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #239 poslato: April 12, 2011, 08:38:17 pre podne »

moze savet ? koristio sam ranije kreatin monohidrat , solidno me je uradio , mada ne osecam da mi je davao snage. Posto cu za mesec dana da krenem o5 sa kreatinom da li da uzmem kre alkakyn , ili kreatiM ili obican monohidrat ? Cilj mi je da se jos malo naduvam pa koji je kreatin najbolji za to , a sta mogu da ocekujem od svakog kreatina , sto se tice snage koju mi da , i napumpanosti ?

klasičan kreatin monohidrat i pojačana ishrana
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #238 poslato: April 11, 2011, 10:16:36 posle podne »

Kre-alkalin te nece napumpati,kako ti kazes,tj. nece navuci vodu kao monohidrat.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.