TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 10:24:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako uzimati whey protein  (Pročitano 93561 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #99 poslato: Februar 04, 2010, 01:02:09 pre podne »

Posle treninga idi jednu mericu ne treba tebi dve.Mozes posle recimo pola sata ako se desi da nemas kvalitetan obrok onda jos jednu mericu proteina,ali obrok bi bio jako pozeljan.
Sačuvana
chole
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #98 poslato: Februar 03, 2010, 07:02:30 posle podne »

pozdrav svima,

Evo i ja da pitam za neke savete... Uzeo sam 100% Whey Gold Standard i vec sam poceo da ga pijem pre nekoliko dana, idem u skolu stalno prvu smenu i u teretanu idem oko 15h... e sad me interesuje kako da ubacim uzimanje proteina, da li da pijem 2 merice posle treninga naravno uz dobar obrok, ili da razdvojim jednu posle a jednu ujutru ili uvece... Procitao sam da se ovaj protein ne pije uvece, pa sam morao da pitam strucnjake  8)  Naravno cilj mi je da nabacim jos misicne mase ako je to moguce  :) Sta mi vi preporucujete?   hvala unapred
Sačuvana
Legion
Gost
« Odgovor #97 poslato: Januar 20, 2010, 11:40:55 posle podne »

Na pitanje za dex i malto ti niko ne moze tacno odgovoriti jer to zavisi od tvog licnog unosa uh,tolerancije na iste,ostatak ishrane i unosa uh i cilja...Brzi seceri se koriste za iritaciju pankreasa i licno smatram da je vise od 30g prostog secera u pwm samo recept za gojenje i nepotrebna stvar....ti glikogen punis slozenim hidratima iz ostalih obroka...a ovo sa secerom ima skroz drugu poentu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #96 poslato: Januar 20, 2010, 11:38:49 posle podne »

Nema na cemu,ako mozemo pomoci tu smo  ;)
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #95 poslato: Januar 20, 2010, 03:01:55 posle podne »

hvala ti....ishrana naravno ostaje kvalitetna...ne idem u skolu pa  ima samo da krkam;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #94 poslato: Januar 20, 2010, 02:10:54 posle podne »

pitanjce jedno:)

polomio sam prst  i necu trenirati 2-3 nedelje,Da li da pijem Whey normalno po 3 merice na dan...ili mogu da smanjim na 1-2???:)





Smanji..cak nema ni potrebe da ga uzimas ali ishrana treba da ostane kvalitetna a protein mozda izmedju obroka.
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #93 poslato: Januar 20, 2010, 01:41:00 posle podne »

pitanjce jedno:)

polomio sam prst  i necu trenirati 2-3 nedelje,Da li da pijem Whey normalno po 3 merice na dan...ili mogu da smanjim na 1-2???:)

Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #92 poslato: Januar 20, 2010, 12:37:10 pre podne »

hvala na savetima, promenicu definitivno neke stvari.
i jos jedno pitanje, na 30 gr isolata kolika da ide dex i malto ? nikada nisam pio tako whey pa zato pitam, uvek ili samo sa vodom ili sa mlekom i tako godinu ipo dana u nazad.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #91 poslato: Januar 19, 2010, 09:46:36 posle podne »

To sa mlekom piti izolat je sa vremena na vreme da cheatujes dobro i da zaboravis poentu izolata ,vec samo da ''zasladis''mleko ako neces da uzimas frape u kesici...u suprotnom to ne da nema poente nego je teska glupost...Koncentrat i izolat imaju skoro isto vreme apsorbcije,izolat ima malo sacuvanije frakcije i totalno je obran za one koji ne tolerisu nikakve primese ili zele bas teskih 0g UH..ako to vec radis idi koncentrat jer ti carbs dodajes sa tim mlekom tako da je to samo praznjenje kesha notorno

Što si mi poznat po vokabularu :) :) :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Legion
Gost
« Odgovor #90 poslato: Januar 19, 2010, 06:37:38 posle podne »

To sa mlekom piti izolat je sa vremena na vreme da cheatujes dobro i da zaboravis poentu izolata ,vec samo da ''zasladis''mleko ako neces da uzimas frape u kesici...u suprotnom to ne da nema poente nego je teska glupost...Koncentrat i izolat imaju skoro isto vreme apsorbcije,izolat ima malo sacuvanije frakcije i totalno je obran za one koji ne tolerisu nikakve primese ili zele bas teskih 0g UH..ako to vec radis idi koncentrat jer ti carbs dodajes sa tim mlekom tako da je to samo praznjenje kesha notorno
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #89 poslato: Januar 19, 2010, 05:32:46 posle podne »

imam jedno konkretno pitanje, probao sam mnogo vrsta wheya i sada sam uzeo od optimuma izolat, do sada sam uvek pio sa mlekom medjutim sada mi se cini da mi to mleko pravi problem sa 2-3 kg viska koje imam, pitanje je da li mi je bolje da posle treninga pijem sa dekstrozom ili sa malto a preko dana kao uzinu sa mlekom. Hvala na odg., predpostavljam da je vec negde raspravljano o ovome ali nisam nasao ili sam zaboravio gde.

Ako vec ima viska,onda mleko izbaci potpuno iz ishrane.
A posle treninga mozes kao sto rece Nikolic da ga pijes
sa mesavinom Dekstroze i Maltodekstrina.
Tako i ja pijem.
Sačuvana
   
nickey
Gost
« Odgovor #88 poslato: Januar 17, 2010, 06:27:32 posle podne »

a koja je logika uopšte uzimati izolat sa mlekom i time ga usporavati?? ???

eeeeeee... :)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 283

« Odgovor #87 poslato: Januar 17, 2010, 06:21:11 posle podne »

a koja je logika uopšte uzimati izolat sa mlekom i time ga usporavati?? ???
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #86 poslato: Januar 16, 2010, 09:03:43 posle podne »

Mozda je najbolje da pijes stalno sa vodom,a i dextrozu da izbacis.
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #85 poslato: Januar 16, 2010, 08:16:08 posle podne »

imam jedno konkretno pitanje, probao sam mnogo vrsta wheya i sada sam uzeo od optimuma izolat, do sada sam uvek pio sa mlekom medjutim sada mi se cini da mi to mleko pravi problem sa 2-3 kg viska koje imam, pitanje je da li mi je bolje da posle treninga pijem sa dekstrozom ili sa malto a preko dana kao uzinu sa mlekom. Hvala na odg., predpostavljam da je vec negde raspravljano o ovome ali nisam nasao ili sam zaboravio gde.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.