TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:38:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Metan  (Pročitano 66320 puta)
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #26 poslato: Septembar 04, 2007, 03:14:56 posle podne »

Vidim da si ti vec resio da ga uzmesh, ali si ipak da bi podmirio svoju savest doshao da pitas za moguce posledice...molis Boga da su male pa da sebi kupish to cudo...mislim da ti je stav totalno pogreshan. Procitaj sve sto smo ti napisali.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #25 poslato: Septembar 04, 2007, 03:13:35 posle podne »

Znam ja to, da posle uzimanja bilo kog Anabolickog Steroida izgubis bar 50% toga sto si dobio dok si se rokao.. I posle kao depresija ovo ono, kao gurao si 150, a sad jedva 100... Bla bla, mislim znam to i spreman sam na to.. A ovo za ishranu, pa batice ja jedem, svaki 2 dan, Junetinu, snicle, te proteine, mislim to je do nekle normalno, ne mozes od nekog ocekivati da svaki dan trpa 4-5 snicli i sta ti ja znam koliko drugih proteina (da bih napredovao nesto) pa nije realno.. Ne zivimo u Americi ..

Znam sta pricas, pare su u pitanju, a ti si mlad i jos ides u skolu...mogao bi da ti kazem da ides da radish preko leta, ali ne bi bio realan kada bi ti rekao da te pare potroshish za suplemente i ishranu, ipak imas 17 god..ne funkcionishe to tako.
Iskreno, da bi napredovao stvarno treba jesti mesa svaki dan neko jede 1kg nego 2kg...zavisi od potreba, ambicija itd...ja lichno jedem oko 1kg mesa dnevno i kada bi nameravao da uzmem neke aas, dobro bi razmislio koliko bi mesa tada jeo..verovatno mnogo vishe, a i mnogo vishe suplemenata bi pokupovao...

Depresija manje vishe..sve to u teoriji zvuchi ok i podnoshljivo, ali ono sto sam siguran da ti ne bi bilo podnoshljivo jeste vucaranje po lekarima, jer si sjebao nesto u svom organizmu tako mlad...to je najgore sto moze da se desi.
E sad manje od najgoreg jeste da dobijes i ispishash posle 2 meseca sve sto si uradio, ili da se otrujesh za dzabe za nekih 2-3kg mishica....i tako u krug svaki put...
Moj savet (mada nisam nikad uzimao aas, a znam ako to ide) jeste da dobro razmislish, a pre toga da sredish ishranu (da jedes svaki dan meso). Ako nemas sredstava nemogu ti pomoci, a ako imas onda kupuj sebi i odvojeno jedi od roditelja...spremaj sebi...tako ja radim i ok se osecam.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #24 poslato: Septembar 04, 2007, 03:09:05 posle podne »

I kakva je kombinacija Metan (200tableta)+Gainer (5kg)+Creatine(1kg) ??? Jeli se mozes lepo izgraditi ?!
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #23 poslato: Septembar 04, 2007, 03:06:30 posle podne »

Znam ja to, da posle uzimanja bilo kog Anabolickog Steroida izgubis bar 50% toga sto si dobio dok si se rokao.. I posle kao depresija ovo ono, kao gurao si 150, a sad jedva 100... Bla bla, mislim znam to i spreman sam na to.. A ovo za ishranu, pa batice ja jedem, svaki 2 dan, Junetinu, snicle, te proteine, mislim to je do nekle normalno, ne mozes od nekog ocekivati da svaki dan trpa 4-5 snicli i sta ti ja znam koliko drugih proteina (da bih napredovao nesto) pa nije realno.. Ne zivimo u Americi ..
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #22 poslato: Septembar 04, 2007, 02:42:19 posle podne »

Ja bih dodao i da ubacis grudnjak posto je ovo prilicno jak androgen pa ako ne budes imao srece i preterano aromatizuje i dodje do izrazene konverzije u dehidrotestosteron eto lepih sisa!!!!
heh ovo nisam ni video :)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #21 poslato: Septembar 04, 2007, 02:35:40 posle podne »

Pa neam ja mogucnosti svaki dan da unosim to sto ti kazes.. I + ne pijem svaki dan proteine i creatine (mozda jednom u 6-7 meseci)..  Tu takodje treba love, realno.. A za metan sam se odlucio, jer sam cuo da i dobijes kozu ko flis papir :D Onako bilderski do mi do jaja..  A za masu i snagu da ne govorim (mislim to te podrazumeva)

Koza ko flis papir se ne dobija od metana, vec od niskog procenta masti u telu, a metan moze samo da ti naduva misice tako da deluju zategnutije.
Sta mislis da je to tako jednostavno, pa po ulicama bi setale zivotinje od 120kg, a oni "napucani" bi imali i preko 150kg....ne to nije jednostavno tako...zato kada na ulici vidis lika od 100kg znas da je on mozda jedan u gradu i da trenira godinama...jednostavno nije to tako lako dobiti od hemije..da je to tako jednostavno kazem ti svi bi uzimali i bili teski 120kg.

Razumem te s neke strane, mozda nemas para da isposhtujes tu ishranu i te proteine pa bi preko noci da dodjes do nechega, pogotovo u tim godinama (ribe, frajerisanje blabla)...sve to stoji, i dobitak je mozda velik, ali je i ulog velik.
Ne bi sigurno voleo da ti se drugovi smeju kada vide da si se izduvao, a sledece leto opet naduvao itd...znachi treba da znas kako sve to funkcionishe...a da znas dok si na metanu trebas da jedes nenormalno puno proteina da bi imao dobre rezultate...a i posle metana trebas te misice da zadrzish, tako da ako nisi spreman da puknes jedno 15 000 na hranu i suplemente za ta 2 meseca i jos toliko za kasnije ..nemoj ni da razmishljas o tome.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Lokk1
Gost
« Odgovor #20 poslato: Septembar 04, 2007, 02:28:22 posle podne »

ako si ti dobio toliko mishica za kratko vreme tebi je sa testosteronom sve u redu .. NE TREBA TI .. mozesh viseh shtete nego koristi da uradish .... a te priche o magiji steroida i to kako cesh postati konan ne slushaj ... posebno ne od metana .. nemoj to sebi raditi .. chitaj josh jako puno o tome i uradi to ako hocesh tek za neku godinu ako ti bude potrebno ... mozesh ti josh da napredujesh ishranom i suplementaciom ... niko ko ima savest ovde ti nece reci da je to reshenje za tebe .. poslushaj ih .. vecina ljudi ovde se prilichno razume ...
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #19 poslato: Septembar 04, 2007, 02:26:28 posle podne »

a sto se skole tiche, pa brate ponesi lepo u nekom integralnom hlebu belo meso kao sendvich i tako se hrani, ako si ozbiljan...ako nisi onda ces verovatno pred leto roknuti neki steroid i zeleti da dostignesh neke momke koji cele godine vode racuna sta jedu i kako treniraju...a to nije realno, videces i sam razliku.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #18 poslato: Septembar 04, 2007, 02:23:43 posle podne »

Nije poenta u zdranju nego u unosu kvalitetnih proteina i UH....Da ne spominjem dodatni unos proteina iz surutke i vitamine i minerale ...... Iskreno metan ti je najgore djubre koje mozes da kupis..... Da li si uopste probao da jedes npr kvalitetno 4 puta dnevno + da 3 puta unosis dodatno protein ??? Pa jos na sve to dodas kreatin itd ??

I zasto si se bas odlucio za metan  ? ? ?

U pravu si skroz sto se obroka tiche. Ja recimo sam 3 godine jeo neplanski totalno pa sam dostigao preko 100 kg i to nije lichilo ni na shta, ali sam se uvek trudio da jedem 4-5x dnevno. Sada je drugacija situacija, vishe racuna vodim o hrani, a kada priushtim sebi za neke proteine, onda i njih pijem. Poenta je da probash prirodno da dodjes do neke misicne mase, a kasnije - tek posle mozda 5-6 godina treniranja uzmesh steroide...zamisli kakav bi onda bio kada bi jos na dobru podlogu roknuo neki aas, a da jos znas i da se  hranish i sve...pa bio bi cudoviste. Mlad si sada, i jako ti je opasno da se s tim zajebavas u tim godinama....mozda ti ne bude nista par puta, mozda i nikad ti ne bude, ali mozes dobro da se zajebes, hormoni su u pitanju, a da ne pominjem jetru, prostatu ...itd...od jedne kure ti nista verovatno nece biti, ali cisto sumnjam da bi se ti zaustavio na njoj...zato papir u ruke i pishi sta jedes, trazi na netu, rachunaj jel to dosta...gledaj da kvalitetnu hranu jedes i 100% ces biti zadovoljniji nego neki tamo sto je rokno metan a nije vodio racuna sta jede!!!
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #17 poslato: Septembar 04, 2007, 02:23:12 posle podne »

I da, naravno, sad je i skola pocela tako da, pola dana sam u skoli prokletoj, i neam mogucnosti da se pravilno hranim (pojedem neko djubre iz pekare i to je to, jbg) :(
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #16 poslato: Septembar 04, 2007, 02:19:33 posle podne »

Pa neam ja mogucnosti svaki dan da unosim to sto ti kazes.. I + ne pijem svaki dan proteine i creatine (mozda jednom u 6-7 meseci)..  Tu takodje treba love, realno.. A za metan sam se odlucio, jer sam cuo da i dobijes kozu ko flis papir :D Onako bilderski do mi do jaja..  A za masu i snagu da ne govorim (mislim to te podrazumeva)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #15 poslato: Septembar 04, 2007, 01:30:29 posle podne »

Nije poenta u zdranju nego u unosu kvalitetnih proteina i UH....Da ne spominjem dodatni unos proteina iz surutke i vitamine i minerale ...... Iskreno metan ti je najgore djubre koje mozes da kupis..... Da li si uopste probao da jedes npr kvalitetno 4 puta dnevno + da 3 puta unosis dodatno protein ??? Pa jos na sve to dodas kreatin itd ??

I zasto si se bas odlucio za metan  ? ? ?
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #14 poslato: Septembar 04, 2007, 01:10:23 posle podne »

koliko ti je leta Urose?
koliko dugo treniras?
u kom rezimu?
koliko cesto menjas treninge i zasto?
koliko proteina unosi dnevno a kojih ugljenih hidrata i koliko?
koji ti je cilj uzimanja aas?
zasto sam metan?
da li nameravas pct i zasto??

Care, 17 mi je leta.. Treniram 2 godine.. Posteno mogu ti reci.. Koliko proteina unosim dnevno, Hmm pa jedem 5-6 puta na dan, kada sam krenuo tako da "zderem" dobio sam 6-7 kg, i onda je stalno, sad isto jedem toliko ali ne napredujem.. Cilj uzimalnja metana mi je da jos vise napredujem, naravno uz neki dobar gainer.. I reci mi s'cime da uzmem metan ? Ja sam mislio sa Gainerom i Creatinom (od Dymatize-a)..
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #13 poslato: Septembar 04, 2007, 11:07:07 pre podne »

vuksa, ja se nikako ne bi slozio sa tobom, jer (iako nisam iskusan u tom pogledu) postoje ljudi koji i nakon kure dobro jedu i nastavljaju istim tempom u ishrani i takvi likovi jedino uspevaju da kolko toliko zadrze ono sto su dobili, dok mnogi prestanu i sa suplementacijom i sa jakom ishranom i izgube vishe od 50% sto su dobili na kuri.
Ima na netu dosta o metanu i dejstvu.

heh, Vuksa nisam rekao 5-6kg mishica vec 5-6g/.kg proteina dnevno :)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #12 poslato: Septembar 04, 2007, 10:20:09 pre podne »

kazem ti od metana dobices 1kg maximum....ostalo je voda
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.