TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 03:34:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KETOGENA DIJETA  (Pročitano 105998 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #218 poslato: Januar 19, 2011, 06:28:20 posle podne »

Da i za vijacu 40 min radim tako...
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #217 poslato: Januar 19, 2011, 06:27:11 posle podne »

E ljudi samo jedno pitanje ja jedem u principu stalno ovo pa me zanima da li su ok namirnice koje jedem a na dijeti sam...
-tuna u konzervi
-jaja
-mleko bez laktoze
-jel ima neki sir da je dobar na dijeti,receno mi je da sir ne jedem :)
-meso bilo koje
-paradajz
-celer karfiol ponekad
-amino dymatize po 12 tableta na dan
-bareno povrce obicno sveze,poneka iz kese ono frikomovo
-a kardio mi je da vrtim vijacu minut pa pola min pauza...???
Kako vam izgleda ovo ?
Moze mala pomoc samo koje jos namirnice imaju malo UH da znam da unosim da mi postane sve ovo monotono...hvala poz :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #216 poslato: Avgust 13, 2010, 09:39:59 posle podne »

Pa i ako izvadiš standardne nalaze mokraće videćeš na čemu si. To košta nešto sitno ako te ne mrzi da piškiš u čašu.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #215 poslato: Avgust 12, 2010, 03:38:50 posle podne »

Znam, zato pitam, pre nego sto odem do apoteke i apotekarka me pogleda belo.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #214 poslato: Avgust 12, 2010, 02:54:43 posle podne »

keto stick , mada tesko da to ima kod nas
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #213 poslato: Avgust 12, 2010, 02:13:36 posle podne »

Kako da proverim jesam li u ketozi, tj. sta tacno da trazim u apoteci?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #212 poslato: Februar 10, 2010, 04:37:07 posle podne »

ti sve jako lepo radis, jesi nezadovoljna napretkom u smislu gubljenja kilaze ili ne vidis na sebi rezultate?

Pitam jer se i meni desava da kad se lepo i sredjeno hranim, ne gubim na kilazi ali gubim na mastima sto se vidi u ogledalu....
A to moze biti jer radimo obe sa tegovima dosta.
Desava se da dobijam na kilazi, a da gubim na mastima al to mi ne smeta (volim misice :) ). Jedino sto izgledaju malo bulky ali to je verovatno zbog tog viska masti, a i na treningu glavne vezbe radim uvek sa vecim intenzitetom. 3 treninga nedeljno, 1. trening - cucanj  i assistance, 2. bench, military i assistance; 3. mrtvo dizanje i assistance. Znaci gubim ja na mastima ali do odredjene granice, a posle toga ili to jako sporo napreduje pa ne primecujem ili je to onaj stubborn fat u vezi kog se treba vise pomuciti. Verovatno je resenje problema u povecanju cardia jer sto se tice tegova trening mi je jak.

Poslusacu savete za unosenje cistih slozenih uh jednom nedeljno i gledacu da smanjim proste posle treninga (mada kad mi je jak trening ako ne uzmem proste UH posle padne mi secer, ne pomazu mi slozeni, al i malteks mi odradjuje posao tako da cu da krenem s njim ako bas budem osetila potrebu) povecavacu kardio postepeno koliko budem mogla pa cu videti.

Hvala svima na savetima.

e bas kad dodje do tog zastoja onda nije lose ubaciti neki sagorevac masti, kompleksniji, tipa Dyma Burn, Animal cuts....

iskreno, mislim da si na pravom putu, a vrlo slicne genetike kao ja pa te potpuno razumem, izabrala si malo duzi put ali zasigurno mnogo bolji.... jer radis dosta sa tegovima i imas "bulky" telo kao sto kazes, to samo znaci da imas misic "ispod"...

verujem da ce varijacije u ugljenim hidratima i visoka, visoka kolicina nemasnog proteina u kombinaciji sa duzim kardio treninzima uciniti svoje...

ili cak ako bi mogla da odradis jedan "gratis" kardio ujutru, npr. oko pola sata na prazan stomak. Bilo bi idealno :)
Sokirala bi telo i dodatno ubrzala metabolizam
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #211 poslato: Februar 10, 2010, 01:07:15 posle podne »

Ti si Marko 100 god. i svemu ovome i ti jako dobro poznajes i sebe i materiju, tako da je to druga prica... Naravno da se treba gledati u ogledalu i da je ono najbolje videlo u kom pravcu ide dijeta, ali treba i pratiti stanje na vagi cisto da se ima neki uvid u celokupno stanje. Nisam ja rekao niti mislio da se vodi samo po vagi, vec i da vagu uzme u obzir...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #210 poslato: Februar 10, 2010, 01:04:06 posle podne »

Ja se spremam na takmicenje i skoro da se ne merim uopste,a primera radi u pripreme sam usao sa 95 kg,a sada imam 92kg a razlika je jako uocljiva ....tako da vaga nema veze sa gubitkom bf
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #209 poslato: Februar 10, 2010, 12:28:34 posle podne »

Pa ti ces i u ogledalu izgledati zaliveno kad ti je dan punjenja sa UH...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #208 poslato: Februar 10, 2010, 12:19:34 posle podne »

Valjda se svi merite ujutru na prazan stomak? ??? Ti u toku dana mozes da variras ko blesav sa kilazom, ali ujutru na prazan stomak kad se izmeris to je merodavno...

Kakve veze sad ima to? Naravno da se većina meri ujutru ali ako si npr izbacio 3dana UH tada imaš manje na kg, a kad se napuniš sutra dan UH povuku vodu i razlika može biti +2kg zbog glikogena + h2O.Ne oslobaća se čovek vode preko noći.

Neznam čemu potreba za tolikim "pametovanjem"? Koji ti je više...? Ti stvarno nisi svestan koju medveĂ°u uslugu činiš sebi...daće Bog pa ćeš kad-tad videti ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #207 poslato: Februar 10, 2010, 12:10:26 posle podne »

Valjda se svi merite ujutru na prazan stomak? ??? Ti u toku dana mozes da variras ko blesav sa kilazom, ali ujutru na prazan stomak kad se izmeris to je merodavno...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #206 poslato: Februar 10, 2010, 11:53:17 pre podne »

Obavezno pratiti kg na vagi da se ne gubi kojim slucajem vise od PLAFON 1 kg nedeljno, mada je idealno od 500-700gr...  ;)

???

to uopste nije merodavno..ti mozes da skines npr 500-700g masti ...i da izbacis i vodu pa da rezultat na vagi bude npr 2.5kg...zato je ogledalo glavno :)

Ma šta ti znaš :D pusti "profesionalca" da zbori :D
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #205 poslato: Februar 10, 2010, 11:44:28 pre podne »

Obavezno pratiti kg na vagi da se ne gubi kojim slucajem vise od PLAFON 1 kg nedeljno, mada je idealno od 500-700gr...  ;)

???

to uopste nije merodavno..ti mozes da skines npr 500-700g masti ...i da izbacis i vodu pa da rezultat na vagi bude npr 2.5kg...zato je ogledalo glavno :)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #204 poslato: Februar 10, 2010, 11:00:18 pre podne »

ti sve jako lepo radis, jesi nezadovoljna napretkom u smislu gubljenja kilaze ili ne vidis na sebi rezultate?

Pitam jer se i meni desava da kad se lepo i sredjeno hranim, ne gubim na kilazi ali gubim na mastima sto se vidi u ogledalu....
A to moze biti jer radimo obe sa tegovima dosta.
Desava se da dobijam na kilazi, a da gubim na mastima al to mi ne smeta (volim misice :) ). Jedino sto izgledaju malo bulky ali to je verovatno zbog tog viska masti, a i na treningu glavne vezbe radim uvek sa vecim intenzitetom. 3 treninga nedeljno, 1. trening - cucanj  i assistance, 2. bench, military i assistance; 3. mrtvo dizanje i assistance. Znaci gubim ja na mastima ali do odredjene granice, a posle toga ili to jako sporo napreduje pa ne primecujem ili je to onaj stubborn fat u vezi kog se treba vise pomuciti. Verovatno je resenje problema u povecanju cardia jer sto se tice tegova trening mi je jak.

Poslusacu savete za unosenje cistih slozenih uh jednom nedeljno i gledacu da smanjim proste posle treninga (mada kad mi je jak trening ako ne uzmem proste UH posle padne mi secer, ne pomazu mi slozeni, al i malteks mi odradjuje posao tako da cu da krenem s njim ako bas budem osetila potrebu) povecavacu kardio postepeno koliko budem mogla pa cu videti.

Hvala svima na savetima.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 19 upita.