TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395963 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 07:12:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako uzimati whey protein  (Pročitano 91602 puta)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #73 poslato: Oktobar 02, 2009, 06:29:48 posle podne »

Kad sam ja rekao da nema potrebe da se ide sa wheyom prije treninga u jednoj temi, vi rekoste da moze i da dobro dodje...
Glavna odlika foruma je "kontradicija" :)
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #72 poslato: Oktobar 02, 2009, 05:33:42 posle podne »

Kad sam ja rekao da nema potrebe da se ide sa wheyom prije treninga u jednoj temi, vi rekoste da moze i da dobro dodje...
Sačuvana
I don't give a fuck
Nitro
Gost
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 01, 2009, 10:41:04 pre podne »

Whey pred trening nema nikakvog smisla, osim ako se ne koristi malo jaca "preworkout artiljerija" :) :)

;) ;)

Kao sto su Nitrik oksidi,kreatini,multivitamini ,cedevite jel tako  :D?
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #70 poslato: Oktobar 01, 2009, 09:58:34 pre podne »

Whey pred trening nema nikakvog smisla, osim ako se ne koristi malo jaca "preworkout artiljerija" :) :)
Sačuvana
two more...no matter what...!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #69 poslato: Oktobar 01, 2009, 07:29:29 pre podne »

Nitro je apsolutno u pravu sto se secera prostih tice.....To pise svuda a i svako ko ima iole znanja o bb i ishrani ce ti to reci....
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #68 poslato: Septembar 30, 2009, 10:52:21 posle podne »

Ja ti samo kazem da smanjis takvu notu..jer jos uvek ima mnogo toga sto neznas i ima jos mnogo ljudi koji znaju vise od nas.Super je sto se to tebi ne odrazava,ja sam rekao na sta je fizioloski konkretno dobro paziti.to sto  ti mislis da nije tako ,kazem ti..super...a ako nije uverices se i sam vremenom  ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #67 poslato: Septembar 30, 2009, 10:47:19 posle podne »

Ja jedem sat i po eventualno 2 pre treninga, ali uglavnom sat i po i tu idem sa krompirom ili integralnom testeninom i batacima i nemam nikakav problem sa stomakom, tj. verovatno mi je brz metabolizam i to se sve svari bez problema za to vreme, a posle treninga sam gladan kao vuk  ;D Sto znaci da je sve o.k.  ;D


Nije problem u tome sto nemas problema sa stomakom...ja vola da pojedem 5 min pre treninga nebi imao problema...UPRAVO je problem sto drpas insulin pre treninga i onda si bolesno gladan posle...e to ne valja..insulin je stimulator apetita...ako se natrpas sa UH pred trening bices trom kao niko,a onda pwm nece znaciti nista osim prelivanje depoa i dobijanje masti vremenom...mereno je cak da kada uneses 3-4h obrok sa uh pred trening kolicina insulina u telu posle treninga je i dalje poprilicno pristuna i to dobrano ne valja pogotovo ako je tako blizu jedno drugog
???

Ali ja se ne mastim uopste, evo mesec dana tako jedem i nisam primetio da mi je forma makla  ??? Ma ja sam uvek bolesno gladan   ;D  Posle treninga moram jesti na 2 sata jer ogladnim ko zmaj  ;D

JA JA JA JA.A cekaj zasto ti stalno sebe stavljas u prvi plan,ta tvoja ''arogancija'' pocinje malo da smeta za citanje iskreno :).. ..Mozda si ti jbg genetic freak ::) ::).Nemogu da ne odreagujem zato sto ce neko pomisliti da te stvari su nebitne a jako su bitne i u globalu uticu veooma puno..ti si individua..mozda cak i nema veze sa tim jer inace..koliko si na ''masi''?e stari moj...tek ti treba da radis pa da vidis sta se desava..za mesec dana nemozes da pokvaris ni biciklu a kamoli da zeznes formu sa tolicnim kcal :) TO je ono sto sam ti pricao i sto me neslusas..Niti mozes da dobijes misic preko noci,niti mozes da se ugojis preko noci...al ovakvu avanturu ako nastavis, pazi samo da kvantitet ne prelije kvalitet :D

Gde li ti vide da sam ja arogantan, al ajde... Napisao si da ne valja da se radi tako, ja sam ti rekao da ja tako radim i da mi se nije pokvarila forma a napredovao sam u kilazi (to nisam napisao) Popravio sam 2 kila za taj mesec, evo i sada tako radim i sve je o.k. Ukoliko primetim da mi se odrazava na formu sigurno cu nesto promeniti  ;)  A nisam ja nikakav genetski freak, pa nisam ja Steler jbt  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #66 poslato: Septembar 30, 2009, 10:29:13 posle podne »

Vi u BG mozete da kupijete DYMATIZE sa popustom???
Ovde u NS, ne mozes pazariti njihove supse ni po srebrnim ni po zlatnim cenama, jedino preko nekog kluba, da li ragbi ili tako nesto.
Pihhh, izem ti to.



Može DYM po srebrnim cenama, bar ovde u Bg-u, a i ako ne možeš DYM, možeš i neki drugi - Scivation, Scitec i sl, još je i jeftinije...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #65 poslato: Septembar 30, 2009, 10:23:58 posle podne »

Ja jedem sat i po eventualno 2 pre treninga, ali uglavnom sat i po i tu idem sa krompirom ili integralnom testeninom i batacima i nemam nikakav problem sa stomakom, tj. verovatno mi je brz metabolizam i to se sve svari bez problema za to vreme, a posle treninga sam gladan kao vuk  ;D Sto znaci da je sve o.k.  ;D


Nije problem u tome sto nemas problema sa stomakom...ja vola da pojedem 5 min pre treninga nebi imao problema...UPRAVO je problem sto drpas insulin pre treninga i onda si bolesno gladan posle...e to ne valja..insulin je stimulator apetita...ako se natrpas sa UH pred trening bices trom kao niko,a onda pwm nece znaciti nista osim prelivanje depoa i dobijanje masti vremenom...mereno je cak da kada uneses 3-4h obrok sa uh pred trening kolicina insulina u telu posle treninga je i dalje poprilicno pristuna i to dobrano ne valja pogotovo ako je tako blizu jedno drugog
???

Ali ja se ne mastim uopste, evo mesec dana tako jedem i nisam primetio da mi je forma makla  ??? Ma ja sam uvek bolesno gladan   ;D  Posle treninga moram jesti na 2 sata jer ogladnim ko zmaj  ;D

JA JA JA JA.A cekaj zasto ti stalno sebe stavljas u prvi plan,ta tvoja ''arogancija'' pocinje malo da smeta za citanje iskreno :).. ..Mozda si ti jbg genetic freak ::) ::).Nemogu da ne odreagujem zato sto ce neko pomisliti da te stvari su nebitne a jako su bitne i u globalu uticu veooma puno..ti si individua..mozda cak i nema veze sa tim jer inace..koliko si na ''masi''?e stari moj...tek ti treba da radis pa da vidis sta se desava..za mesec dana nemozes da pokvaris ni biciklu a kamoli da zeznes formu sa tolicnim kcal :) TO je ono sto sam ti pricao i sto me neslusas..Niti mozes da dobijes misic preko noci,niti mozes da se ugojis preko noci...al ovakvu avanturu ako nastavis, pazi samo da kvantitet ne prelije kvalitet :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #64 poslato: Septembar 30, 2009, 10:00:56 posle podne »

Ja jedem sat i po eventualno 2 pre treninga, ali uglavnom sat i po i tu idem sa krompirom ili integralnom testeninom i batacima i nemam nikakav problem sa stomakom, tj. verovatno mi je brz metabolizam i to se sve svari bez problema za to vreme, a posle treninga sam gladan kao vuk  ;D Sto znaci da je sve o.k.  ;D

Nije problem u tome sto nemas problema sa stomakom...ja vola da pojedem 5 min pre treninga nebi imao problema...UPRAVO je problem sto drpas insulin pre treninga i onda si bolesno gladan posle...e to ne valja..insulin je stimulator apetita...ako se natrpas sa UH pred trening bices trom kao niko,a onda pwm nece znaciti nista osim prelivanje depoa i dobijanje masti vremenom...mereno je cak da kada uneses 3-4h obrok sa uh pred trening kolicina insulina u telu posle treninga je i dalje poprilicno pristuna i to dobrano ne valja pogotovo ako je tako blizu jedno drugog
???

Ali ja se ne mastim uopste, evo mesec dana tako jedem i nisam primetio da mi je forma makla  ??? Ma ja sam uvek bolesno gladan   ;D  Posle treninga moram jesti na 2 sata jer ogladnim ko zmaj  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #63 poslato: Septembar 30, 2009, 09:54:40 posle podne »

sve se vrti oko love pa racunaj...
2.26 wheya tj, 2260grama...ako je jedna porcija 32grama od toga proteina 24g...2260 / 32 =70...5100 / 70=72 dinara za 24g proteina = 3din protein ako je kilo junetine 550.......racunaj...
Vi u BG mozete da kupijete DYMATIZE sa popustom???
Ovde u NS, ne mozes pazariti njihove supse ni po srebrnim ni po zlatnim cenama, jedino preko nekog kluba, da li ragbi ili tako nesto.
Pihhh, izem ti to.


Da, ali...
ako uzmeš 4,5kg preko srebrne kartice, to ti je 7500 dinara...
znači, 7500 dinara za 4500 grama praha, odnosno 3500 grama proteina, što je 2,14 din/gr.

Znači, mislim da je whey najjeftiniji izvor proteina, jer 100 grama dobijaš za 214 dinara...

Ali, naravno da ne može da zameni čvrstu hranu i tu nema priče...


Tri puta dnevno nema potrebe... treba samo posle treninga i kao dodatak obroku u kome nema dovoljno proteina...
ako svaki obrok sadrži meso/jaja/ribu/posni sir i sl, nema potrebe za whey-om osim u PWM-u...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #62 poslato: Septembar 30, 2009, 03:36:14 posle podne »

Ja jedem sat i po eventualno 2 pre treninga, ali uglavnom sat i po i tu idem sa krompirom ili integralnom testeninom i batacima i nemam nikakav problem sa stomakom, tj. verovatno mi je brz metabolizam i to se sve svari bez problema za to vreme, a posle treninga sam gladan kao vuk  ;D Sto znaci da je sve o.k.  ;D

Nije problem u tome sto nemas problema sa stomakom...ja vola da pojedem 5 min pre treninga nebi imao problema...UPRAVO je problem sto drpas insulin pre treninga i onda si bolesno gladan posle...e to ne valja..insulin je stimulator apetita...ako se natrpas sa UH pred trening bices trom kao niko,a onda pwm nece znaciti nista osim prelivanje depoa i dobijanje masti vremenom...mereno je cak da kada uneses 3-4h obrok sa uh pred trening kolicina insulina u telu posle treninga je i dalje poprilicno pristuna i to dobrano ne valja pogotovo ako je tako blizu jedno drugog
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #61 poslato: Septembar 30, 2009, 03:33:12 posle podne »

ako pare nisu problem - ISO 100 nakon treninga,  Pro Long pred spavanje

eventualno u toku dana mega shake ili labrada pro v 60 ili whey sa dodatkom zdravih masti npr. kostunjavo voce

ostalo - hrana...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #60 poslato: Septembar 30, 2009, 03:27:43 posle podne »

Slazem se....Daj svoj koment monika....Kako uzimati ako pare nisu problem....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #59 poslato: Septembar 30, 2009, 03:23:32 posle podne »

ok... pricamo o tome kako piti whey protein
Sačuvana
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 14 upita.