TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:15:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Testosteron i leptin - nauka sagorevanja masti  (Pročitano 16233 puta)
TashaBG
Gost
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 09, 2007, 11:08:22 pre podne »

http://forum.pansport.co.yu/index.php?topic=9335.new#new

ovde otprilike sve pise :)naime ja sam sada prvi put bila na nekom takvom takmicenju pa ne mogu da pravim nikakva poredjenja.U svakom slucaju svaka cast Pedji i Aleksandri  na trudu



« Poslednja izmena: Novembar 04, 2007, 11:49:39 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #36 poslato: Oktobar 08, 2007, 03:44:07 posle podne »

kako je prošlo u BGD? Pričajte, pričajte.. nisam mogla nikako da doĂ°em a zanimalo me...
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 03, 2007, 01:16:06 posle podne »

Miki, 5 minuta da izdvojis za nas...
Tasho, jedva cekam da te upoznam.


Takodje, prijatelji nadam se da cu uspeti da se dogovorim sa ukucanima
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 02, 2007, 12:14:24 posle podne »

Miki, 5 minuta da izdvojis za nas...
Tasho, jedva cekam da te upoznam.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 02, 2007, 09:31:08 pre podne »

Naravno svi ste dobro dosli!

Mozda nije zgoreg da pomenem da cu tog 7. imati  prilicno obaveza i naravno suditi zensku kategoriju pa se eto moze desiti da budem prilicno zauzet. Racunam na vase razumevanje a ja cu dati sve od sebe!
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 01, 2007, 02:35:40 posle podne »


Predlazem da se vidimo u BGD 7.10. na drzavnom prvenstvu i tom prilikom detaljno ispricamo...?

Citat


Jel primate u drustvo ovu "malu" sa avatara,to jest MENE?! 8)
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #31 poslato: Septembar 27, 2007, 08:47:06 pre podne »

Fala Dance na podrsci.
I da, Miki, vidimo se sedmog obavezno.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #30 poslato: Septembar 26, 2007, 04:53:43 posle podne »

Ne znam šta će ti Miki uživo savetovati.. bojim se da je problem u hormonima - nažalost istim onim koji te čine ženom..
No verujem da se i to vežbom može prenebegnuti i da će Miki imati pravi savet u vezi toga!
Samo napred i svaka čast na istrajnosti!
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #29 poslato: Septembar 26, 2007, 04:43:06 posle podne »

NIkada nism voleo da trcim. To mi je u "genima"...

Sve sto cu vam reci je to da nisam potrcao vec godinama onako izistinski.

Sve sto mi je potrebno za redukciju masti je: vise tegova, jos vece tezine, brzi tempo rada, veci intezitet i naravno maksimalno dirigovana ishrana.

Suplementi se podrazumevaju.

Moje licno iskustvo

Cardio je potreban samo za zdravo srce nikako za redukciju masti.

Veliki nivo oksidacije usled dugih cardio sesija  "zagadjuje" telo.


  U  potpunosti se slazem sa tobom. Kada pomislim da sam nekada bila najbrza u trcanju i u osnovnoj i srednoj skoli...Ali, na kratke staze. Nikada nisam imala srce za one kilometarske. Kod mene je uvek eksplozivnost bila jaca strana, tako da nije ni cudo sto sam se lako snasla sa tegovima i zavolela ih. Ne izbegavam kardio. Znam da je dobar za mnoge stvari, ali dokazala sam sebi odavno,da vrlo lako mogu da redukujem visak masti samo sa anaerobnim treninzima i redukcijom u ishrani. Cak sam dokazala sebi, nenamerno, da ako upraznjavam ceo mesec samo kardio (jaci aerobik 1h, 3 x nedeljno) pre izgubim misicnu masu nego masti...(obaveze su mi nametale termine u teretani samo kada je aerobik).

 Ali (uvek ono "ali"), nikada, ni na koji nacin nisam uspela ni priblizno da "isecem noge". Znam da je to malo teze kod zena. Svi mi kazu da pokusam sa trcanjem. I pokusala sam, ali bar ti Miki kapiras, nemam srce za to. Ne ide. Ne zelim da se bacam na djete (one iz casopisa) jer ne verujem u izgladnjivanje. Mislim da vise steti, nego sto pomaze.Pravilno i zdravo se hranim i ne gladujem kao mnoge zene. Probala sam i topljace masti i cist efedrin. Deluje samo na gornji deo tela. Trening za noge radim jenom nedeljno, mozda i redje posto u misicnoj masi na nogama ne oskudevam i zbog neredovnih treninga uvek imam nepodnosljivu upalu sledecih pet dana. Zbog toga mi je mrsko svaki put kad pomislim da treba da radim noge i ponekad ih preskocim.
 
 Dakle, sta ciniti? Pitanje je sad.
 

Predlazem da se vidimo u BGD 7.10. na drzavnom prvenstvu i tom prilikom detaljno ispricamo...?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #28 poslato: Septembar 26, 2007, 01:48:23 posle podne »

genetika ... nekom majka nekom maceha  :-\
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #27 poslato: Septembar 26, 2007, 09:38:20 pre podne »

i ja sam ih mrzeo raditi, ali sada je drugacija pricha malo.
Postao sam svestan da cu izgledati smeshno ako nastavim ovako da treniram jer bez nogu si pola coveka, a i shvatio sam da cu brze skinuti masti ako budem imao mishica i na nogama....nekako mi sada nije tolika frka, chak smishljam neke treninge za noge kada budem menjao program ;)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #26 poslato: Septembar 26, 2007, 08:45:04 pre podne »

NIkada nism voleo da trcim. To mi je u "genima"...

Sve sto cu vam reci je to da nisam potrcao vec godinama onako izistinski.

Sve sto mi je potrebno za redukciju masti je: vise tegova, jos vece tezine, brzi tempo rada, veci intezitet i naravno maksimalno dirigovana ishrana.

Suplementi se podrazumevaju.

Moje licno iskustvo

Cardio je potreban samo za zdravo srce nikako za redukciju masti.

Veliki nivo oksidacije usled dugih cardio sesija  "zagadjuje" telo.


  U  potpunosti se slazem sa tobom. Kada pomislim da sam nekada bila najbrza u trcanju i u osnovnoj i srednoj skoli...Ali, na kratke staze. Nikada nisam imala srce za one kilometarske. Kod mene je uvek eksplozivnost bila jaca strana, tako da nije ni cudo sto sam se lako snasla sa tegovima i zavolela ih. Ne izbegavam kardio. Znam da je dobar za mnoge stvari, ali dokazala sam sebi odavno,da vrlo lako mogu da redukujem visak masti samo sa anaerobnim treninzima i redukcijom u ishrani. Cak sam dokazala sebi, nenamerno, da ako upraznjavam ceo mesec samo kardio (jaci aerobik 1h, 3 x nedeljno) pre izgubim misicnu masu nego masti...(obaveze su mi nametale termine u teretani samo kada je aerobik).

 Ali (uvek ono "ali"), nikada, ni na koji nacin nisam uspela ni priblizno da "isecem noge". Znam da je to malo teze kod zena. Svi mi kazu da pokusam sa trcanjem. I pokusala sam, ali bar ti Miki kapiras, nemam srce za to. Ne ide. Ne zelim da se bacam na djete (one iz casopisa) jer ne verujem u izgladnjivanje. Mislim da vise steti, nego sto pomaze.Pravilno i zdravo se hranim i ne gladujem kao mnoge zene. Probala sam i topljace masti i cist efedrin. Deluje samo na gornji deo tela. Trening za noge radim jenom nedeljno, mozda i redje posto u misicnoj masi na nogama ne oskudevam i zbog neredovnih treninga uvek imam nepodnosljivu upalu sledecih pet dana. Zbog toga mi je mrsko svaki put kad pomislim da treba da radim noge i ponekad ih preskocim.
 
 Dakle, sta ciniti? Pitanje je sad.
 
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Septembar 20, 2007, 04:41:12 posle podne »

Znam ja da je hrana glavni faktor..
 zato ja i pišem tvojim klijentima dijete  - da bi treninzi koje im držiš imali efekta ;)    ;D ;D ;D

Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #24 poslato: Septembar 20, 2007, 11:33:53 pre podne »

Cardio je dobar i za stimulaciju dalje izgradnje misicne mase .Najbolji napredak sam osetio kada sam kombinovao ova dva .E sad ne treba se odkidati od trcanja . Ali pravilno doziranje je pozeljno cak i kada se radi masa ( neko voli i brzo hodanje i to je dosta dobro ko no moze da trci ili ne voli ) . Nabio sam dobru kondiciju sa cardio , i samim tim i rad sa tegovima je osetno postao kvalitetniji . Intenzittet treninga se popeo na jedan mnogo veci nivo sto je svakako pozeljno to znas naravno. Odmori izmedju setova su se sveli na 30 -40 sec. bez problema .
ja recimo imam 100 kila sada , a trcim vrlo lako kao perce rekao bih, a radio sam puno i na gipkosti . Nisam trom za svoju misicnu masu a to je sve zasluga cardia .
znaci poenta mi je samo da podelim svoje iskustvo , pa da ljudi probaju,ko hoce naravno . Ovo je sport gde zaista treba po malo eksperimentisati
Sačuvana
bodybuilding forever
mikiveliki
Gost
« Odgovor #23 poslato: Septembar 19, 2007, 08:44:57 posle podne »

Miki, radimo oboje gvt s tim sto si ti pri kraju, a ja ulazim u III fazu.
Jel mislis da je moguce povecati mishicnu masu s toliko malo ponavljanja? Da li mislis da 10 serija kompenzuje i stimulishe hipertrofiju na konto ona 3 ponavljanja koja verujem nisu dovoljna da za hipertrofiju.

Akcenat je mnogo vise na hrani i  unosu adekvatne kolicine proteina i UH kako bi ispratio ovaj tip treninga a time i obezbedio materijal za rast. Ner zaboravi da je trening samo stimulacija. GVT je svakako adekvatna stimulacija ako se ispostuju svi parametri za to ne brini.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.