TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395018 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 03:58:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn  (Pročitano 89735 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #267 poslato: Avgust 07, 2014, 07:55:22 posle podne »

4x nedeljno plus 1-2 x hit, ishrana potpuno sredjena. Cilj postepeno dobijanje ciste misicne mase, znaci polako ali kvalitetno bez masti. Zbog toga ja mislim da mi je bolji KA od monohidrata, da izbegnem te lose stvari koje on izaziva.
Koji je intezitet i obim HIIT treninga i kada ga radis?
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #266 poslato: Avgust 07, 2014, 07:52:14 posle podne »

Nisam. A ako je isto i jedno i drugo samo KA nema nikakvih sporednih efekata, zasto bi se uopste dvoumio?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #265 poslato: Avgust 07, 2014, 07:47:01 posle podne »

Pazi, ne mora da znači da će ti monohidrat izazvati stomačne probleme. Može se desiti ali i ne mora. Jedino ako želiš da izbegneš malo vizuelno kvarenje forme, a na račun potkožne vode.

Ne mogu da se setim sada, jesi li već koristio monohidrat? Je l' bilo problema?
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #264 poslato: Avgust 07, 2014, 07:12:14 posle podne »

4x nedeljno plus 1-2 x hit, ishrana potpuno sredjena. Cilj postepeno dobijanje ciste misicne mase, znaci polako ali kvalitetno bez masti. Zbog toga ja mislim da mi je bolji KA od monohidrata, da izbegnem te lose stvari koje on izaziva.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #263 poslato: Avgust 07, 2014, 06:02:36 posle podne »

Da, imam neki stek namenjen za suplemente, pa gledam koji je prvi na spisku posle wheya (i blenda). Da li glutamin, bcaa ili kreatin...

kakve treninge imas, na kom cilju radis?
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #262 poslato: Avgust 07, 2014, 05:55:39 posle podne »

Da, imam neki stek namenjen za suplemente, pa gledam koji je prvi na spisku posle wheya (i blenda). Da li glutamin, bcaa ili kreatin...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #261 poslato: Avgust 07, 2014, 05:33:45 posle podne »

Da, efekat je isti ali uz mnogo manje doze kreatina. Nema mučnine, nadutosti, faze punjenja.... Razmišljaš da ga probaš ili?
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #260 poslato: Avgust 07, 2014, 05:08:16 posle podne »

Po svemu sudeci razlika izmedjh Kre-alkalina i monohidrata je u tome sto KreA ne navlaci vodu i nema naduvenosti, a sva ostala dejstva su ista?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #259 poslato: Jun 30, 2013, 09:24:30 pre podne »

Uticaj kreatina mozes najvise osetiti kod prvog koriscenja ,porast snage i bolja misicna pumpa.kao I od svih suplemenata I od ovog ne ocekuj nesto spektakularno,osnova je ishrana i trening .
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #258 poslato: Jun 29, 2013, 09:03:08 posle podne »

Ok, uzmi monohidrat, ali gledaj da dodaš tome i neki whey. Barem da imaš mini komplet suplemenata. :) Protein + kreatin je odlična kombinacija.
Sačuvana
Gaginh0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #257 poslato: Jun 29, 2013, 07:06:11 posle podne »

A svega se ja manje-vise pridrzavam, ali necu sad da pisem kao neki klinac koji je krenuo u teretanu, napalio se i onda ce odustati posle dva meseca.  :) Nadam se da me razumete... U teretanu idem 4-6 puta nedeljno, i sve pokusavam da radim maksimalno pravilno...  :)

Isao sam godinu dana, pa sam prestao godinu i po i sad opet idem skoro 4 meseca, zadovoljan sam svojim napretkom, ali sam hteo malo za leto da "porastem".

Znam koliko je dug period dobijanja misica, znam koliko je potrebno napora da bi se dobilo 100g misica (delimicno sam u tom svetu jer studiram veterinu, pa poznajem anatomiju i fiziologiju), ali se apsolutno ne razumem u suplemente, sem eto tog monohidrata koji sam vec pio.

Znaci sve u svemu da izmem taj Dyimatize "pa sta bude", a onda na jesen ili zimu da uzmem KA pa da pratim promene?  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #256 poslato: Jun 28, 2013, 05:01:12 posle podne »

To na kratak period obimi će narasti isključivo kao posledica zadržavanja vode. Ako tebi to tako odgovara, samo napred. :) Kao što reče Mo, uzmeš onda monohidrat i ne brineš. Mišiće nećeš ni dobiti ni izgubiti tako brzo kao tu potkožnu vodu. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #255 poslato: Jun 28, 2013, 04:03:18 posle podne »

Razumeli smo se, hvala :)

Upravo to zelim samo se nisam dobro izrazio, povecanje obima misica na kratak period. Mislim, lepse bi bilo na duzi period, ali mislim da to ne moze sa kreatinom.

uh, bojim se da imaš pogrešna očekivanja :)

svakako moraš biti spreman na kontinuitet, istrajnost i kvalitetnu ishranu, trening i suplementaciju u dužem vremenskom periodu   
Sačuvana
Gaginh0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #254 poslato: Jun 28, 2013, 03:56:35 posle podne »

Razumeli smo se, hvala :)

Upravo to zelim samo se nisam dobro izrazio, povecanje obima misica na kratak period. Mislim, lepse bi bilo na duzi period, ali mislim da to ne moze sa kreatinom.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #253 poslato: Jun 28, 2013, 02:32:38 posle podne »

Pozdrav, nov sam na forumu pa mi nemojte zameriti ako je pitanje vec bilo ili ima slicna tema.

Malo sam citao ovu temu i vidim da KA ne povlaci vodu, tj samo daje snagu i izdrljivost, za razliku od monohidrata koji daje naduvenost.

Pre sam pio BioTech-ov monohidrat koji me je dobro "radio", a posle njega sam uzeo Six Star-ov Creatine X3 i nije mi se svidelo kako je radio.

E sad iz konteksta mozete da izvucete da zelim naduvenost, pa makar i na kraci period (2-3 meseca). Zato me interesuje da li je bolje da opet uzmem obican monohidrat ili da uzmem Ethyl Ester (njega jos nisam pio, a citao sam da se maksimalno resporbuje).

Hvala unapred!

Pozdrav,

ta "naduvenost" je samo sporedni efekat...  i inače ne dešava se isključivo zbog kreatina već zbog visokog unosa ugljenih hidrata...  ugljeni hidrati i so vezuju vodu...  to je normalna pojava.

Dakle može neko da pije monohidrat i da ne povuče vodu ako vodi računa o unosu hidrata u toku dana.

E sad, čitajući tvoj post, ja bih nastavila sa kreatin monohidratom -preporuka za Dymatize kreatin monohidrat ili Labrada Crea lean.  Ova dva su izuzetno hvaljena.

Ostalo sve, pretpostavljam da znaš, zavisi od načina ishrane.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.