TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:42:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BLENDER?  (Pročitano 17917 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #82 poslato: Mart 30, 2009, 12:13:08 posle podne »

ja vise volim da skuvam pravu supicu sa sitno seckanim belim mesom, zelenim povrcem, sargarepicom, eventualno ubacim koji krompir, zacine, i obavezno jaje...  super je!  ali blender varijantu jos nisam probala i nesto ne nameravam ;)

Kad me zoves na supicu :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: Mart 29, 2009, 10:56:50 posle podne »

ja vise volim da skuvam pravu supicu sa sitno seckanim belim mesom, zelenim povrcem, sargarepicom, eventualno ubacim koji krompir, zacine, i obavezno jaje...  super je!  ali blender varijantu jos nisam probala i nesto ne nameravam ;)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #80 poslato: Mart 29, 2009, 10:01:47 posle podne »

Ok,ja sam zvanicno probao :D
Sipao sam oko 4dl vode i stavio oko 200g belog mesa tj ostatak od vecere :D naravno bilo je peceno na teflonu,samleo sam i popio.Imalo je ukus supice :D
Sad cu jos malo kuvati jos 300g belog i popiti kasnije :D
Ko nije gadljiv samo napred :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #79 poslato: Mart 29, 2009, 06:45:05 posle podne »

u tvojim godinama, sigurna sam da ako budes redovno vezbala (i u granici) sto je najbitnije,  i ako budes birala zdravu  hranu i jela cesto i u pravo vreme unosila odredjene namirnice - da ces imati ekstra oblikovano telo, a i najvaznije je da budes zdrava i da se dobro osecas
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #78 poslato: Mart 28, 2009, 07:49:21 posle podne »

jedi zdravu hranu ali jedi dovoljno.. mali kalorijski unos može ozbiljno poremetiti hormonalni status a to je mnoooogo gore nego biti bucka ili imati 1mm sala ;)
u svakom slučaju vidim da znaš šta je kvalitetna ishrana samo molim te ne preteruj
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #77 poslato: Mart 28, 2009, 05:10:07 posle podne »

Kakve to veze ima...ja sam na 5k kcal pa  me nema a sto je najgore endo sam ....treba samo paziti na tajming nutrijenata...i ne savetujem ti da drzis takve dijete u tim godinama kada hormoni trebaju da ti se razvijaju i rade...pritom mozes gadno da unistis metabolizam....ja ti opet kazem ne radi to...treniraj pametno ,jedi uokviru svog bazalnog metabolizma i pazi na tajming nutrijenata...kakve rotacije,kakve keto i kakvi bakraci...

Potpuno se slazem.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #76 poslato: Mart 28, 2009, 05:08:54 posle podne »

Kakve to veze ima...ja sam na 5k kcal pa  me nema a sto je najgore endo sam ....treba samo paziti na tajming nutrijenata...i ne savetujem ti da drzis takve dijete u tim godinama kada hormoni trebaju da ti se razvijaju i rade...pritom mozes gadno da unistis metabolizam....ja ti opet kazem ne radi to...treniraj pametno ,jedi uokviru svog bazalnog metabolizma i pazi na tajming nutrijenata...kakve rotacije,kakve keto i kakvi bakraci...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #75 poslato: Mart 28, 2009, 12:13:20 posle podne »

bolje tako nego da budem bucko...  ;D :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #74 poslato: Mart 28, 2009, 09:13:42 pre podne »

Bolje nebudi toliko stroga i uzivaj...to u tvojim godinama restriktirani unos moze svasta da uradi..

ti imas trbusnjake sa 15god?...  ::) ::)  :o :o
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #73 poslato: Mart 27, 2009, 10:51:43 posle podne »

Potpuno bespotrebno odricanje svega u tim godinama.Ali postujem to ako je stvar licnoga izbora.Svaka cast!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #72 poslato: Mart 27, 2009, 10:32:11 posle podne »

Mahckooooooooooooooooooo :D jao koji kralj :D definicja zadnje loze u 8mom razredu :D oMg :D ja sam tada tipa gledao kako da sto bolje igram counter :D hahahaahah :D Svaka chast ali ne preteruj :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mackolina
Gost
« Odgovor #71 poslato: Mart 27, 2009, 09:42:35 posle podne »

Stvarno svaka cast, to niko ne moze osporiti, u tim godina obicno svi jedu kao ale :)... Ali naravno kao sto i svi kazu i ja se slazem da je bespotrebno jer ti sada metabolizam sve zivo moze podneti, jos ako si koliko toliko disciplinovana i treniras ne da ne treba da se brines nego... uzivaj
Cuvaj to volju za posle 20-e i kasnije, trebace ti  :D, da se ne desi da "sagoris" sad, t.j. da posle 2 godine dignes ruke od svega pa bude onda najgora varijanta...

ima  puno do tad..ne bih da razmisljam pola decenije unapred :D :D :D


e da,jos jedan recept:

sargarepa,spanac,djumbir... mmmm

i jedan preuuuuukusan,mada malo kaloricniji: ;D
 
-jedna banana
-3-4 jagode
-dve case cokoladnog mleka (mislim da ima 12 UH,1 % mm )
-pola kasike cimeta
sve to smuckate u blenderu a zatim stavite u zamrzivac i jedete kao sladoled...a moze i kao napitak naravno.. :)  mogu vam reci da se mom mladjem bratu jako svidja ;D :D 

a evo i jedan recept od mene za spanac:
 izblenderisete: spanac,ella sir,kasicica maslinovog ulja,kasicica vegete ili soli... i jedete uz pilece belo ili jaja (ili vec neki protein)

jos jedan..vocni jogurt:
-pola L fit jogurta
-soljica malina (ili jagoda,ili kupina...)
-cimet
mnogo je ukusnije,a da i ne pricam koliko je bolja varijanta od kupovnih vocnih jogurta koji su prepuni aditiva i secera...



« Poslednja izmena: Mart 27, 2009, 09:58:46 posle podne od strane Mackolina » Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #70 poslato: Mart 27, 2009, 09:35:58 posle podne »

Ova Machkica je moj idol  ;D ;D ;D ;D realno svaka chast na takvo odricanje  ;) ;) ;) ;)
Mada pazi tebi ce tek sad da se ubrza metabolizam tako da ce biti nepotrebno unositi minimalne kolicine UH tacnije 0 :) nemoj cheating preveliki,ali nemoj unositi 0 UH :) nepotrebno je :)

drago mi je  ;D ;D ;D    spor mi je metabolizam,zato se trudim da imam sto cesce obroke ne bih li to koliko toliko ispravila... :)
otkada sam disciplinovanija i rezultati su dosta bolji,npr definicija zadnje loze mi je mnooogo bolja,kao i kvadricepsa,listova i uopste nogu...stomak takodje,lepo se vide trbusni (prva 4) ova dva donja ne jos uvek  ;D  (ali radim na tome ;D )
dobila sam malo misica (a mozda mi se i cini zato sto mi je nizi bf )... 

imam ponekada strasnu zelju za slatkim,ali to  resavam cajem sa susina zasladjivacem (ono cudo za dijabeticare,ne dize insulin tj nije lose)
a kada uzmem whey (a to ce bi trebalo da bude sledece nedelje) bice mi jos lakse posto whey ima lep ukus,kao slatkis...jos se premisljam koji ukus da uzmem... hmmm :P   mozda banana ili neki cokoladni ukus... ili neki vocni ukus...ili vanila...
« Poslednja izmena: Mart 27, 2009, 09:41:17 posle podne od strane Mackolina » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #69 poslato: Mart 27, 2009, 08:26:33 posle podne »

Stvarno svaka cast, to niko ne moze osporiti, u tim godina obicno svi jedu kao ale :)... Ali naravno kao sto i svi kazu i ja se slazem da je bespotrebno jer ti sada metabolizam sve zivo moze podneti, jos ako si koliko toliko disciplinovana i treniras ne da ne treba da se brines nego... uzivaj
Cuvaj to volju za posle 20-e i kasnije, trebace ti  :D, da se ne desi da "sagoris" sad, t.j. da posle 2 godine dignes ruke od svega pa bude onda najgora varijanta...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #68 poslato: Mart 27, 2009, 07:18:44 posle podne »

Ova Machkica je moj idol  ;D ;D ;D ;D realno svaka chast na takvo odricanje  ;) ;) ;) ;)
Mada pazi tebi ce tek sad da se ubrza metabolizam tako da ce biti nepotrebno unositi minimalne kolicine UH tacnije 0 :) nemoj cheating preveliki,ali nemoj unositi 0 UH :) nepotrebno je :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.